امروز 31 فروردين 1400 (ه.ش) و 20 آوريل 2021 (م)
شماره مطلب :
1577
تاريخ انتشار :
19 فروردين 1391 ساعت 16:08:18
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
اظهارات جدید پدر گلشیفته فراهانی درباره عکس برهنه دخترش

پدر گلشیفته فراهانی در تازه ترین اظهار نظر خود گفت: برایم مهم نیست دیلی تلگراف یا هر کس دیگر چه می گوید....

 

پدر گلشیفته فراهانی در تازه ترین اظهار نظر خود گفت: برایم مهم نیست دیلی تلگراف یا هر کس دیگر چه می گوید.
بهزاد فراهانی در اظهار نظری تند گفت: من در این کشور زندگی می کنم ومسائل دخترم به من ارتباطی ندارد. نمی دانم چرا هر چه می گویم کسی حرف هایم را متوجه نمی شود در حال حاضر مشکلات بسیاری وجود دارد که این موضوع ها در آن پنهان است.
وی ادامه داد: به من بگویید چرا در زمانهای دیگر هیچ کسی پیگیر برنامه های دخترم نبود. چرا شما اینقدر سست عنصرهستید؟
فراهانی افزود: در دنیا این همه بدبخت و گرسنه وجود دارد ولی شما ها بند کرده اید به دختر من که چرا فلان می کند.

همچنین بهزاد فراهانی در مصاحبه ای دیگر با باشگاه خبرنگاران اعلام کرد: رفتار دخترم به دلیل جدا زندگی كردن ما و نظام های متفاوت حاكم در داخل و خارج به من مربوط نمی شود.
بهزاد فراهانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و پدر گلشیفته فراهانی، درخصوص پخش تیزر جشنواره سزار و برهنگی گلشیفته گفت: من در ایران زندگی می كنم و او در این كشور نیست، ما جدا زندگی می كنیم و این مسائل به من مربوط نمی شود.
وی تصریح كرد: نظامی كه ما در آن زندگی می كنیم جمهوری اسلامی است و آن ها در یك نظام سیاسی دیگری زندگی می كنند، به همین دلیل این قضایا
به من مربوط نمی شود.

 

نامه فیس بوکی بهزاد فرهانی به دخترش گلشیفته !

گلشیفته فراهانی : به مادرم اتهام بهائیت زده اند

گلشیفته ادعا کرده است که یک مقام وزارت اطلاعات به او صراحتا گفته اهمیتی ندارد که هنرمندی مثل او در ایران بماند و به او اتهام زده اند که مادرش بهایی اس...


گلشیفته فراهانی بازیگر مشهور سینمای ایران که اکنون به شهرتش را مدیون بازی در دو فیلم ضد ایرانی است در گفتگو با هفته نامه آلمانی اشپیگل گفته که دو سال است که از همسرش جدا شده است.
در گفتگوی این بازیگر زن مشهور با امیر اصلانی خبرنگار اشپیگل، گلشیفته ادعا کرده است که یک مقام وزارت اطلاعات به او صراحتا گفته اهمیتی ندارد که هنرمندی مثل او در ایران بماند و به او اتهام زده اند که مادرش بهایی است!
‌فراهانی به هفته نامه آلمانی می گوید اصلا سیاسی نیست و والدین و خواهرش برای دیدن او دائم در خط تهران – پاریس در رفت و آمد هستند ، و دلیل اینکه کسی انها را اذیت نمی کند این است که او فقط به هنر مشغول است.
خبرنگار هفته نامه آلمانی سپس درباره جدایی گلشیفته از همسرش می پرسد. او می گوید: زمانی که من ایران را ترک کردم با همسرم بودم و حتی دو سال نیز با هم در خارج از ایران زندگی کردیم اما حالا دیگر از هم جدا شده ایم. و البته توضیح بیشتری درباره چرایی این جدایی نمی دهد.
خبرنگار مجله آلمانی برای اینکه مصاحبه اش را با یک فضای عاطفی به پایان ببرد درباره مردی می پرسد که در فیلم “خورش آلو با مرغ”، از فرط عشق جان می دهد.
گلشیفته نیز از فرصت استفاده می کند و مردم ایران عاشقان بی نظیری در دنیا معرفی می کند که همه چیزشان را در راه عشق می دهند.

 

 


 

گلشیفته فراهانی عکس برهنه، خودم بودم

عکس برهنه گلشیفته فراهانی توسط مجله مادام فیگارو منتشر شده است...

 


در حالی که بعد از انتشار تصویر برهنه ای از گلشیفته فراهانی در یک نشریه خارجی ، پدر و مادرش طی گفت و گویی با ناراحتی هر چه تمام تر، تصاویر منتشر شده منسوب به فرزند خود را رد کرده اند، گلشیفته فراهانی بی آنکه اندکی از انتشار این تصاویر خجل و ناخرسند باشد، در گفت و گو با روزنامه دیلی تلگراف، تلویحاً صحت تصاویر منتسب به خود را تایید کرد.


گلشیفته فراهانی عکس برهنه، خودم بودم

 متأسفانه در حال حاضر علاوه بر عکس برهنه وی ، فیلم او نیز منتشر شده است تا جایی برای انکار این اقدام شرم آور غیراخلاقی باقی نماند.
دیلی تلگراف نوشت: پس از اینکه یک بازیگر ایرانی در مجله ی خبری فرانسوی به نشانه ی اعتراض(!)، عکسی برهنه از خود منتشر کرد، به او گفته شده است که دیگر در کشورش خوش امد گویی برای او نیست.
این اقدام او که مدعی شده برای اعتراض انجام داده با واکنش های کاربران شبکه های اجتماعی روبرو شد به گونه ای که یکی از زنان فعال ایرانی فیس بوک در صفحه خود نوشت:‌ تو داری آنجا عقده هایت را خالی می کنی و برای خودت حال می کنی و بعد بر سر ما هم منت می گذاری که داری اعتراض می کنی؟!
 عکس برهنه گلشیفته فراهانی توسط مجله مادام فیگارو منتشر شده است. فراهانی می گوید: یکی از مسئولین وزارت ارشاد به من گفت که ایران به چنین هنرمندان و بازیگرانی نیاز ندارد. شما می توانید خدمات هنری خود را در جای دیگر ارائه بدهید. دیلی تلگراف نوشت: چندین ساعت پس از انتشار این عکس در فیس بوک، هزاران نفر در این صفحه پیغام گذشته و او را به بی حیایی متهم کرده اند. هم اکنون تصویر منسوب به گلشیفته فراهانی از صفحه مذکور حذف گردیده است.

 

 

 

علت برهنگی گلشيفته فراهانی از زبان دوستان او


 

علت برهنگی گلشيفته فراهانی از زبان دوستان او

گلشيفته كه پس از رفتن از ايران وضع مالی خوبی نداشت و گاهی برای امرار معاش خود مجبور بود در ساعت های خلوت با نقاب به خيابان های پاريس رفته و ساز بنوازد...

به گزارش جوان پارسی، سایت باشگاه خبرنگاران به نقل از دوستان گلشیفته نوشته است:

گلشيفته كه پس از رفتن از ايران وضع مالی خوبی نداشت و گاهی برای امرار معاش خود مجبور بود در ساعت های خلوت با نقاب به خيابان های پاريس رفته و ساز بنوازد تا بتواند هزينه زندگي خود را تامين كند.

به گزارش جوان پارسی به نقل از باشگاه خبرنگاران، در پی برهنگی گلشيفته فراهانی در مقابل دوربين و واکنش منفی افکار عمومی و حتي خانواده اش در برابر اين اقدام وي ،دوستان گلشيفته فراهاني نيز به افشاگري در مورد يکي از علتهاي اين عمل زشت وي دست زدند.

دوستان (البته هم اکنون سابق) او مي گويند كه گلشيفته ۲ سال پيش از شوهرش جدا شده و در اين مدت تقريبا هيچ پيشنهاد مهمي براي بازيگري نداشته است.

گلشيفته كه در اين مدت با بيكاري مواجه شده بود وضع مالي خوبي نداشت و گاهي براي امرار معاش خود مجبور بود در ساعت هاي خلوت، به خيابان هاي پاريس رفته و ساز بنوازد تا بتواند هزينه زندگي خود را تامين كند.

وي براي اينكه در اين حالت شناخته نشوند نقاب به صورت خود مي زد.

دوستان وي گفته اند پس از آنكه گلشيفته با اين شرايط روبرو شد و مي رفت که کاملا به فراموشي کامل سپرده شود دست به اقدام اخير زد و تلاش كرد تا با عريان شدن در برابر دوربين دوباره جلب توجه کند و حداقل مورد توجه جامعه غرب قرار گرفته و به ذهن ها برگردد.

 

 

نظر زهره حمیدی درباره عکسهای برهنه گلشیفته فراهانی


 

نظر زهره حمیدی درباره عکسهای برهنه گلشیفته فراهانی

گلشیفته سال ها پیشنهادهای متفاوت مبنی بر بی حجاب بودن و بازی در این گونه فیلم ها را رد کرد و اکنون از شنیدن و دیدن این صحنه ها...

 

 

زهره حمیدی، بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص عملکرد اخیر گلشیفته فراهانی گفت: همه ما هنرمندان، در هر کجای دنيا که باشیم آبرو و نماینده مردم ایران هستیم. وی افزود: گلشیفته بسیار ستاره خوبی در ایران بود و چیزی کم نداشت که به خارج از کشور رفت و من همیشه از رفتن او ناراحت بودم.
حمیدی اظهار داشت: گلشیفته سال ها پیشنهادهای متفاوت مبنی بر بی حجاب بودن و بازی در این گونه فیلم ها را رد کرد و اکنون از شنیدن و دیدن این صحنه ها متاسفم. وی ادامه داد: او نماینده و متعلق به خانواده اش نبود، بلکه متعلق به تمامی مردم ایران بود و من از این کار او شوکه شدم. وی خاطرنشان کرد: گلشیفته یکباره از کشورش دل کند و پس از چند سال مقاومت در برابر بی حجابی به يكباره همه چیز را کنار گذاشت و من متاسفم

 

نظر مرضیه برومند درباره عکس برهنه گلشیفته


 

نظر مرضیه برومند درباره عکس برهنه گلشیفته

این اقدام گلشیفته انعکاسی از بعضی سخت گیری‎های بی‌مورد، تهمت‌های نابجا به سینما از سوی قشری خاص مثل آقای سلحشور و...


دربارهٔ اقدام موهن گلشیفته فراهانی با خانم مرضیه برومند بازیگر و کارگردان سینما گفتگو کردیم و نظر او را جویا شدیم.
برومند نظر خود را اینگونه بیان کرد:
من از این رفتاری که گلشیفته انجام داد حالم به هم خورد و این عمل، بسیار قبیح و زشت است و جای حرفی را باقی نمی‌گذارد. این کاری که گلشیفته فراهانی انجام داد اقدامی بود که با آبروی ملی، فرهنگ، آداب و رسوم و ارزش‌های انسانی کاملا در تضاد است و حتی در خود جوامع غربی نیز این عمل بسیار قبیح است زیرا هر جامعه‌ای محدودیت و هنجار خاص خودش را دارد.
وی در ادامه افزود: یک وقت یک بازیگر در زندگی شخصی یا حقیقی خود اقدامی انجام می‌دهد که به خود او مربوط است اما یک وقت به عنوان یک ایرانی یعنی سفیر ایران در یک مراسمی شرکت می‌کند که اینجا شخصیت حقوقی خود یعنی ایرانی بودن با تمام هنجار‌ها و قوانین آن را باید رعایت کند و نمی‌تواند هر طوری که خواست ظاهر شود.

این کارگردان کشورمان به این نکته نیز اشاره داشت: اقدامی که گلشیفته انجام داد نوعی لجبازی با خودش و جامعهٔ سینمایی کشور است و مطمئنا به قشر سالم سینما نیز ضربه وارد می‌کند. او با این اقدام راه هر بازگشتی را برای خود بسته است.
دربارهٔ علت این اقدام نیز نظر خانم برومند را جویا شدیم که وی گفت: این اقدام گلشیفته انعکاسی از بعضی سخت گیری‎های بی‌مورد، تهمت‌های نابجا به سینما از سوی قشری خاص مثل آقای سلحشور و شرایط سخت جامعه است. توجه داشته باشیم که گلشیفته بعد از حضور در هالیوود در یک مراسم بین المللی که بخشی از آن دربارهٔ فیلم «دربارهٔ الی» بود حضور پیدا کرد و با حجاب هم ظاهر شد اما ما در کشور باز هم او را دفع کردیم و به جذب حداکثری و دفع حداقلی عمل نکردیم.

 

 

نظرات شما
نام فرستنده :
ا
بعضیا میگن قضاوت نکنین خب همین حرف خودتون قضاوت کردنه ها
نام فرستنده :
ایرانی
همون بهتر که این آشغالها از کشور عزیزم بیرون برند
نام فرستنده :
زهرا
واقعا گل شیفته بجز اندامت دیگه چی داشتی
که بخوای ارایه بدی. آدم میتونه از مغزش استفاده کنه وبه شهرت برسه.امیدوارم چوب رفتاره وکردارهای زشتت رو بخوری
نام فرستنده :
کاربر
به مدیریت سایت
لطفا نظر ها رو با درج تاریخ نمایش دهید.

حضور همه خوانندگان محترم
ازتون عاجزانه تمنا می کنم ابتدا شعر هجو حجاب(چادر) از ایرج میرزا را با حوصله و دقت فراوان دو بار بخوانید (بخصوص قسمت دوم که نتیحه گیریه و با "حجاب زن که نادان شد چنین است" شروع میشه)و بعد نظر دهید
اکثر عزیزانی که کامنت گذاشتن متاسفانه دیدگاه اشتباه و منفعلی نسبت به حجاب دارند . باشد که آزاده باشیم گر چه آزاد نیستیم .
نام فرستنده :
یکی مثل همه ولی با فکری دیگه
ما هر که باشیم و هر نقابی که به چهره بزتیم به خودمون به رویاهامون و به انچه در ناخودآگاهمون میگذره نمی تونیم دروغ بگیم .
اولا هر کسی بهشت و جهنمشو اگر وجود داشته باشه خودش انتخاب می کنه و به من هیچ ربطی نداره
دوم هر کسی در هر جا با قانون و عرف همونجا زندگی می کنه و این هم به ربط نداره
سوم واقعا زمانی که با خودمون تنهاییم به چه چیزی فکر می کنیم و چه کارهایی می کنیم
چهارم زمانی که توی حموم لخت هستیم و بدنمونو لخت می بینیم به چه فکر می کنیم ؟
پنج
زمانی که جنس مخالف زیبا و خوش تیپ می بینیم در وجودمان چه می گذرد ؟

شش
چه بر ما می گذرد وقتی نمی توانیم احساسات واقعی خود را بروز دهیم ؟
هفت
چه بر ما می گذرد وقتی می بینیم کسی که تا دیروز مثل ما بود مثل ما میخورد و می پوشید . مثل ما در بند بود مثل ما سر به لاک بود مثل ما یک منفعل بود و تا دیروز با ما هم پیاله بود ولی به شکرانه شجاعت و پشتکار امروز همه بندها را کنار زده و آنطوری که دوست دارد زندگی می کند ؟ البته باز هم به من ربط نداره.
اگر انسان باشیم از آزادی آن شخص بایستی خوشحال باشیم و اگر انسان نباشیم باید مانند عقده ای های بی وجود با تخریب شخصیت دیگران کمبود های خود را تسکین دهیم و خود را انکار کنیم تا احساس آرامش کنیم .
آنهایی که کامنت های آنچمانی نوشتند و آبرو وشرف ملت ایران و اعتبار دین اسلام را با لخت شدن گلشیفته بر باد دیدند باید بگویم شاید شما بی شرف باشید ولی ایرانی حقیقی با شرف ترین هست
آنانی که خود را دوست گلشیفته معرفی کردند ودر متن آنگونه از گلشیفته حرف زدند مطمینا بدلیل اینکه نمی تونن جای اون باشن دارند می ترکند و اون عزیزانی عم که کامنت امر به معروف وداد از ضایع شدن ایران و فرهنگ ایرانی می زنند اکنها هم چون بغچه پیچ شدن اونجاشون داره آتیش می گیره
آخه بابا شاعر میگه
من اگر خوب اگر بد تو برو خود را باش
آخه شما چکار به جاهای لخت این د اون دارید ؟ آخه چرا باید تو هر زمینه ای چه سواد داشته باشیم یا نداشته باشیم نظر کارشناسی داشته باشیم ؟
به جای این که توی دنیای این و آن سرک بکشیم دنیای شخصی خودمون رو بسازیم . خواهش می کنم یه سوزن به خودمون بزنیم بعد یه کلنگ توی سر دیگران
باز هم خواهش می کنم از حالا روزی یک ساعت فقط و فقط روزی یک ساعت به شخصیت و کارهای خودمون فکر کنیم و در موردش نظر بدیم و اقیمانده روزو توی زندگی و کارهای دیگرون سرک بکشیم ونظر بدیم ........
و در پایان
واعظان کین جلوه در محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند

نام فرستنده :
یک بنده خدا
سلام امیدوارم این به دست گلشیفته برسه که آخه چرا ایران را ترک کردی حالا اینا به هیچ خانم به قیامت فکر نکردی؟ به دین و مذهبت !به بنده ربطی ندارد که چرا ..... وقتی تنهایی یک لحضه به بالا نگاه کن که خدا هست به روزهای غریبی ات فکر کردی ؟ امیدوارم که به ایران برگردین .. و یک بار دیگه تو ی فیلم های ایران بازی کنید . یا علی
نام فرستنده :
محمد
اگه، در برابر مشکلات باید برهنه شد که هیچ انسانی نباید پوشیده باشد. تمام اسطوره های انسانیت و شرافت اعم از ایرانی و غیر ایرانی که نام نیکشون باقی مونده پایبند به اخلاق و انسانیت بودن مثلا خانم ماری کوری دانشمند لهستانی که میگوید ( جهان امروز از نبود چیزی به نام اخلاق رنج میبرد). در ضمن در اینکه همه ی ما گناهان ریز و درشت داریم شکی نیست اما کسی که گناهش را علنی کند و بدان اصرار و افتخار بورزد به گفته ی امام علی علیه‌السلام به نوعی جنون خطر ناک مبتلاست موفق و سربلند و شرافتمند باشید
نام فرستنده :
şãřã
اصـــــلن به ماچه چیکارکـــرده حتمن دلیل داشــــــته واس کارش.......زودقـضاوت نکنین هیچ وقت
نام فرستنده :
فاطی
سلام..زندگی هرکس به خودش مربوطه شاید دلیل داره بهقول خودش اگه خداروی زمین خونه داشت مردم پنجره های خانه اش رامیشکستند درود برتو ای شیرزن
نام فرستنده :
تمنا
خاک برسرعقده ایت گلشیفته ی احمق.واقعا برای اقای فراهانی وهمسرشون بابت تربیت همچین دختری متاسفم کسایی هم که ازگلشیفته وکاراش دفاع میکنن ازاون کمترنیستن ی عقده ای به تمام معنان.امیدوارم سزای کارهای احمقانت روپس بدی بی شرم وحیا لعنت برتوباد
نام فرستنده :
م.ذ
انسان عقده ای پست ...ابروی زنان باغیرت ایان را بردی
نام فرستنده :
سما
واقعا که این جور دختری تو دنیا باشه هم واسه جامعه ضرر میرساند و هم برا خودش انشا الله که آون دنیا میری جهنم اینجا اعمال. کاراتو میبینی
نام فرستنده :
یه ایرانی
بیچاره آقای فراهانی چقدر خجالت میکشن از دخترش
نام فرستنده :
باران
واقعااااااااااااااااااااا
نام فرستنده :
کیانی
گرچه کسانی که در داخل کشور به بلندای ابدیت بی شرم و پست تر از اعمال گلشیفته فراهانی اعمال پلید انجام میدهند اما به ظاهر هم که شده بایستی گلشیفته خانم نیز جایگاه دختر ایرانی را در جهان بهتر نمایش میداد . این اعمال در هیچ کشوری مورد تائید نیست . . .
نام فرستنده :
زهرا
خاک تو سر ت گه شیفته یعنی تو واقعا خجالت نمیکشی ای کاش از اول ایرانی نبودی
نام فرستنده :
یاسی
وقتی ایرانیا میرن یه کشوری که حجاب اجبار نیست دیگه خیلی زیاده روی میکنن
نام فرستنده :
مهرسا
من موافق کار بی شرمانه ی او نبودم و اظهار نمی‌کنم از گلشیفته پاکترم،منم یکی مثل اونم ولی با این وجود ک من پنهانمو او اشکار،من ایرانمواوخارج‌ازایران،امیدوارم خدامنو وهم اونو ببخشه و بتونم آبروی رفته رو برگردونم هرچند نمیشه
نام فرستنده :
آزاده
ماهمه ایرانی هستیم نبایدبه هم ناسزاگوییم بایدبرای هم دعا کنیم به اندازه ی کافی دشمن داریم خودمان دشمن یک دیگر نباشیم بله نام یک زن ایرانی را متاسفانه باکارش بی ارزش کردماهم خون کیان دررگهایمان است ونام کروش کبیر درقلبمان سپاس ایرانی
نام فرستنده :
ارش
من متوجه نمی شوم وقتی کسی در ایران در زندگی و در کارش نمی گذارند رشد کند و هر جا می رود با جواب نه مواجه میشود و هیچ یک از ما ایرانیان کمکش نمی کنیم .و طرف را از جامعه دور می کنند اینجا ایرانی نیست ولی وقتی میخواهد پیشرفت کند و چاره‌ای ندارد و یک سری کارهایی میکند که به مذاق ما خوش نمی آید شروع می کنیم به کوبیدن طرف .آخر این چه رفتاری است که ما ایرانیان میکنیم .بابا طرف میگه بخاطر نان تو خیابان ساز می زده آون موقع ما ایرانیان کجا بودیم که حالا سنگ غیرت به سینه میزنیم .دوم هر کسی در این دنیا خو مختار است هر کاری که می خواهد انجام دهد.سوم این خانم برومند و آن یکی که از این دختر ایراد میگیرند چه بسا اگر جای گلشیفته بودن شاید کارهایی دیگر هم میکردن.خواهش میکنم این خانواده رو اینقدر رنجانید بیایین انسانیت را دوباره بیاموزیم
نام فرستنده :
زیدان مهر
اوه اوه
نام فرستنده :
نجمه
خییییییییییییییلی پستی گلشیفته واقعا ایران ارزشش نداشت دختر بی سروپا توش باشه
نام فرستنده :
سایه
من بعنوان دختر یکی از کسانی که در خرمشهر جنگید جانباز شد و به میلد خودش در تنهایی بدون دریافت هیچ سهمیه و درصدی از بنیاد جانبازان و بنیاد شهید جان داد تا ناموس ایران و ایرانی دست عراقی ها نیفته برای گلشیفته و کسانی که مهر تایید و حمایت خودشون رو ب بی ابرویی ایران و ایرانی میزنه واقعا متاسفم فکر میکردم فقط غیرت در حق الناس خوردن و اختلاس و باند و باند بازی و قاچاق و.... از بین رفته امروز ب عینه دیدم غیرت از ناموس هم برداشته شده اقای فراهانی ها کلاهتان را با افتخار دو چندان بالاتر بگذارید که تمدن تان را در برهنگی و هنر را در بیحیایی تعریف میکنید.
نام فرستنده :
مهناز
نمی دانم گلشیفته چرا خودش را مفت ومجانی فروخت فقط این را می دانم اگه دقت کرده باشید در عکس های برهنه اش معلوم است که از این کار اصلا خوشحال نیست وخییلی سختش است
نام فرستنده :
سعید
تنها میتونم بگم که خیلی آشغال و کثافت بیشعور هستی، گو شیفته
نام فرستنده :
بترسیم از خدا
تو ایران نونت کم بود آبت کم بود که رفتی اونور فضاحت به بار آوردی نمک خوردی نمکدون شکستی، آینده تو عبرت تاریخ ميشه
نام فرستنده :
فا
چرادر کشور دینی ما فرهنگ وتمدن را در برهنگی میدانند وبیحجابی میبینند حداقل اگر هم میخواهید ادای غر بی ها را در بیاورید بروید کارکردن ومطالعه کردنشان را یاد بگیرید ادمی که تمام ارزشها در زنگیش فقط برهنه شدن است اصلا ارزش نظر دادن ندارد
نام فرستنده :
م
متاسفانه در جامعه هنری ایران افراد فاسد کم نیستند
نام فرستنده :
نیلو
واقعا به ما چ ربطی داره از کجا میدونیم خودمون بی عیبیم
نام فرستنده :
محمد
مطمینا کسی که از بدنش مایه می ذاره از کسی که دست درازی به بیت المال میکنه خیلی بهتره
نام فرستنده :
م ک
این همه ادعا میکنید شیعه و مسلمانید دروغه چرا که شیعه مسلمان ابدا به هیچ کس حق ناسزا گفتن نداره دوما این همه از مافیای مواد تو کشور هست که هزاران خانواده بدبخت شده اند فرزندان و زنانشان و مردانمان توسط این مواد مخدر به بدترین راهها کشیده شده اند صحبت نمی کنید که چه کسانی پشت این مافیای قاچاق مواد هستند قرار گرفتنه اند بعد رفتید سراغ یه کسی از ایران رفته پی سرنوشت خودش خیلی را به پدر و مادرش ناسزا میگوید در حالی که مقام پدر و مادر حتی اگر کافر باشند محترمه شما ها بروید اعمال خود را دو کفه ترازو بگزارید در ضمن مرد ایرانی ادعای غریت نکنه که فقط غریتش انهم دروغی برای زنشه البته انهم چون ابروی خودش در کاره ادعا داره
نام فرستنده :
دختر خیلی خیلی خیلی باغیرت ، مخالف خاله زنکی
والا هرچی میشه میگن آبروی ما مسلمون ها رف ، هی آبرو آبرو ، بس کنید مگه نمیگین باید پیش خدا آبرو داشت ، چرا دایم خاله زنکی می کنین و پی این هسین که ببین گلشیفته توکدوم مجله و فیلم لخت شده یا چیکار میگنه ، این همه آدم دارن این کارارو میکنن ، خودش خواسته به کسیم مربوط نی یکی چادر سر میکنه میریزین سرش و فحشش میدین لخت میشه فحشش میدین ، آقا به شما چه ربطی داره ، شما اگه آبروت بنده به این چیزا واقعا باید براخودت ابراز تاسف کنی وبدونی همه چیت ظاهریه . چیکار به پدر بنده خدا دارین پدرش به قدرکافی تحت فشارهای روانی هس مگه حق کسیو خورده ، بدبخت آبروی تورو کسای دیگه میبرن ، کسی حرفی از گلشیفته تآدنیا نمیرنه و کشورمون رو با گلشیفته نمیشناسه یا اسلامو که خودتونو می کشین برین ببین با چیا میشناسن ....
بگذارید مردم خودشون بهشت یا جهنمشون رو انتخاب کنید ، فضولی بقیه رو نکنین نه چادر از سرشون وردارین یا چادر سرشون کنید .
نام فرستنده :
زهرا
همش به خاطر اینه که تربیت درستی نشده خاک بر سر چنین پدر و مادری که همچین بچه ای را تحویل جامعه داده اند
نام فرستنده :
ل خ
گلشیفته را به عنوان یک هنرمند توانا همه قبول ودوستش دارن لطفا زود قضاوت نشه بهتره انشااله که هدایت واخر عاقبت بخیر باشه
نام فرستنده :
محسن
لطفا مصاحبه ای با استاد طوسی ترتیب داده و از ایشان سوال بفرمایید که اجازه می دهند فرزندانشان در کلاس های قرآن ایشان شرکت کنند یا خیر
نام فرستنده :
سارا
تو خیلی بی جا کردی دختر ایران زمبن هست تکلیفتو روشن کن اگر یهودی یا بهایی ....هستی و این چیزا برات مهم نیست بحثش جداست در تاریخ ایران کدوم دختر ایران زمین تو بغله مردای غریبه پاس داده شده و اسمشو گذاشتن روشنفکری گلشیفته در ایران شرایط براش فراهم بوده وقتی یک پدر اینطور در تریبونهااز دختر هرزش دفاع می کنه و میگه سنبل ایران زمینه دستو سیاه کن و به روش بکش والا همون کشورای پیشرفته هم منع دارند این حرکتا رو و براشون قباحت داره ولی ما ایرانیا این چیزا رو پیشرفتگی و مردمو ارزشاشونو به مسخره و توهین می گیریم و میگیم متمدن هستیم نمیدونم رسانه ها چرا دنبال این موضوع میرند و هرزه رو بزرگ جلوه میدند و از ش اسطوره بی حیایی می سازند چه اهدافی رو دنبال می کنند خدا میدونه تازه باباش با افتخار می یاد و باد به غبغب میندازه و کارای ننگ دخترشو خوب جلوه میده و تازه به مردم هم توهین می کنه رو که نیست سنگ پای قزوینه مثل اینکه آقای فراهانی نمیدونی در کجا زندگی می کنی و فرهنگ هر کشوری با کشور دیگه فرق می کنه .
نام فرستنده :
حمید
خدایا هدایتش کن؛ چنان که شایسته خدایی توست!
نام فرستنده :
ایرانی
اول اینکه ادم باید خودش عقل داشته باشه که دست به هر کاری نزنه از یه طرف به اصالت خانوادگی برمیگرده اگه گلشیفته پدرش اقای فراهانیه که هممون میشناسیم پس خودش ذاتش خرابه که رفت و اسممون رو خراب کرد وگرنه شقایق هم خواهرشه خب بره اگه به خاطر پول میرن پس نتیجه میگریم که گلشیفته شیفته ی مرد نامحرم و برهنه شدن وزیر مردای نامحرم خوابین بود وگرنه همه میرن بازیگر میشن همه باید لخت باشن؟تا یه پولی به اونا داده شه؟ وحرف دومم اینکه پدرش نگه به من ربطی نداره کارای گلشیفته میخوام بگم اگه غیرت ایرانی داشتی بعد اون همه ادای دخترت نمیرفتی واسش جشن تولد بگیری همین که رفته بودی باید جنازشو میاوردی تا بیشتر از این باعث ابروریزی تو وکلا ایران نیشد به نظرم حالاهم میتونی
نام فرستنده :
امید
به نظر من عقده گشاییی و ... نیست.
آقای فراهانی یک شخصیت دو پهلو و مردد و با تساهل داره که این تردیدها به فرزندانش هم سرایت کرده. گلشیفته نوعی فرار از این تردیده. می خواد قضیه رو یک طرفه کنه.منتظر بهونه بود. فشار حکومت و .. هم همه بهونه ایه که وجدان خودش رو و افکار عمومی رو راضی کنه.
خواهرش هم به نوعی از این تربیت آمیخته با تساهل و بلاتکلیف، متاثر شده و دچار کمی افسردگی هست.
اینکه فردی قانون کشورها رو ملاک درستی و نادرستی رفتار خودش بدونه نشانه همین بی هویتی است.
ایران گفته باید باحجاب باشی به دستور خدا اما کشور خارج که نگفته بود باید برهنه شوی. پس ربطی به قانون اونجا نداره
نام فرستنده :
ایمان
سلام به نظر من چه ربطی به پدر گلشیفته فراهانی ربطی نداره هیچ کس نمیتونه جلوی کار بقیه بگیره یک آدم خوب وسط صد آدم بد باشه خوبی و پاکی خودش است ولی یک جلوی صدتا خوب باشه کارشو میکنه
نام فرستنده :
فرزانه
توجهنم میبینیمش حالاخخخخخخ
نام فرستنده :
علی
جناب آقای بهزاد فراهانی متاسم به حالتان که به عنوان یک ایرانی افتخارتان این است که فرزند حیوانتان در خارج از کشور زندگی می کنه واوضاع او به شما ربطی نداره متاسم ایا شما را می توان ایرانی خواند . وای بر تو که چنین اشغالی را تحول جامعه دادی چرا که ابروی ایران وهر ایرانی را برد. ای کاش خدا جانش را م ستاند . تا این لکه ننگ ازمیان برداشته شود.
نام فرستنده :
ترانه
راجب رفتار و کردار آدما فقط خدا میتونه قضاوت کنه...به شماها مربوط نمیشه ،، شما بفکر اعمال خودتون باشین خانما و آقایون محترم
نام فرستنده :
.
چرا نظر منو ثبت نکردید
نام فرستنده :
.......
مگه هر کسی که بخواد اعتراض کنه باید لخت بشه.به صورت های دیگه ای هم میشه اعتراض کرد. گلشیفته بی فرهنگی و بی تمدنی خودشو نشون داد.اما متاسفانه نام باشکوه ایرانی رو خدشه دار کرد ولی مطمئنم عاقبت کار خودشو نه فقط توی اون دنیا بلکه در همین دنیا میبینه.مرگ بر هرچی بی حیا و بی غیرته.
نام فرستنده :
علی
من شناخت زیادی از سینمای ایران ندارم و از علاقمندان به گلشیفته فراهانی و پدرش هم نیستم.سالهای سال هم در اروپا زندگی کردم.اصلا هم آدم مذهبی و متعصبی نسبت به هیچ دین و ملیتی و امثال اینها هم نیستم.ولی با توجه به هنرنمائی خانم گلشیفته فراهانی چه در فیلمهایش و چه در رفتار و کردارش. بنظرم او هنرپیشه غیرحرفه ای و فوق العاده بی استعداد و البته با عرض معذرت تا حد زیادی هم فاقد جذابیت و زیبائی های زنانه است.ولی در عوض فوق العاده بلند پرواز و خودخواه است که بیشتر از عالم سینما بجای ارائه هنر بعنوان وسیله ای برای مطرح کردن خودش و رسیدن به اهدافش آنهم از هر طریق ممکن استفاده میکند و بنظرم چنین آدمی با چنین بینشی در دراز مدت احتمالا موفقیت چندانی در این حرفه کسب نخواهد کرد.ضمنا بنظرم اگر پدرش در مقابل اعتراض و سئوال دیگران بجای زدن حرف های خنده دار و بی ربط ، سکوت اختیار میکرد و خودش را درگیر و آلوده این مسایل نمیکرد قطعا عاقلانه تر بود.چنین سخنان نپخته ای می تواند اعتبار هنری پدر ایشان را هم زیر سئوال ببرد.من تاکنون بدن کاملا یا نیمه عریان و لخت هنرپیشه های زن معتبر و حرفه ای هالیوود مثلا مثل نیکول کیدمن را ندیدم.البته نقش های مشابه ای بازی کرده که با توجه به فرهنگ غرب کاملا طبیعی هست ولی هنر نمائی از طریق لخت شدن !!! راستش نمیدونم چی بگم.فکر نمیکنم این قبیل جلف بازی ها در خور و شایسته یک خانم بافرهنگ و با خانواده باشه ، مخصوصا اگر بخاطر حرفه اش دائما در معرض قضاوت و دید عموم هم باشه.نمیدونم، ولی بنظرم کارهائی که خانم گلشیفته کرده کلا جلف بازی بوده و نه هنرمندی. پدرش هم متاسفانه از شعور کافی برای توجیه کردن طرفدارانش برخوردار نیست،والا حداقل سکوت اختیار میکرد.
نام فرستنده :
علی
اقامت فرانسه را میخواست که گرفت.بازی در فیلمهای خارجی را میخواست که کرد.یک نیشخند مسخره هم به تمام طرفدارانش در ایران زد و به همشون فهموند که آنچه برایم ارزش داره فقط شخص خودش هست. والا امثال طرفدارانش که اصولا ارزشی ندارن. پدرش هم که با نابغه و با استعداد خواندن دخترش واژه هنر پرونوگرافی را تغییر داد و نشان داد که نه تنها از برهنگی هنری دخترش ناراحت نشده ، اتفاقا خیلی خیلی هم خوشحال شده و تازه این را هم نشانه استعداد و نبوغ هنری دخترش میداند. ضمنا ایشان واژه غیرت و ناموس را هم تغییر داد و با شهامت و صلابت توانست تفسیر جدیدی از بی غیرتی را نشان همگان بدهد.
نام فرستنده :
علی
لعنت بر پدر مادرش با این تربیتشون
نام فرستنده :
سیما
از کی تا حالا لخت شدن شده هنر؟

عاغا مرغم پشت ویترین مغازه لخته آیا هنرمنده؟
یه مشت آشغال سبک مغز سینما رو پر کردن اسم خودشونو گذاشتن هنرمند.
نام فرستنده :
بهار
گلشیفته خجالت داره برو بمیر ننگ بر تو
نام فرستنده :
احسان
عاقبت بازيگري همينه @ما ايراني ها شرمنده ابا صالح شديم كه دخترانمون اين وضع رو دارن
نام فرستنده :
یک ایرانی
درسته ب خودش مربوطه ولی خیلی کثافت کاری کرد آبرو هرچی ایرانی رو برد
نام فرستنده :
سجاد
من نمیدونم که چرا اونورابی هابه لخت شدن وانجام چندحرکت مبتذل رو میزارن هنر نمایی؟وگرنه تومحلمون مادر بزرگمم بره لخت بشه خیلی هاهستن که بهش توجه منن
نام فرستنده :
ایرانی
دوری ازوطن.فحش هاوطردشدن از طرف مردم.سرافکندگی خانوادت نزد مردم.و روز اخرتو...
واقعا ارزششوداشت گلشیفته؟؟؟؟؟
نام فرستنده :
آمیر
وقتی عربها اون بلاها را سر مردم آوردند کسی صداش درنیامد حالا اینهم یک اشتباهی کرده آگه ازش حمایت میشه شاید این کارها را نمیکرد.
نام فرستنده :
طاها
اللهم عجل الولیک الفرج...ان شاء الله همه به راه راست هدایت شویم
نام فرستنده :
مصطفی
آقا اگه این مملکت خوب نیس براتون ارزش قاعل نیس برید تو مملکتی که براتون ارزش قاعل بشن,دلیلی نداره وقتی کسی به شما اهمیت نداره برید تو کشور اجنبی لخت بشید که آدم حسابتون کنن,اگه هنر داشتی و قدرشو ندونستن باید تو کشور اجنبی هنرتو رو کنی فداتشم,وگرنه تو محله مانم لخت بشی انقدر کسی هست که بهت توجه کنه,یعنی اینکه الان رفتی اونجا لخت شدی خیلی هنرمندی؟!!!!!!
نام فرستنده :
مریم اهل خوزستان باغیرت
یه چندروزی وایسا بذارحضرت عزرالیل یباد تورا ببره جههههههههنننننم بعدبدان برهنه شدن یعنی چی کثافت اشعال عوزی ابروی ماشیعیان ایران رابردی اگه منو پیشت ببرن خودم بادستهای خودم خفت می کردم این چوری هم ثواب می کنم
نام فرستنده :
بنده ی خدا
وسلام علیکم لعنت بر ان کسایی که حجابشان را رعایت نمی کنند
نام فرستنده :
امیر
تف به روت بی حیا
نام فرستنده :
............................
من پوشش الکی رو دوس ندارم. کی گفته دختر باید روسری بپوشه؟؟؟؟؟؟؟؟ هر لباسی دوس داری بپوش ولی عفت داشته باش. تمام
نام فرستنده :
ملیسا
باسلام نظرشخصی من اینه که رفتاریه زن درجامعه غیراخلاقی اونم با برهنگی جلو فیلم مایه سرافکندی این جامهعه میشه
نام فرستنده :
hassan
سلام و خاک بر سرچنین بابایی . تهوع میگیرم ازچنین اشخاصی . چه حمایتی از یک بی آبرو .کثیف.هرزه .پدر هم که با دیدن بدن عریان دختر کثیفش… لذت میبرد

نام فرستنده :
man
گلشیفته کار درستی کرد اما دل کندن از کشورش سخت تموم میشه براش حداقلش
نام فرستنده :
فاطمه
سلام به دوستان .....
خانم گلشیفته فراهانی یکی از بازیگران خوب کشورمو ن است ....من خانم فراهانی رو خیلی دوست دارم ....
نام فرستنده :
علی صفری
آقای فراهانی من ميدونم شما در چه شرایطی می باشید ولی این حرفایی که شما میزنید دلیلی برای بی حجاب شدن دختر شما ندارد و خیلی از دختر هایی در ایران هستند که وضعشون از دختر شما بد تره ولی هيچوقت حاضر به وطن فروشی و بدحجابي روی نبردن.امیدوارم خداوند به راه راست هدایتش کند وبا بخشش ملت ایران به وطنش باز گردد
نام فرستنده :
فرهاد
به نظر من کار گلشیفته به کسی ربطی نداره، تو اروپا لخت بودن جلوی انظار موجه و طبیعیه، حالا چون این موضوع واسه همه ایرانیها قابل هضم نیست و عجیبه دلیل بر این نمیشه که هی بگیم نماینده ملت ایران نماینده ملت ایران، ولی اینم بگم که برخورد مسئولین ایرانی اونقدر ارزش نداره که آدم بخاطرش هر کاری بکنه، فقط نظر و رضایت خدا مهمه که (واقعا) نمیدونم چیه
نام فرستنده :
مینا وفایی منش
اوووووووه بابا گلشیفته دوست داره این طور زندگی کن به شماها چه ربطی داره ک کی چه جور زندگی میکنه فقط چون بازیگر ایرانیه جای تاسف داره اگه ی فرد عادی بود چی کجای کارید اخه یکم عقل یکم شعور ببین مملکت ما این همه گشنه داره که باید برای سیر کردن بچه هاش از خودش مایه میزاره این خانم یک هنر منده یک هنرمند که با اعقاید خود زندگی میکنه .
نام فرستنده :
محمد
هر کس یه مدل زندگی رو دوست داره اونم این جوریشو ولی خیلی احمق بوده که به چه قیمت داره انتخابشو میکنه به این فکر نکرده تا پدرش رو سرافکنده نکنه والا خودمم قبله نیستم ولی حداقل پدرم عکس واقعیم رو انکار نکرده
نام فرستنده :
یلدا
باسلام به همه برهنگی وبرهنه بودن کار انسانهای ماقبل تاریخ بوده آدمایی که نمیدونستند چگونه خودرو بپوشانند الان همه ادیان به یک جوری حجاب دارن برهنه نیستن خانم گلشیفته برگشته به ماقبل تاریخ
نام فرستنده :
hassan
آقای فراهانی کثافت به لخت بازی کردن دخترش افتخار میکنه خجالت نمی کشی انگار خیلی دخترت استعداد داره بهش می گی نخبه تو هالیود فیلم هایالکی و الکی و بهش می دن اونم برای اینکه خودشو لخت می کنه اون موقع هم دیگه بهشیه بازی الکی می دن خجالتم خوب چیزی هستش
نام فرستنده :
مهرداد
من نمیفهمم وقتی دختر هم وطن من که یه پسر با غیرت ایرانی هستم خودش رو کوچیک میکنه و برهنه میشه و ابروی دخترای سرزمین من و کشور من رو می بره.. چطور باید ساکت بشینم و بگم من با فرهنگم؟ خاک تو سر اون فرهنگی که با بی بندو باری یکی بشه..
اینجا ایرانه.. یادتون نره غیرت مردای ایرانی همیشه بوده و هست و خواهد بود و این چیزا مهمه.. نگید ربط نداره.. باید کسی که خطا در سطح جهانی میکنه بهش گوشزد بشه تا بقیه نکنن تا فراگیر نشه
نام فرستنده :
مریم
توایران خودمون این همه فاحشه های کثیف وهرزه ودزدواختلاسگروساندیسخورخورآدم فروش ریخته که اگه پای منافع خودشون بیادوسط ناموس خودشون رولخت که سهله خودشون دودرش میکنن اونوقت شماگیردادین به پوشش کسی که دیگه ازایران رفته ومیتونه ودلش میخوادبافرهنگ کشوری که داره توش زندگی میکنه بازی کنه وهمش مثل سگ پاسوخته واق واق میکنین.اگه خیلی مردین برین به اونابگیین عقب مونده ها!!!
نام فرستنده :
محدثه سادات
خدا هم اون دختر گناه کار و به راه راست هدایت کنه هم شمایی که ازش حمایت میکنید و الا ریشتون خشکیده بشه
نام فرستنده :
ندا
سلام گلشیفته من واقعا تورو قبول داشتم عاشق فیلم هات بودم فک میکردم تو خیلی خوبی و پاکی ولی با این کار ثابت کردی خیلی لاشی هستی منی که با تمام وجود عاشقت بودم الان ازت متنفرم و متاسفم برات
نام فرستنده :
حمید
دوستان عزیز و هم میهنان گرامی اقدام اخیر خانم فراهانی چه خوب و چه بد به هرحال انجام شده. ولی نکته ای که هست و باید توجه داشته باشیم، ایشان تا زمانی که در کشورمان مشغول حرفه ی خود بودند هر طرز تفکری که داشتند هنجار های جامعه مان را نشکستند و به خاطر احترام به ما مطابق با فرهنگ و قوانین کشورمان فیلم بازی کردند. و با وجود اینکه در کارشان موفق و کاملا معروف شده بودند به دلایل شخصی احساس کردند در اینجا نمی توانند ادامه دهند و به اهداف خود برسند. لذا مسیرشان را عوض کرده و برای رسیدن به اهدافشان مسیر فعلی را برگزیدند و خارج از ایران با قوانین کشور مقصد به فعالیت خود ادامه می دهند. پس بهتر است یکم واقع بین بوده و ما نیز به تصمیم ایشان احترام بگذاریم. و برای درک بهتر اقدامات ایشان بهتر است گلشیفته را با بازیگران هم ردیف خود در سینماهای خارج از کشور مقایسه کنیم، همان طور که وقتی ایشان در داخل کشورمان مشغول بودند باید ایشان را با بازیگران عزیز و موفق خودمان قیاس می کردیم.
نام فرستنده :
پارسا عبد
دمش گرم....
به کوری چشم......

میگما ، خیلی بد گذاشت رو دم تون ها!دنه؟!!

خخخخخخ!

حالا شما مفلوکین بدبخت، صبح تا شب جیغ بکشید ... فحش بدید... گلویتان را شرحه شرحه کنید و اطلاعیه و بیانیه بدید بیرون....نامه جعل کنیذ... شایعه بسازید.... تهمت بزنید... داستان تخیلی روایت کنید و.......

هه!

فلذا مهم اش اینه که بد سوختینااا!!... فقط همینکه اینطور سوختید و مثل سگ زوزه میکشید کافی و مهمه!

:))

خودمانیم... یعنی میگم که بد خدایی بد داغ شدید هاااا..
متاسفانه واردات پماد سوختگی خوب هم تحریمه و خمیر دندون هم تموم شده و.......

البته میتونید از صنایع غرورآفرین داخلی مان استفاده کنید.. هرچند فکر نکنم بتونه از شدت این سوختگی بکاهه!!

«بدتر نشه صلواااات»

:))))

آخی ی ی ی ی... ای جان...


حیوونکی ها !
.
.
.
به نفعتونه که آب را بریزید همونجایی که سوخته!

حالا درسته که سطح و محیط سوختگی خیلی وسیع و عظیمه..

:))

هرچند انصافاً خیلی قطرش زیاده!

حق دارید...

.
.
.

اما پدرانه میگم بهتون،

اینهمه گلو ها رو جر میدید و جون میکنید و واق واق میکنید و اینجوری خودتون رو به در و دیوار میکوبید وآخرشم هیچی به هیچی...

تهش هم هیچ کس، هیچ وقت، نه آدم حسابتون کرده و نه میکنه و نه توسط هیچ خل مشنگی، براتون تره خرد میشه « . . .»

منظور اینکه کلا داخل آمار نیستید عزیز من!

جلبک های من!

نوباوگان خزه مغزم!! :))

(بفهمیییددد!)

حالا هی بزن تو سرت..

هیچکس هم بهتون نمیگه خرتون به چند من!

(واقعیت رو هضم کن!)
:D

من موندم عجب اعتماد به نفسی... نه...ببخشید... بلکه عجب اعتماد به سقفی دارید شما ها دیگه!!
شنیده شده که سنگ پای قزوین چند روزیه که افسرگی مزمن گرفته و استعفا نامه ش رو هم نوشته و گوشه خونه افتاده مثل مرده هااا... حتی خبر هست که دو سه بار خودکشی هم کرده به خاطر اینکه شما ها مقامش رو غصب کردید!
ولی نه... انصافا جایگزین شایسته ای هستید... اصلا اون کجا... شما کجا...

رویی که شما دارید و سگ افغان هم نداره!

من به شما رای میدم تو زمینه!

به ناخن انگشت کوچک پای چپ ابولوپ لوپ قسم!

:))

.
.
به هر صورت...
ما میخواهیم روشن بشود که ، آخه از چه زمانی چغندر هم اومده قاطی میوه ها که شما دو وجبی ها در مورد هنر و سینما نظر میدید؟!!! والا!

آخر الزمان شده...

یارو اوج ِبرون ریزی ِهنری اش، تزیین کج و کوله ی دورچین روی شعله زرد نذری با دارچین و خلال پسته بوده (اونم با التماس به ننه ش) ، حالا بلند و وز وز میکنه...

عجبا !

طرف آرتیستی ترین اثری که از خودش بروز داده، این بوده که صف یکی مونده به آخر توی دبستان ، دستشو بذاره روی دوش جلوییش و از جلو نظام بگیره و با عزت و افتخار ترانهٔ «ســــــــــــــر ززده ســـــــت اُاُاُاُفــــق ق ق ) رو بخونه... الان افه کارشناسی متعهد و اخلاقگرایانه هنری میاد!


طرف هنرمندانه ترین آرزوی زندگیش این بوده که توی (مسابقه محله) صدای هلیکوپتر و بچه گربه در بیاره و بقیه بگن
«یک و یک و یک/دو و دو دو/ سه سه سه...»

حالا شده منتقد ادبی فرهنگ!


بی ی ی ی خیااال ل ل دلبندم!


باور کنید اگر که شما به اگر بفکر همان جهاد اکبرتان در صف رسیدن به قیمه پلوی ظهر عاشورا باشید ، هم سنگین ترست و هم با هویت تان سنخیت بیشتری داره...

که البته ان شاالله... دعا میکنیم که در این راستا و در جبههٔ مقدس ِنبرد جهت فتح ِ تمامی سنگرهای پخش ِ نذری و ملا گیری ، به مقام شامخ ِشهادت فی السبیل المفت خوری، برسید!


.
.
.
هه!

راست گفتن «شهر که بی کلانتر بشه، قورباغه ها هم توی انباری شان اورانیوم غنی شده تولید نموده و بمب اتم قاتچاق میکند!»

حالا داستان شما عقب مونده ها مالیخولیایی هاست،

خوبه کلا داخل آدم حسابتون نمیکنند... وگرنه چه آتشی میسوزاندید!

بهرشکل، فکر میکنم طبیعتا بایستی همینطوری فعلا به سوختن و جیغ زدن و بالا و پایین پریدن و سوز سوز ادامه بدهید که هنوز اصل سوختن اَش مانده و تازه ابتدای جاده است!
(تونل ها مونده!!!)

:)))

جوجوهای کوچولوی من!

میگما..

حالا کاش حداقل اونقدری که هارت و پورت میکردید، دل و جرات هم داشتید وحداقل همین موضع مثلا خشن و شجاعانه روعملی نمیکردید...

خنده دار اینجاست که تو همین زمینه هم بی بخار و مستضعف و بی..... هستید!

خیلی دوست داشتم که یه جایی تنهایی با تک تک شما (پشه های پارازیت) روبرو میشدیم تا معلوم شه که مردانگی هرکدومتون رو روی ترازو بگذاریم و بسنجیم که واقعت چندمرده حلاجید!

انوقت میفهمید که از یک من ماست، مبتونه چقد کره استخراج شه!
فسقلیهای تازه بدوران رسیده

وقت داستان شبتونه... جیش/بوس/ لال !

به امید آدم شدن تان
والسلام علی من اتبع الهدی!
نام فرستنده :
ستاره77 از تبریز
بهتره نظر خانم مرضیه برومندو بخونید..کارگردان و بازیگر..ایشون کاملترین جوابو دادن. به اضافه اینکه هرکسی برای مشکلاتش راه حلی انتخاب میکنه یکی بخاطر تربیت صحیح والدین و ایمان بخدا صبرو تحمل میکنه البته اگر هیچ راه حل درستی نباشه.. یکی هم بدترین راه رو انتخاب میکنه مثل گلشیفته.. اما همیشه نمیشه گفت خودش تماما"مقصره..فقط خداوند بهترین قاضی است.
نام فرستنده :
فاطمه
تو جامعه ای که این همه داره دزدی و اختلاس فاحشه گری میشه و اینهمه مشکلات وجود داره شما در مقابل اونا هیچ اعتراضی نمیکنین و گیر دادین به نیمه برهنه شدن گلشیفته ؟؟عقده ای شمایین نه اون
نام فرستنده :
امید
فک میکنید خودتون خیلی با جنبه هستین چکار مردم دارین برین جلو ناموس خودتون بگیرین
نام فرستنده :
حارث مروی
سلام به تمام ایرانیهای عزیز ومحترم مخصوصا به خانواده فراهانی که احترام خواصی نسبت به ایشان دارم من کارهای هنری این خانواده را دیدم وودرمورد واقعه اخیر باید بگویم همه میدانیم هرکس مسعول اعمال خویش است والبته گاهی مسعولیت اینگونه رفتارهای نااگاهانه که انسان یاشخصی مرتکب میشود باکسانی هست که در راس قراردارند که جوانان راتا لب دریا میبرند اما اجازه نمیدهن اب بخورند ونتیجه این میشود که شده بااحترام حارث مروی مقیم مشهد اهل افغانستان
نام فرستنده :
ادرینا
اقو این گلشیفته دیوث و بیخیال شین پارسا کیه؟!!!
نام فرستنده :
مهدی
به نظر من الان شماها که نظر دادین هرآنچه که گفتید در مورد خودتون صدق میکنه(به جز فحش)
نام فرستنده :
نرگس
فکر کردی خیلی خوشگلی اکبیری با اون بدن زمختت.سگ غربی
نام فرستنده :
الی
تو که دوست داشتی ترتیبتو بدن همین جا خاک بر سری میکردی چرا رفتی اونور که ابروی ایرانی رو ببری خاکا به سرت نفرت آشغال حالا باز بابات بیاد بگه فقیرا رو جمع کنین تو خودت دست چند تا فقیرو گرفتی ا
نام فرستنده :
الی
فقط خدا میتونه راجب ادما قضاوت کنه...
نام فرستنده :
غریب اشنا
چرا باید عزیزان ما از این کشور با کلی عقده فرار کنند همه مامسعولیم یه دختر تنها تو غربت چه انتظاری دارین خدایا کمک کن ایران ما هم مثل تمام دنیا بشه تا عزیزان ما بخاطر خالی کردن عقده هاشون جوانی خودشون تباهنکنن فکر میکنید برا خودش مهم یست خدا از پایه درستش کنه وگر نه این خانم پرچمدار ما نبوده که بخواد عابروی ما رو ببره خدا کمکش کنه دلم براش میسوزه
نام فرستنده :
نسیم عبدی
متاسفم واسه کسی که عقده هاشو با از بین بردن شخصیت خودش خالی میکنه.
نام فرستنده :
نیلوفرشمسایی
خوب شدکه رفتی خاک برسرت عوضی ایران جای دخترهای بی ارز شی مثل تونیست ،آشغال کثافت بااون بدن زشتت ، اه اه
نام فرستنده :
fofo
بابا به شما چه که این خودشوووو لخت کرده، اختیاره تنشوووو داشته، ندید بدیدا همه بازیکرای خارج لختی بازی کردن، یه نگا بندازید به فیلم های خارجی، متوجه میشین، اصلا این هیچ، اکثر دخترااا یا زنای ایرونی میرن خارج لخت و پتی توووو خیابونا راه میرن فقط معروف نیستن، و الی گلشیفته بازیگره ، این که چیزه عجیبی نیست....
نام فرستنده :
اکبرشمسایی بویراحمد
اهای کسانی که میگید گلشیفته کاربدی کرده خودتون بودید از این بدتر هم سرخودتون میاوردید عقده ایها پس الکی قضاوت نکنید
نام فرستنده :
حرف حساب
اون خانمهايى كه گفتن چرا فقط مردها بايد ازاد باشه.
اخه بيشعورا چه مردى رفته خودشو لخت كرده كه اينو ميگيد؟؟؟؟؟؟
كار گلشيفته خيلى هم اشتباه، احمقانه و دور از انسانيت بوده.....
نام فرستنده :
با هوش
هر کس که ادعا میکنه کار گلشیفته خوبه در جوابش باید بگم که واقعا برات متآسفم این جور آدم ها از ما نیستند هر کی حرف منو قبول داره یک ایرانیه خالصه خالصه به افتخار ایرانیا بزن کف قشنگه رو
نام فرستنده :
حالا هرکی
تو همچین مملکتی که مثلا عدالت و ازادی هس ولی نیس هرکسی جای گلشیفته میبود ممکن بود همین کارو بکنه حالا بماند که ما از زندگی دختر بیچاره که خبر نداریم حتما مجبور به این کار شده اینجا جامعه نیس جهنمه اگه دقت کنید میبینید همه بعده یه مدتی میندازن میرن از ایران میدونید چرا؟؟؟ چون اینجا به هیشکی بها داده نمیشه حتی یاسم که خیلی ایرانو دوس داشت و اعتبار رپ فارسه حالا داره میگه بغض ینی پا به سن بزارم ولی نتونم تو مملکتم پا رو سن بزارم و میگه ادم هرکار میکنه اخرش میرسه به فرودگاه امام این ینی مجبور میشی بری مجبور میشی دست به هرکاری بزنی وقتی اینجا ادم حسابت نمیکنن
نام فرستنده :
جمشید
گلشیفته میخامت حتی اگه همه دنیا برای یکبار با تو نباشن
نام فرستنده :
مریم
به نظر من کار او بسیار اشتباه بود ولی هر فرد عقایدی دارد که دیگران باید به احترام بگذارند
نام فرستنده :
اتی
شما هایی که هی نظر میدید این و بدونید هر کسی تو زندگیش مشکلی داره من نمی گم گلشیفته کار درستی کرده و به این یقین دارم به سزای کارش روزی میرسه ولی شما سرتون تو کار خودتون باشه که وضعیتتون از گلشیفته هم بد تر
نام فرستنده :
امید
بابا گلشیفته خانوم دمت گرم تا میتونی فیلم بازیکن وبه هیچ کدوم از این گه سگها هم مربوط نیست دوست دارم امید
نام فرستنده :
زهرا
با سلام
من فکر میکنم که این بنده خدابه دلیل افراطی گری یه عده چن فیلم هالیوودی بازی کرده ترد شد و به گفته خودش دیگه راهش ندادند
خوب شما بگید یهدختر جوان بی سرمایه وبی پناه چه جوری باید امرار معاش کنه من کاراش رو تایید نمیکنم ولی هیچ کس جای اون نیست پس نمیتونیم درست قضاوت کنیم در ضمن شغل گلشیفته بازیگری است و در خارج کشور اگر بخواهید بهترین باشید نباید خط قرمز داشته باشی و بعلاوه که وقتی ایران اون رو پس زد جریانات ضد انقلاببراشبرنامه مینویسند
به اضافه اینکه یه عده میگن به ماربطی نداره چرا خیلی ربط داره ما باید این جریان رو واکاوی کنیم ببینیم را این اتفاق رخ داد
هنوزم که ففکر میکنم این همون بازیگر میم مثل مادر و...ناراحت میشم
نام فرستنده :
محمدرضا
بعضی ها راست میگن.خانوادش اگه خانواده مسلمون بودن باید کاری می کردن که اسلام و ایران سرفراز شه اما نکردن نمیگن.نمیخواستن کاری بکنن چون حامی دخترشان هستند و فقط می گویند به خودمان ربط دارد. اخه اگه به خودتان ربط دارد چرا هنوز در دید مردم هستید؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا بزید به خلوت خودتان
نام فرستنده :
فاطمه
ب شماااااها چه دلش میخواااست حتما ی دلیل برای کاارش دااشت شما برین خودتونو اصلااح کنین
نام فرستنده :
صالح
حرف های شما اشتباه است
نام فرستنده :
محمد صالح
تخسیر همین ایرانی هاشد چون گلشیفته فرهانی را در گشور راه ندادن و به اون گفتن چون مو هات باز بوده و در فیلم خارجی شرکت داشتی ما تورا راه نمی دهیم ولی باز هم گلشیفته در اولین مراسم هالیوود با حجاب زاهر شد اما باز هم ایرانی ها به کشور راهش ندادن اگر راش میدادن شده بود ستاره سینما در ایران
نام فرستنده :
حسین
خاک تو سرتخاک
نام فرستنده :
ابوالفضل
واقعاکه من نمی دونم اون دنیا جواب خدا واهل بیت (ع) رو میخواد چی بده اون یک مسلمان که همون شیعه میدونه اینکار اینقدر گناهه که حتی در قران وکلام خدا در مورد اینجور کار ها گفته شده که گناهه اما من خیلی متأسفم براش
نام فرستنده :
مریم
منم میخواستم به اونی که گفت شاید گلشیفته به خدا نزدیکتر باشه بگم خیلی اشتباه میکنی....این دختره دست شیطونو بسته وشده دشمن سرسخت خدا....
نام فرستنده :
نسرین
فقط میتونم بگم متاسفم جایی که زندگی میکنم یه همچین ادمایی رو در خود پرورانده
نام فرستنده :
مرتضی
دمت گرم گلشیفته بغض بزرگی تو دلت بود پس کار بزرگی می خواست ..من از پشتیت می کنم
نام فرستنده :
sarvin
خعلی خوشگلی دوست دارم بوووووووووس بابای
نام فرستنده :
ویکتور خارا
شما همه روانی هستید بابا . چکار دارید به دختره و خانوادش برید خودتونو درست کنید کاری به کار بقیه نداشته باشید . هر کاری کرده واسه خودش کرده به شما چه . فقط بودید حرفهای نوستالژی بزنید وای اون اینجوری کرد وای دختره بی حیا وای فلان وای بهمان جمع کنید بابا
نام فرستنده :
اوا
بابابسه توروخداچیکارمردم دارین انقدادم رفتن ا نوراب خودشوخولخت کردن هیچی شماگیر دادین ب گلشیفته ول کنین بابا
نام فرستنده :
نیوشا
من نمیگم گلشیفته کارخوبی کرده ولی شایدواسه کاری که کرده دلیلی داشته ماکه توزندگیه این ادم نبودیم که بخواییم قضاوتش کنیم.بعدشم ماهاازکجامیدونیم شایدخدایه روز یه جایی گلشیفته رو ازمابیشتردوس داشته باشه .به ایمانه خودتون ننازیدکه به یه موبنده ببین چه راحت غیبت میکنی وهزارتاگناه
نام فرستنده :
علی
لعنت به اشغالی مثل گلشیفته که غرق در لجن کرد
نام فرستنده :
رضا
خاک برسرت گلشیفته
نام فرستنده :
نری
من اصلا براش متاسف نیستم هرکسی زندگی خودشو داره به هیچ کسم مربوط نیست شماهایی که ایران زندگی میکنید برید خودتونو جمع کنید که اگه ولتون کنن زیر چادر همه کاراید
نام فرستنده :
ل
ببينيد چقدبدبختيم ماکه يه افغانى بگه افتخارم اينه ايرانى نيستم,,کارگلشيفته درست نبوده فقط دراين حدميتونم نظربدم, ولى خدايش ب خانوادش توهين نکنيدمطمئن باشيدخودشون داغونن نمک نپاشيدروى زخمشون
نام فرستنده :
ترسا
فقط میتونم بگم براش متـاسفم......
نام فرستنده :
علی
متاسفم،برای خودم،که در فضایی نفس می کشم که مردمانش،فقر،فساد،فحشا،اختلاس و ....خروار خروار ناهنجاری اجتماعی را در یک قدمی خویش نمی بینند،آنگاه نیم برهنه شدن یک هنرپیشه در آنسوی دنیا خوراک شب و زورشان شده است.
نام فرستنده :
نیگار فنچول
خو ب ما چ یکی دیگه خودشو برهنه کرده ماغصشو بخوریم اصن ب درک خخخخخخخ خودومونو عشقه گور بابا گلشیفته و امثال اون برای خودتون زندگی کنین به بقیه کاری نداشته باشین
نام فرستنده :
کامران ن
به جای اینکه این دخترو اینقدر نفرین کنیم از خودمون بپرسیم چرا رفت . یا تو یکی از این مصابحاش میپرسیدین چرا رفتین شاید خون گریه میکردین . شاید ما تو موقعیت این خانم بودم کارایی که ما میگیم بده از این بدتر انجام میدادیم . یه نقطه دیگه ما اگه از این کارا بدمون میاد پس چرا این قدر فیلم هالیبودی نگاه میکنیم یا فیلم های خارجی ...
نام فرستنده :
مینو
آدم چقدر باید ضعیف باشه ونتونه به نفسش غلبه کنه وبه خاطر اهدافش دست به همچنین کا ری بزنه تو این دنیای بی ارزش انشاءالله روزی به خودش بیاد بفهمه چه کرده
نام فرستنده :
معصوم
درسته از چشم مردم افتادی .پناه ببر به خدا توبه کن خواهر من خداوند بخشنده مهربان هست
نام فرستنده :
اتا جدید
خیلی هم بدن قشنگی نداشتی که بخوای نمایشش بدی
نام فرستنده :
اتا
خواستی لخت بشی حداقل جلوی یه ایرانی لخت میشدی تا....
نام فرستنده :
الی
گلشیفته جونم عزیزم خیلی دوستت دارم ولی ای کاش ارزش خودتو میدونستی ای کاش ب کاری ک میخواستی کنی فکر میکردی اینجا ایرانه ب همه حق بده تو دیگه راه برگشت نداری زندگیت اینجا بود ب خاطر تلافی هر چی هر حرفی خودتو نابود کردی
نام فرستنده :
س
این حرف های اصلی بدرش نیست اقای فراهانی حرف های جالبی به دخترش زده وگفته که گلیشفته دیگه دختر من نیست
نام فرستنده :
پوریا
عجب آدمایی هستینااااا...
نام فرستنده :
مهلا
گلشیفته آبروی هرچی مسلمون وایرانی بود روبرد
نام فرستنده :
نسیم
به کسی ربطی ندارد برید مواظب خودتون باشید
نام فرستنده :
پریامنگور
نه به اون حجابت ونه به این لخت شدنت می خواستی حجابت روبرداری وازغربی هاتقلیدکنی مثل اونهاازروسری شروع می کردی ولی توازمرزاخلاقی اونهاهم جلوزدی
نام فرستنده :
sonia
این پارسا رمان نوشته 😂😂 ببینم همرو خودت نوشتی یا کسی کمکت کرده ؟؟؟ حالا رمان نوشتنت به کنار ..... حداقل یه ذره فکر کن راجب چرتی که داری مسنویسی معلوم نیس کی کمکش کرده اها حتما یکی ابله تر از خودش اخه بد بخت عغده ای تو که نپیتونی شلوارتو بکشی بالا چرا هارت و هورت میکنی؟ ادم خوبه یه ذره ازت نفس داشته باشه تا همه گند نزنن به سر و هیکلش البته این راجب تو کاری از دستش بر نمیاد چون میگه (ادم) و البته تو سر تا پات قهوه ای هست حالا عمو برو دستشویی که بوت همه جا رو برداشته اخ راستی اب هم قعطه
نام فرستنده :
م م
به پدرومادربدبخت چه مربوط توایرانم داریم دخترهایی که پدرومادرازپس اونهابرنمیان فراری هستن یا باکس رابطه دارن خانواده با آبرو که هرچی میزنن ومیبندن بازهم ازپس بچشون بر نمی یان جامعه خرابه وهمه ما کم وبيش دختروپسرپیغمبرنیستیم وگناهان زیادی داریم درضمن شاید اشتباه اشتباهها دیگرم پشت سرش باشه نباید می رفت وشایداینقدراونجامحتاج بوده وراجی نداشته که این فیلمهاروبازی کرده یا برهنه شده نميدونم شماهم نمیدونید اینقدراظهارنظرنکنیم کسی که نظرمیده شکمش سیر شکم گشنه دین وایمان سرش نميشه
نام فرستنده :
سجاد
روحد گرامی باد
نام فرستنده :
نگين
نظرماينه که گلشيفته نمياست واسه اين که دوباره به. ذهن ها برگرده اين کار خيلي زشت و شرم آور رو کنه.
خيلي کار شرم آوريه آبروي يک مملکت رو از بين برده. با اين کارش.
نام فرستنده :
milad
خخخ اين پارساع چقدواق واق کرد بيچاره ميخاست يه کم بهش توجه بشه بدبخت،،،ولي خوشم اومددوساعت... شرسرودولي هيچکي ک... خرم حسابش نکرد... خب عموجون توهي شاخ وشونه بکش وبه تلاوت کردن ادامه بده،،،توباعموتم نسبتي داري آخه اونم دلش واسه همه ميسوخت... ازفرداسنگ پاي قزوينم به سمتش برميگردونيم البته اگ شمااجازه بدي ونون بنده خداروآخرنکني،،،شماحواست باشه وسط صف نذري يه وقت قربوني نشي وبه مقام شامخ وصال به درک في السبيل التلاوت الک... شرنشي... منم درباره اين دختره نظرندادم چون ارزش وقتمونداره ولي ديدم شماشب شعرگذاشتي گفتم بي ادبيه جوابتوندم...فعلاکناربخاري وزيرپتوخوش باش وخط ونشون بکش واگرخاستي ببيني سرحرفم هستم يانه ميتوني ب آدرس کرج،،،جاده ملارد،،خيابان اهري،،خيابان آبرساني،،،خيابن گلستان يکم بياي تايه ست کامل درخدمتتون باشيم،،،واق واق کردن بسه
نام فرستنده :
فاطی
حتما یهددلیلی برا کاری که کرده داره ولی من واقعا شرم کردم
نام فرستنده :
نســــ♥ــــــآء
دوستان گلشیفته اگه مشهور شده اگه معروف شده واسه مردم مشهور شده خیلی بد از چشم خدا افتاده ییادش رفته یه خدایی اون بالاس خدا چشمشو رو گلشیفته بسته و اون دنیا همه میفهمید تو چه آتیشی باید بسوزه
نام فرستنده :
د
خاك بر سرت. خوب شد كه رفتى ايران جاى اين زن هاى بى لياقت را نداره. باز هم خاك بر سرت بى تربيت
نام فرستنده :
سعید
درود بر گلشیفته کلا خوبی تو از اینکه ایرانی ای خوشحالم
نام فرستنده :
سروناز
خیییلی برای گلشیفته متاسفم
نام فرستنده :
فهیمه
خاک تو سرت گلشیفته
نام فرستنده :
ایرانی
فقط میتونم بگم یه عقده ای به تمام معناست گلشیفته فرهانی .خاک برسر پدر مادرش با این دخترشون .با یه جمله بمن ربطی نداره خودشون و راحت کردن .عابروی هرچی بازیگر زن تو ایران برد .حالا فکر کرده چقدر اندامش بی عیب و نقص بوده که در معرض دوربین گذاشته .
نام فرستنده :
آنا
به نظر من در تمام دنیا زنانی هستند که آرزوی بازیگری و شهرت و ورود به سینمای هالیوود رو دارن و گلشیفته هم و قتی دیده تمام شرایطش رو داره مثل زیبایی , استعداد و ... این آرزو رو داشته و فکر کرده چرا بخاطر ایرانی بودنش و دینش باید این موقعیت رو از دست بده . شماها که هی ایران ایران میکنید و میگید نماینده زن مسلمان بوده , مگه هیفا وهبی یا نانسی یا هزاران زن عرب خواننده که بی حجاب و بی حیا به اصطلاح شما هستند نماینده زن مسلمان اونم از کشور های عربی که مهد ظهور اسلامه نیستند ؟ چرا کسی از کشورشون به اونها انقد توهین نمیکنه و تهمت وطن فروشی و تن فروشی رو نمیزنه / لطفا یه نفر به من جواب بده الان ایران شده نماینده اسلام در دنیا ؟نکنه اسلام اینجا ظهور کرده ؟ مگه اون کسایی که اینجا بخاطر آرزوهای دنییایی اختلاص و دزدی و هزار جور کار ضد دین میکنن آبروی اسلام و ایرانی بودن رو نمیبرن ؟ چرا فقط تو ایران اسلام خلاصه شده در حجاب و پوشش ؟ چرا باید بخاطر مردمی که ارزشی برای هنرش قائل نشدن آرزو هاش رو فدا کنه ؟ چرا بخاطر دینش که اجبار بوده و خودش انتخاب نکرده باید هدفش رو ندیده بگیره . چرا هر زنی از هر جای دنیا میتونه بازیگر و خواننده بشه اما ایرانیا تو خارج از ایران هم باید هنوز جواب پس بدن و اختیار خودشون رو ندارن ؟ فکر کنم از بس که هموطناشون عقده ای , مریض , روانی , بی دین , بی وجدان , هستند و خیلی خودشون رو پاک و مسلمون کامل می دونن ضمن اینکه فقط کل اسلام رو هم تو پوشش زنان خلاصه کردن
نام فرستنده :
آریایی
خاک تو سرت آشغااااااال عوضی خود فروش بد بخت خاک عالم برسر اییییران که بیشعوری مث تورو پرورش داده که الان آبروی آریایی هارو که الان تمام جهان تو کفش موندن رو ببری عوضی خاک تو سرت آقای فراهانی بااین غیرتت آبروی هرچی مرده بردی آشغال مث کبک سرتو کردی زیر برف یعنی چی به تو ربطی نداره تو ننداختیش به دنیا؟؟؟الان بیا جمش کن عوضی
نام فرستنده :
فرزند انقلاب
بازم جای شکرش باقیه که لباس زیرشو در نیورده دختره چش سفید بی حیا
نام فرستنده :
خخخخخخ
به من و شما چه اصن برید بزندگی خودتون برسید اصن گلشیفته کی هست؟خخخخخخخخخخخخ
نام فرستنده :
شاکیه شاکی حسابی کفری!
چطور پسرها و مردها دست ب صدها کثافت کاری بزنن و همزمان با چند دختر و زن رابطه داشته باشند او هم دلش خواسته اینکار را کند تا نشان دهد هیچ فرقی بین جنس مذکر و مونث نیست و ایراده بزرگمان اینه ک رابطه داشتن با چند خانم را برا ی آقایون ن تنها عیب نمیدانیم بلکه با سرپوش اینکه او مرد است کار وی را کاملا طبیعی جلوه داده و جزو ذاتش میدانیم زن نمیتواند 4تا شوهر داشته باشد ولی این مرد این جنس مذکر بیناموس حرومزاده حق این را دارد ک4تا زن اختیار کند واقن چ منطقی پشت این قضیه است؟؟!
نام فرستنده :
سارا
بازیگر خوبیه ولی شما پیشداوری نکنید.خدا توفیق توبه بهش بده.انشاالله اصلاح میشه.افرین گلشیفته خودمی؛
نام فرستنده :
مریم بانو
اگه بنا ب قضاوت کردن باشه اول کشور خودمونو قضاوت کنیم...روزی 1000تا زن توی ایران لخت میشن بنا ب هر دلیلی...یکی فاحشگی...یکی درآوردن نون...یکی....چرا هیچکسی درمورد اینا اظهار نظر نمیکنه؟اون ک رفت تا توی یه فرهنگی زندگی کنه ک دلش میخواد...شماهایی ک اینجا موندین و دم از آبرو ریزی اون میزنین کسایی ک دارن تو مملکت خودمون ابرو هر چی دختر پاکه رو میبرن رو مؤاخذه کنید...
نام فرستنده :
مریم
ب خودش مربوطه لابداینجوری بیشتردوست داشته
نام فرستنده :
محدثه
خوشو لخت کرده که کرده!! ب جهنم! انگار لخت تو دنیا کمه این اولیش بوده!! دین و مذهب یه آدم ربطی به بد بودنه جایی که زندگی میکنه نداره که!! از ایران متنفری، خو باش، چرا مثه حیوون خودتو لخ میکنی... فرق تو با یه فاحشیه در چیه پس؟؟؟ لخت شدنت کاملا به طرز فکرت مربوطه نه به کشوری که توش زندگی میکرده، حتی یه احمق هم اینو میفهمه
نام فرستنده :
qqqqqqq
واقعا برای گلشیفته متا سفم
نام فرستنده :
رها
این پارسا ع خیلی عقده اییه !! خخخخخخخ
نام فرستنده :
آنا
چرا کارهای گلشیفته رو به همه ی ایرانی ها ربط می دین ما چه گناهی داریم که شما این جور از ما بد گویی می کنین
نام فرستنده :
ادم
لرد میگه انسان لباس میسازد نه لباس ادم ..اگه مثه حضرت ادم تو یه جزیره بدون اینکه کسی بهت بگه حجاب داشته باش لختو مادرزاد خواهرتم کنارت بود باز چیزی به اسم بی حجابیو بیناموسی میدونستی چیه اگه نگی مگه الان اون زمانه??!بخدا دین خوبه حجاب قشنگه به شرط اینکه خودت انتخاب کنی همونطور که خدا بهت قدرت انتخابو اختیار تفکرو تعقل داده...گلشیفته به اندازه دولتت پولتو یا حقتو خورده یا نه??چرا توهین میکنی پندار نیک گفتار نیک کردانیکت کو ?صلاح مملکلت خویش خسروان دادنند..قضاوت نکنیم.
نام فرستنده :
ناشناس
خیلی ها دارن داخل کشور اینکارو میکنند. اینکه رفته خارج.پس اگه راست میگید به اینا که داخلن چیز بگیر
نام فرستنده :
مرگ
اگه این کارو نمی کرد بهتر بود
نام فرستنده :
زینب
مرگ برگلشیفته شیطان شیفته مرگ بر گلشیفته شیطان شیفته مرگ بر گلشیفته فراهانی . پدرش فقط باید انتقام بی حیثیتی وی را بگیرد با ریختن خونش که حلال است. به احترام کل زنان و مردان و خانواده های عفیفه و مسلمان و غیرمسلمان ایرانی و غیر ایرانی .مرگ بر گلشیفته مرگت باد مرگت باد.
خواهرش شقایق فراهانی و پدرش بهزاد فراهانی به احترام دین اسلام و خون شهیدان و احترام مردم ایران باید دیگر به این شغل هنرپیشگی شان داوطلبانه پایان دهند و خاموش شوند از فعالیتهای فرهنگی در سینما و جلوی دوربین و مصاحبه و غیره .
نام فرستنده :
از دنیا باخبر
گلشیفته فرا هانی ابروی هر چی زن مسلمونه برده .خاک تو سرش ، مسته نجس
نام فرستنده :
نرگس
خفه بمیرید ایرانیای بیخود. اسگولا شماها از کون مرغ سردر نمیارید الکی زر زر نکنید. گلشیفته هرکاری کنه درسته و من مرید درجه یکشم
نام فرستنده :
امیر علی
خیلی زشت وبعد هست حالا هرصورت افتخارمیکنم افغانی هستم نه ایرانی به قوله خودتون خودتونو مسلمان میدونید شیه اونم کشوره اسلامی توف به روهتون
نام فرستنده :
صدام
گلشیفته خیلی دیگه بی ارزش
نام فرستنده :
ناشناس
من با فرشته موافقم کارهای خانم به خودش ربط داره به خانواده اش چکار دارید
نام فرستنده :
زهرا
ربطی به سخت گيری وفقر نداره مگه بقيه نفسشون از جای گرم بلند ميشه يازندگيشون خيلی خوبه چرا اونا اين کارو نکردن ابروی هر چی ايرانی بود برد
نام فرستنده :
ناشناس
خاک برسرت ،
حالا ای کاش خوشگل بودی احمق خر
نام فرستنده :
من
خیلی دلش ازایران پربوده‍
نام فرستنده :
ج
ای احمق کثافت مزخرف تازه به دوران رسیده باید اون دنیا جواب پس بدی
نام فرستنده :
دلگير
من هنوزم باورم نميشه همش فكر ميكنم غربي ها تهديدش كردن و دارن ازش سوءاستفاده مي كنن ولي اگر اينجورم باشه بعد از اون ماجرا بايد خودكشي مي كرد چطور يه زن مي تونه اينقد بي حيا باشه ، اونم ايراني
نام فرستنده :
پارسا.ع
دمش گرم....
به کوری چشم......

میگما ، خیلی بد گذاشت رو دم تون ها!
نه؟!!
خخخخخخ!
حالا شما مفلوک ها ، صبح تا شب جیغ بزنید ... فحش بدید... اطلاعیع و بیانیه بدید بیرون....نامه جعل کنیذ... شایعه بسازید.... تهمت بزنید... داستان تخیلی روایت کنید و.......
هه!
فلذا مهم اش اینه که بد سوختینااا!!
یعنی بد سوختین و متاسفانه پماد سوختگی هم تحریمه و خمیر دندونم تموم شده و.......
آخی! ای جان!
حیوونکی ها!! :))))

ولی آخه عزیززززم... شماه خوبه که آب رو بریزی همونجایی که سوخته!
حالا درسته که سطح و محیط سوختگی خیلی وسیع و عظیمه... ولی جنگلو که داری آبیاری نمیکنیی ی ی گلم !!
.
...
جلبک های متحرک!
گلو ها رو جر میدید و جون میکنید و واق واق میکنید و اینجوری خودتون رو به در و دیوار میکوبید وآخرشم هیچی به هیچی...
تهش هم هیچ کس، هیچ وقت، نه آدم حسابتون کرده و نه میکنه و نه توسط هیچ خل مشنگی، براتون تره خرد میشه « . . . »
منظور اینکه کلا داخل آمار نیستید عزیز من!
بفهم!
حالا هی بزن تو سرت..
هیچکسی بهتون نمیگه خرتون به چند من!
(واقعیت رو هضم کن!)
:D

ولی خودمانیم... من موندم عجب اعتماد به نفسی... نه...ببخشید... بلکه عجب اعتماد به سقفی دارید شما ها دیگه!!
شنیده شده که سنگ پای قزوین چند روزیه که افسرگی مزمن گرفته و استعفا نامه ش رو هم نوشته و گوشه خونه افتاده مثل مرده هااا... حتی خبر هست که دو سه بار خودکشی هم کرده به خاطر اینکه شما ها مقامش رو غصب کردید!
ولی نه... انصافا جایگزین شایسته ای هستید... اصلا اون کجا... شما کجا... رویی که شما دارید و سگ افغان هم نداره... من به شما رای میدم تو زمینه! به ناخن انگشت کوچک پای چپ ابولوپ لوپ قسم!! :))))
ههههه!
.
.
.
به هر صورت... ما میخواهیم روشن بشود که ، آخه از چه زمانی چغندر هم اومده قاطی میوه ها ؟!! که شما دو وجبی ها در مورد هنر و سینما نظر میدید؟! والا!

آخر الزمان شذه ها...

طرف، مهم ترین کار هنری اش، در طول زندگی، تزیین کج و کوله ی دورچین روی شعله زرد نذری با دارچین و خلال پسته (اونم با التماس به ننه ش) بوده، حالا میاد واسه ما........!!
عجبا...
یارو آرتیستی ترین رخداد عمرش اینه که جلوی صف ، توی مدرسه (س زده ست افق) رو خونده.و نصفش هم یادش رفته، الان افه کارشناسی هنری...!
طرف هنرمندانه ترین آرزوی زندگیش این بود که توی مسابقه محله، صدای هلیکوپتر و بچه گربه در بیاره و دورش بگن «یک و یک و یک/دو و دو دو/ سه و سه و سه.....» حالا شده منتقد اذبی فرهنگی...
ههه!
بی خیاللللللل بابا...
باور کنید اگر که شما به همان جهاد اکبرتان در صف رسیدن به قیمه پلوی ظهر عاشورا بپردازید، هم سنگین تر هستید و هم با هویت تان هم سنخیت بیشتری داره... ان شاالله در همین سبیل و جبهه قتال مقدس و نبرد برای وصال انواع نذری ها، به مقام شامخ شهادت فی السبیل المفت خوری، هم خواهید رسید!!

راست گفتن از قدیمهااا
«شهری که بی کلانتر باشه، قورباغه هم تو ششلول میبنده به کمرش!»

حالا داستان شما عقب مونده ها مالیخولیایی هاست...
حالا خوبه کلا داخل آدم حسابتون نمیکنه کسی... وگرنه دیگه چه.........!!

ههه!
در هر صورت فعلا به سوختن و جیغ زدن ادامه بدید، که هنوز اصل سوختنا مونده و اول جاده ست بچه قرتی ها!

ههه!
جوجوهای کوچولوی من!

میگما..
حالا کاش حداقل اونقدری که هارت و پورت میکردید، دل و جرات داشتید حداقل همین موضع مثلا خشن و شجاعانه(از نظر خودتون) روعملی کنید..... خنده دار اینجاست که تو همین زمینه هم بی بخار و مستضعف و بی.... هستید!
خیلی دوست داشتم که تنهایی با هر کدومتون روبرو شم و گفتمان داشته باشم تا ببینیم هر کدوممون تو زمینه ای شما ها خیلی مدعیش هستید ، چندمرده حلاجیم و بقولی.... بفهمیم یک من ماست چقدر کره میده!
هه!
فسقلی های تازه بدوران رسیده!
جیش / بوس / لالا!!

به امید آدم شدن تان...
والسلام علی من اتبع الهدی!!!! :)
نام فرستنده :
خودم
گلشیفته احمق یه عقده ایی که داره محبت رو از احمق تر از خودش که مثل کفتار میمونن گدایی می کنه به نظر یه جور جنون داره عادی نیست شاید هم آلزایمر حادی یا یه مرض دیگه داره این اجنبیا هم دستاویزش کردن
نام فرستنده :
ناشناس
من فقط دلم واسه خونوادش میسوزه
نام فرستنده :
رهگذر
حیف وقتمون که با فکر کردن در مورد رفتارهای بی ارزش این و آن هدر رفت. بچه ها! بجای اینکه ذهنمون را با تجزیه و تحلیل کردن کارهای ناشایسته ی فلانی خسته کنیم بهتره کاری کنیم که اول خودمون و بعد کشورمون را به سربلندی برسونیم.
نام فرستنده :
یکی
به شماچه دوست داره
نام فرستنده :
حنجره ی صدا شیرمردی
خاک توسرت خاک تو سرت خاک تو سرت گلشیفته توف به اون روحت
نام فرستنده :
عا
صدبار اگر توبه شکستی بازا...
نام فرستنده :
فرزانه
این ره که تو میری به ترکستان است
اخرش چی
هیچی به مفت اینده تو خراب کردی
تا کجا
می خوای ادامه بدی.
نام فرستنده :
SOHA
ا ا ا ا ا ا ا
نچ نچ نچ نچ
ملت چ عقده ای بودن من نیدونسم...
نام فرستنده :
یخ فروش جهنم
جالبه !!
وقتی واژه های وطن فروشی ، فیلم ضد ایرانی و ... رو دیدم !!!
چون من خودم از خودم مطمئن هستم که خیلی استعداد سینما رو دارم و چند فیلمنامه نوشته ام و به کارگردانان پیشنهاد دادم ولی ظاهراً بدلیل کم بودن سنم بهم اعتماد نکردن و بنظرتون کاری جز اینکه من به کشور های غیر ایرانی و حتی ضد ایرانی برم و اونجا این استعداد رو خرج کنم . اونوقت من کار بدی کردم ؟؟؟!!!
همین طور در مورد من هم حرف وحدیث میگین ؟؟!!
نام فرستنده :
ارش
خودتو خراب کردی
به نظرت ارزششو داشت؟؟؟
نام فرستنده :
به تو چه
خیلی اشغالی گلشیفته. انقدر من سر فیلم م مثل مادر گریه کردم. حالا ناراحتم که گریه کردم. راستی یکی نوشته بود شاید اون به خدا نزدیکتر باشه میخواستم بهش بگم خیلی احمقی که این طوری فکر میکنی
نام فرستنده :
فاطمه
اووووووون ای قد غرق گناه شده که این یه چیز براش عادی هس ولی به خانوادش اهانت نکنید اونا به اندازه کافی ناراحت هسن
نام فرستنده :
نوین
خاک تو سرت,خوبه خوش هیکلم نیستی نارنگی,بااین کارت ثابت کردی چقدرعقده ای هستی حالم ازت بهم میخوره عابروی هرچی ایرانیه بردی.
نام فرستنده :
هانا
ما ایرانی هستیم بد حجاب بودن ربطی به لخت شدن نداره!چه آشکار و چه پنهان کار غلطی کرده!!اون بااین کار کل زنای ایران رو لخت کرده!!اون آبروی کل ایران و ایرانیهارو برده.اگه ایران بد بود و جرات داشت ایران میموند و اینکارو میکرد!!
نام فرستنده :
مریم
عزیزان خواهشا بجای قضاوت کار دیگران کارای خودتونو قضاوت کنید زندگی مردم ب خودشون مربوطه.شاید اون از شما ب خدا نزدیکتر باشه کی میدونه
نام فرستنده :
NSH
ما که به جای اون نميريم جهنم خودش ميره خودش هم تا آخر زجر می کشه 😏اون دیگه هم نوع ما نیست پس نمیخواد براش متأسف باشیم متأسف بشیم که چی بشه؟؟؟؟؟؟ عذاب خودمون رو بدیم که فردا بمیریم 😵من که خواستم شما نصیحت کنم😪 چون شما هم نوع من هستید.....
نام فرستنده :
پوریا
گلشیفته خیلی ادم خوبی بود و فیلم هایی که بازی می کرد مو های ادم سیخ می شد حیف شد رفت.او هیچکاری نکرد که دولت اون رو از بازیگری بر کنار کرد.من از این کار برهنهدشدنش ناراحت نشدم چون علاقه به بازیگری داشت و خواست ادامه بده چون عشق به بازیگر بودن داشت.
نام فرستنده :
هsamira
من فقط ی چیز رو میدونم اینه که خوب یا بد ی چیز نسبیه .شاید اون عقیدش این طور بوده .بهتره یاد بگیریم ک به عقاید هم احترام بگذاریم .بعدم هیچ وقت راجع به شرایط زندگی کسس قضاوت نکنید .من برای گلشیفته جان آرزوی سلامتی میکنم .
نام فرستنده :
صمد ماکو
درسته که کار گلشيفته درست نبود اما الان خیلی بد تر از کار او در ایران است او دیگر رفته یعنی به ماها هیچ ربطی نداره اما آنهاییکه در پارتیهایه شبانه آخر بی آبروی را در می اآورن آنها را به جامعه معرفی کنیم
نام فرستنده :
یاسین
من با نظر خانم برومند موافقم
نام فرستنده :
علی
واقعا که بهزاد فراهانی چه دختری تربیت کرده
نام فرستنده :
نسیم
همه. کسانی که طرفدار شن برید بمیرید، چکار ب غلط املایی دارید مهم منظوره انگار خودتون اصلا ندارید نجسا ی آشغال. عغده ایهای بدبخت
نام فرستنده :
کرما
آهاااااااااااااااااااااااای...فدایی همتونم......دستتونو میبوسم...بیخیال شین
خودمونو عشقه....
حالا اینارو بخونین،آمپرتون بیاد پایین...
دختره انقدر امتحان رانندگی رد شده بهش عفو رهبری خورده بعد رو پروفایلش زده مریم شوماخر... ای توف.............
.
.
.
.تا حالا دقت کردین یه روزایی هست که یهو قصد می کنی اتاقتو مرتب کنی همه ی وسایلتو که می ریزی بیرون... تازه میفهمی چه غلطی کردی!!!!!!!!!!!!
..
.
.
.
.
با توجه به نزدیک شدن قیمت نان به سکه، بزودی نان به شکل :
ربع نان، نیم نان، تمام نان،
طرح قدیم (برشته)،
طرح جدید (دور خمیری
عرضه می گردد.. . . .
.
.
.
.
.
قبل از اینکه کسی درب دلتو بزنه آیفون قلبت رو تصویری کن !
چون اگه بیاد تو و بشینه دیگه نمیشه بیرونش کرد!
مهمان حبیب خداست
.
.
.
.
.
.
اگه تو ماشینی و می بینی پسره با دوست دخترش وایستاده كنار خیابون..... كنار پاش ترمز بزن و داد بزن بگو ( دیگه نبینم به من زنگ بزنیا... ) بعد هم گازشو بگیر و برو
ثابت شده این کار خیلی حال میده
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.دوووووووووووووستتون داریم ..بوووس..باااای...
نام فرستنده :
فرشته *
اون شجاعت داشت آشکارا عریان شه تو کشور خودمون هنر پیشه ها انواع خلاف رو انجام میدهند اما خدا ستار العیوبه و تا حالا پرده از کارشون برنداشته و فرصت بهشون داده رسوا نشدن گلشیفته در کشوری آزاد زندگی میکنه و اعمالش به خودش ربط داره اما اونایی که دم از دین میزنند و هنر پیشه همین خاک و بوم هستند آیا آنها هم آزادنند که قباحت را به بالاترین حد ممکن رسانده اند و عریان در پارتی ها شرکت میکنند و روزها حجاب دارند بله همینها که متاسفانه الگوی جوانان ما شده اند پس گناه آنها و امثال آنها بیشتر از گلشیفته هست عمیق به مسائل بنگرید نه سطحی و زود قضاوت نکنید حسن کار گلشیفته در این هست که چیزی مخفی نکرد ه اما تو خاک خودمون آیا تظاهر هست و ریا و یا شجاعت و .... پس به عریان بودن یک گلشیفته نتوپید به همه چیز و همه کس دقت کنید
نام فرستنده :
سارا
لطفا قضاوت نکنید شما به فکر خودتون یاشید
نام فرستنده :
یاس
سلام...من ابراز عقاید خیلی از هزیزان رو خوندم...این یکی از هزارن نفر بود...که حالافقط یکم رسانه ای هم شد...حالا هر چین بگیم و هر حرفیم بزنیم اتفاقیه که افتاده ابه رفته ب جوی هم که...درسته اشتباه بوده حتی برای اعتراض این کار رو کرده باشه،هدف وسیلرو توجیح نمی کنه...ولی...بهتره ب فکر خودمون باشیم...هر کسی خودش رو درشت کنه...تا با عمل چهار تایه دیگرم ب فکر بندازه....توی این عصری که یک کشوری مثل ایران عزیزمون از همه طرف مورد تحاجم های فرهنگی و ترویج فساد و فهشا قرار گرفته...چقدر در سطح کوچیکش،چقدر سعی کردیم این اثرات منفی و خنثی کنیم؟چقدر با دیدن گلشیفته و گلشیفته ها دور و برمون تلاش کردیم حتی شده 1 نفر دیگه شبیه به گلشیفته ها نشه...گل وجودیش پرپر نشه و...بهتره بجای نقد...تایید...تکذیب اتفاقات ازشون درس بگیریم ک گیرش نیوفتیم...
واقعا این نیست اون ایرانی که هممون تویه کتابای تاریخمون خوندیم...از نظر مستقل شدن و پیشرفته ترشدن...شاید...ولی فرهنگ چی...این نیست ایران اون کوروشی که خیلی ها این روز ها ازش دم می زنن و فقط دم....مردایه ایرانمون نیستن اون یزدگرد وخشایار شاه و آش و رستم و کاوه...دخترانمون نیستن اون پنجه هایه افتابی که حاضر نبودن بشن ویترین،نیستن اون شیرین و منیژه و تهمینه و جیران و نگین و....
داریم غرق میشیم....مرگ خاموش...دچار مرگ خاموش نشیم...این همه اتفاقات رو ببینیم و فقط ب حرف از کنارشون نگذریم...واقعا فکر که نه...عقل خرج کنیم...تفکر که نه...تعقل کنیم...تعقل کنیم تا مطمئنن ب نتیجه درست برسیم...تا دیگه تکرار مکررات بی ابرویی ها نشه...تا شرافت و عزت نفسمون ب یغما برده نشه...تا فرهنگمون ب تاراج برده نشه...
نمی دونم....خیلی وقته که ب این نتیجه رسیدم فقط سعی کنیم خوب بمونیم و ب خوب بودن یا خوب موندن یا خوب شدن اطرافیانمون هم کمک کنیم...ولی فکر میکنمحل شدن این چیزها این مشکلات این فهشایی ک توی جوامع فریاد میکشه دیگه فقط ب دست امامون... صاحب الزمانمون...پدرمهربون...حل میشه...دیگه فقط ایشونه که باید بیاد و دست مهربونه پدرانشو ب سرمون بکشه...
نام فرستنده :
شیرین
به نظر من زندگی تو ایران بر ی دختر خیلی میتونه عقده دار باشه نه فقط تو ایران هر کجا ی دیگه هم شاید همین باشه .عقده هم نتیجه ی بی توجه های خوبیهایی که ادم میکنه یا توقع هدیه خوبی هایی که کرده .این خانوم حتما خواسته هاشو تو ایران ندیده یا محدودیت داشته بالاخره درست نیست بد برخورد کردن همیشه اگه بدی های ی ادم بد رو بگذری و ببخشی و باهاش خوب رفتار کنی اون ادم رام میشه و به خود انسان بودنش برمیگرده .شاید الان تو وجودشم خیلی پشیمونه حتما حتما ترس داره ولی ما ایا حمایتش میکنیم ؟قطعا نمیتونیم پس حداقل به عنوان کسی که ی اشتباه بزرگ رو به همه نشون داده نگا کنیم و انقد بهش بد و بیراه نگیم .درس بگیریم و عبرت و زنده باد خوبی های خدا که هر وقت برگردی سمتش و توبه کنی فقط اونه که میتونه ببخشه و باز راه درست رو نشونمون بده.
نام فرستنده :
عسل
گلشیفته کارت باورنکردنیه
نام فرستنده :
سپید
خدا جوابشو بده
نام فرستنده :
احسان
گلشیفته فراهانی این دنیارو چسبیدی اون دنیا میچسبوننت
نام فرستنده :
يه ايراني
سلام. من باخواهرم همه حرفاتونو خونديم.
يه سري متاسفانه افرين گفتن ويه سري اعتراض کردن. من واقعا براي اين خانم گلشيفته فراهاني متاسفم. گرچه کلمه خانم براش زيادي هست. من تمام اقوامم ازکودکي خارج ازايران بودن ولي حجابشونوحفظ کردن نه مثل من اين خانم جوگير نديد بديد. اگر مشکل مالي داشت ميرفت سرکار. چرا هم خودشو بي ابرو کرد هم لطمه به دختران کشورمون وارد کرد وهم بعنوان يک ايراني ابروي ايرونيارو برد. ايران ارزش داره ابرو داره غيرت داره درونش انسانيت نهفته است. پسرايي که افرين ميگين براتون متاسفهم هرچيزي رو که براي دختراي جامعه درنظرداريد ياافکارتون درباره دخترا نسبت به خواهر خودتونم داريد. ياشماها دخترا فرقي نداره. ما همگي بايد غيور باشيم. هيچ کشوري گذشتش مثل گذشته کشور مانيست. ايران ما تاريخ وگذشته درخشاني داره يه گذشته که غيرت داره ارزش داره ادماي دلير وجوانمردي داره. مابايد باحفظ حيا و غيرت وعفت گذشته و اکنون واينده کشورمونو درخشان نگه داريم. زماني که شماها بچه بوديد ادماي زيادي جوان وپير وحتي نوجوان بخاطر شماها وکشورشون شهيدشدن جونشونوبراي ما وکشورمون فدا کردن. اوناهم انسان بودن وجوان. باهزارتا ارزو. ولي براي حفظ دين وکشور ومن وتو اززندگيشون گذشتن. براي حفظ حجاب تو خواهرم . براي غيرت ومردونگي تو برادرم. براي ارامش ما. اگه کارخطايي کردي بدون خون يه جوان معصوم رو پاي مال کردي
ايناقصه نبود. يه حقيقت بود. بيايد يکم فکرکنيم وبه خودمون بيايم.
نام فرستنده :
ناديا
فقر چيز بدي هست خدا كسي رو به بدبختي نندازه.....
نام فرستنده :
ناشناس
خاک عالم بسرت بی ابرو وطن فروش.
نام فرستنده :
خودم
خیلی کاری خوبی کردی دوستت دارم
نام فرستنده :
سارا
مرسده جان اینو همه میدونن که حیا ربطی به دین و مذهب نداره حتی انسانهای اولیه هم پوشش داشتن ولی همونطور که از گفته هات مشخصه چند سال جایی بودی که آدماش مذهبی نبودن که داری با آرامش اینطور اظهار نظر میکنی۰شاید اگه توأم اونجا ده بار بزور روسری و چادر میچپوندن تو سرت و بعضأ بخاطر اینکه چند تا از تار موهات حالا به عمد یا غیر عمد بیرونه بهت تهمت فحشا میزدن مقنعه که هیچی از لجاجت هر روز لخت میشدی۰بی حجابی زشته ولی زشتتر از اون نوع برخورد متعصبانه با این قشره آره خیلیا نوشته هاشون پر از غلط املایی بود حتی سواد نداشتن و فقط با تعصب بهش بدو بیراه گفتن۰ولی اصلا نپرسیدن که چی باعث میشه یه انسان به اینجا برسه به هر حال همه انسانها ظرفیتی دارند و ممکنه کاسه صبرشون یروز لبریز بشه و باعث بشه اتفاقات اینچنینی بیفته۰
نام فرستنده :
مرسده
برای اونایی که میگن اون مجبور بود متاسفم واونی که گفت حداقل مثه بعضیا تو خفا انجام نداد ...حداقل اگه پنهانی انجام میداد میگفتیم مجبور بود ولی هنوز حیا تو وجودش هست...به ایران وایرانی توهین نمیکرد ...من یه آدم خیلی مذهبی و معتقدی نیستم ولی حیا ربطی به مذهب و اعتقاد نداره...حداقل اینو ازتجربم تو چند سال زندگی در یک جایی که بدون وابستگی واعتقاد به دینی.زندگی میکردن به دست آوردم ....حالا تو که غلط املایی میگیری غلطامو بگیر بیخیاله اصل مطلب
نام فرستنده :
فیلسوف
بسه دیگه بیاین حرف خودمونو بزنیم
نام فرستنده :
ع
دوستت دارم گلشیفته کاش میشد ببینمت ...اینجا هنرمندان بی ارزش شدن
نام فرستنده :
الی
اهای کسایی که میگید افرین گلشیفته یه سوال میپرسم ایا بنظر شما تن فروشی افرین گفتن داره!!!! ارزش داره ادم خدا و دینش رو بفروشه واسه تن فروشی برات متاسفم تو گلشیفته نیستی خود شیفته ای ادم اگه جونشم در خطر باشه نباید ایمانشو بفروشه
نام فرستنده :
ناشناس
بدبخت خودمونيم که اینجا داره برامون ظلم ميشه نه گل شیفته احمقا
نام فرستنده :
مریم
قضاوت فقط با خداست والسلام.
نام فرستنده :
ز
گلشیفته میتونست برا گفتن حرفاش طوری دیگه عمل کنه از نظر یه.زن هرچی منطقی فکر میکنم کارش هیچ پیامی جز » بی حیایی ودلش که احتمالا از چیزی گرفته بوده
نام فرستنده :
hassan
اینها خانوادگی همه شان کثیف وهرزه هستند بنده خوب ابنها را میشناسم خودبهزادفراهانی موقعی که دخترش رالخت درفیلمها ودرمجلات میبینه برای خودش حال میکنه چون قبلا خودش دراین جور فیلمها افرینی داشت
نام فرستنده :
مردم
سلام ....
یک چیزی رو راجع به خودمون فرض کنیم ...................اگه یک دفعه شمارو ببرند لب ساحل انتالیا و هیچ یک از اشناهاتون اونجانباشه و شما زیبا باشید ...همه هم با هم به راحتی رابطه جنسی برقرار میکنند . بدون این که کسی اهمیت بده ........مردان لخت .........زنان لخت ................. شما چه میکنید ....
خب .
پول هم ندارید خونه اجاره کنید
اگه که 25 _26 سالتون باشه . تو اوج شهوت .....
من نمیدونم ... خودتون میدونید چه میکنید ... اگه تو خیابونا بخوابید ...
در خطر اید اگه خونه کسی برید بدتر ..
گدایی کنید بدترتر ...
من کاری ندارم کی چی کرد اما با این که اگه خودم بودم چی می کردم کار دارم ....

نام فرستنده :
ناشناس
در خود ایران اینقدر جنایت می شه که چه فرقی می کنه گلشیفته چکار کرده یا چکار می کنه ما به اصطلاح شیعه دزدی می کنیم هیزی می کنیم دروزغ ماشاللله فراوان و غیره اول خودتون را اصلاح کنید بعد به دیگران امر به معروف کنید همه فکر می کنند علامه هستند ولی در صورتی هیچی نیستین یک مشت آدم بیکار می شینین دور هم به فکر یک آدم بدبخت نیستند شما که نظر داده اید اگر یک نفر به شما بگوید که من به 5 میلیون پول نیاز دارم تا زندگی را عوض کنم حاضرین بهش بدهید حتی اگر نشناسینش بین خودتون درست کنین خوب کاری کرد که رفت تو یک مشت دزد معتاد آدم هرزه نمود حالا می دونه که جهنمی است نه این دنیاشو جهنم می کنه نه اون دنیاشو
نام فرستنده :
HO3EIN
برات خیلی متاسفم بدبخت خارج ندیده اوسگل کب بلشتا میمونی
نام فرستنده :
فریبا
لابد فقط شماها که چادر دارین آدمین و پاک البته این چادر خیلی مزیت داره ها بذارین یکی از مزایاشو بگم مثلأ وقتی دوتا کیسه دستته چون نمیتونی نگهش داری میچپونیش تو حلقت اینطوری هم بهداشتی تره هم ثوابش بیشتره
نام فرستنده :
پانیذ
اره واسه یه پسر کار گلشیفته عالی ولی اون ابروی هرچی دختره برده اون حرمت زن بودن رو شکسته به نظر من اون دیگه یه دختر نیست اون یه ...
متاسفم براش خدا به خانوادش صبر بده با این کاراش کسایی که میگین اختیارش دست خودشه و...
یه لحظه خودتون رو جای مادر یا پدرش بزارین چقدر می سوزین وقتی میبینین بچتون همچین کاری کرده
نام فرستنده :
هلیا جووووووووووووون 779
واقعا برای گلیشیفته متاسفم واقعا ادمی پستی هست و شرم دارم که از او نام ببرم وبعنوان یک ایرانی خجالت میکشم که همچون ادم پست و بی شعوری در کشورم زاده شده
نام فرستنده :
اسنا
تف به هیکلت،که ترجیح دادی یک اجنبی نجس دست بزنه به بدنت...وای بر تو
نام فرستنده :
باران
سلام.هدف وسیله را توجیه نمیکند . گلشیفته یا هر زن مسلمان جدای از ملیت های متفاوت بر اساس آموزه های دینی از منظر خدا بدلایل منطق قرانی مسئولیت حفظ عفت خود در هر عرصه فعالیت اجتماعی داردو این وظیفه لطمه ای به کار اجتماعی او نمیزندولی ناآگاهی ازخودوخدا افتادن در دام شیطان اغواگر است که زن این موجود اثر گذاربر جامعه را وادار به استفاده از تن مادی خود میکند به طوری که حتی بر نفس لوامه خود نیز غلبه میکند :تو با برهنگی جامعه را تسخیر کرده وبر سریر قدرت خواهی نشست!!!این کجا و ماجرای مرد نابینا و حضرت زهرا(س)کجا واینها ناشی از خطای دید زن به دنیا وآخرت است .جامعه ایران از این گلشیفته ها کم ندارد فقط کافیست سری به مراکز لوکس ویا خیابانهای محله های مجلل و..... بزنیم وببینیم که تقصیر خود ماست وماجامعه را آنطور که میخواهیم میسازم "ان الله لا یغیربقوم حتی یغیر بانفسهم"
نام فرستنده :
حمیده
اونایی که قضاوت کردین فحش دادین بهتره مواظب تن خودتون باشین گلشیفته پنهانی کاری نکرده و ماها همه باید مواظب خودمون باشیم که در خفا کاری انجام میدیم درسته کارش توهین به زن و عفافش بود اما ما .....یعنی من و شما خواهرم چه کردیم؟؟؟؟؟؟؟
نام فرستنده :
Mina
گلشیفته اشتباه کرده,,,,,,,,ما راجع به این موضوع حرف میزنیم که همه بدونن معترضیم بدونن ما مسلمونیم واین کارا در شاًن ما نیستو هیشکی حق نداره هر وصله ای رو به ایران و ایرانی بچسبونه.
نام فرستنده :
زهرا
خیلییییییییییییییییییییییی بیشعوره خاک تو سرش ابر همه ایرانیارو برد
نام فرستنده :
عاشق ایران
خاکبرسر آبروی خانوادشو برد
نام فرستنده :
نیلو
من حرفایه همتونو قبول دارم درسته ک اون رفته خارج برهنه شده ولی هیچ فک کردین بهتره ک ادم یه رنگ باشه گلشیفته رفته خارج برهنه شده ولی بازیگرایه دیگ تویه فیلمایه کاملا باحجابن ولی درزندگی خصوصی وضعشون از گلشیفته بدترهننمیخوام از گلشیفته طرفداری کنم منم از کارش ناراضیههستم ولی حداقل جرات داشت ک جلویه هزاران نفر خودشو نشون بده خیلی بهتره از این بازیگرانی هستش ک با افتضاح ترین قیافه ها هستن و خودشونو نشون نمیدن
نام فرستنده :
roya
اوفقط ی هرزست هرزه خدالعنتش کندآبروهرچی زن روبرد آشغال
نام فرستنده :
نرگس
همیشه یاد خداباشیم بهترازاین است که بشینیم ودرباره زندگی دیگران قضاوت کنیم
نام فرستنده :
فاطمه
زمانی نباید بگیم که ایشون در خلوت کاری رو انجام داده باشن و ما هم نا خواسته متوجه بشیم نه اینکه عکس همه جاش رو گذاشته باشه توی کل دنیا خبرش پیچیده باشه با کمال پررویی هم بگه اره خودم بودم بعد ما بگیم قضاوت نکنیم متاسفانه مردم ما اینجور موقع ها که میشه انسان میشن و حرف نمی زنن قضاوت نکنیم یعنی چی مطمئنم شمایی که اینجوری میگید و طرفداری می کنید از همه بد ترید خودتون همه رو الکی بدون اینکه کار بدی کرده باشن قضاوت می کنید دیگه شماها دم از انسانیت نزنید
نام فرستنده :
ف
واقعادست مامانش دردنکنه بااین دخترتربیت کردنش ایران بس نبود رفت خارجه روهم خراب کنه
نام فرستنده :
جججججج
تا امروز فکر می کردم بی حیایی زیاده ولی امروز فهمیدم اصلا دیگه حیایی نمونده
نام فرستنده :
سعیده
سحر خانوم شما چرا دارید سنگ اون آشغالو به سینه میزنید شما واقعا محدودید ؟آزاد تر از این که هر غلطی می خوایید می کنید واقعا بانو ایرانی یعنی این ...؟؟؟؟؟؟
نام فرستنده :
MS
واقعا برای همه ی کسایی که ازش دفاع می کنن وکسی که میگه یه ایرانی واقعیه خاک تو سرش خلایق هرچه لایق سرتا پا یکیید آشغالا آدم که نیستید بفهمیید آدم بودن و ایرانی بودن یعنی چی ...متاسفم
نام فرستنده :
یک دوست
سلام،
اونایی که فحش میدن به گلشیفته یادشون باشه مومن ترین انسان هر لحظه ممکنه از اوج به حضیض سقوط کنه و یک کافر و مرتد میتونه در یک واقعه به اوج بندگی برسه. شماها که از خدا بیشتر دلتون واسه گلشیفته نمیسوزه. اینم امتحان گلشیفته س و همیشه امکانش هست که از کار خودش توبه کنه و برگرده. اونایی که به طرفدارای گلشیفته فحش میدن هم همینطور و اونایی که به پدرش فحش دادن واقعا بی انصافی کردن.
اونایی که از گلشیفته حمایت میکنید مواظب باشید که اگه یه روز گلشیفته توبه کرد همین شماها جاتون با مخالفین الان گلشیفته عوض میشه و اونوقت فحشش میدین.
همیشه آدما بخاطر نفع و ضرر خودشون فکر میکنن چی بگن و نگن و طرفداری کنن یا نکنن. آدم عقده ای فحش میده! بی طرف نظر دادن سخته واقعا! نه؟
همه یادمون باشه که شاهنامه آخرش باید خوش باشه. کی میدونه کی چطور از دنیا میره ؟ با ایمان یا بی ایمان؟ توبه کرده یا نکرده؟ منصف باشید و مشکوک به هرچی میشنوید و میبینید. با پیشرفت صنعت گرافیک امروز اصلا به فکرتون نزد که شاید این تصویر لخت ساختگی و مصنوعی باشه؟ این همه سر آدمهای مشهور رو میزارن رو تن عریان یه آدم دیگه. زیاد جدی نگیرین لطفا. غرب و نقشه هاش اونقدر حساب شده س که فکرتون نمیرسه چقدر میتونن همه چیز رو جعل کنن! همه چیز رو الان میتونن بسازن! حتی فیلمها رو با کامپیوتر میتونن ترمیم کنن و تغییر بدن... بالباس فیلم میگیرن میزارن رو تن بی لباس. بی لباس فیلم میگیرن میزارن رو تن بالباس! افراد حرفه ای در عکاسی و فیلمبرداری اینو خوب میفهمن. اگر واقعی هم باشه این عکسها بازم ممکنه گلشیفته توبه کنه و خدا توبه پذیره! در ایمان کی از مولای متقیان امیرالمومنین علی ع قوی تر پیدا میکنید؟ اما در دعای کمیل و مناجات معروفشون چی میگن: انا حقیر ضعیف مسکین مستکین...
مولای یا مولای انت القوی و انا الضعیف و هل یرحم الضعیف الا القوی؟ خدای من تو قوی و من ضعیف هستم و چه کسی بر ضعیف رحم میکنه جز قوی؟ گلشیفته هم مثل همه ما آدما ضعیفه و خدا بهش رحمت میاره اگر بخواد طوری که هممون آچمز میمونیم از نا باوری! هیچکدوم از وسوسه شیطان ایمن نیستیم. دعا کنیم خدا به همه ما و شما و گلشیفته رحم کنه که عوض شدن جای هرکدوم از ما با اون یکی به اندازه یک تار مو هست. خدا به هممون رحم کنه و نگهمون داره از خطا. دستمونو بزاریم تو دست مولا و کمک کنیم بقیه هم دستشونو بزارن و همو دعا کنیم بجای لعن و نفرین و فحش.
گلشیفته عزیز نه طرفدارات نه مخالفین ت دلشون واسه تو نسوخته. واسه منیت های خودشونه دارن میسوزن. تو خودت میدونی و خدای خودت. هیچوقت دیر نیست واسه رفتن در آغوش خدا اگه بخوای... دوست دارم چون اگه واسه خدا اونقدر ارزش داری که زنده هستی واسه من هم داری که واست دعا کنم و واسم دعا کنی دست از دست خدا بیرون نیاریم. تو و من و هرکس دیگه تنها میاد تنها زندگی میکنه و تنها میره و تنها یارش خداست اگه واقعا این تنهایی رو درک کنه با همه وجودش.
آی خانوما و آقایون مطمءن باشین نمیدونین خدا واسه چند لحظه بعد چه امتحانی در نظر گرفته.
خدا دو جا از کار بنده هاش لبخند میزنه و تعجب میکنه: وقتی همه تلاش میکنن آدمی رو ذلیل کنن ولی اون عزیزش میکنه و وقتیکه همه میخوان آدمی رو عزیزش کنن ولی خدا ذلیلش میکنه.
نام فرستنده :
محمد
گلشیفته دمت گرم . اخیار زندگی خودتو داری هرجور بخوای زندگی کنی به هیچکسم مربوط نیست .
نام فرستنده :
مریم
برات متاسفم هر چیزی قیمت داره ولی حیا ی یک زن قیمت نداره اونم به کی فروختی به اون خارجی
نام فرستنده :
پآیدآر
سلام تمام نظرات شما بزرگواران را تا اینجا خواندم من هم یک نظریه دهنده هستم ادم یک سوزن به خودش میزنه بعد یک جوالدوز به مردم ببینید مشکل طرف چی بوده چه تو دلش بوده خواستش چی بوده که دست به چنین کار هولناکی زده الان ما تیپ و مدلها و ارایش و لباسهایی در معابر و خیابانها هست که نه از این بی حجابی و عریانی دلیل و هدفی ندارند خودشون همک نمیدونن تکلیفشون چیه ما ایرانی ها یه وجه مشترک خوب که داریم همش دنبال زندگی دیگران هستیم کمی به زندگی خودمون نگاه نمیکنیم که چه معایب ومحاسنی داریم.
نام فرستنده :
محمدمحسنی
خاک برسراون مادروپدرکنن که بایداینتوربَچَّشونوتربیت کنن آخه اصلاًمیگیم به هنرش توجه نشده دیگه آدم بایداینقدرعوضی باشه که بیاد بخاطر مشکلات شخصیش آبروی یک جامعه ی اسلامیروببره البته جامعه ی ماآنقدرآبرودارد که انسانهای هرزه ای مثل این آشغال نتوانند آبرویش راببرنداصلاًاونبازیگری که اینقدرارزش داره که آدم خودشوازنعمت داشتن دین وایمان واصالت محروم کنه اصلاً هنرنیست بلکه تماماًفحشاوبی بندوباریست حالاکاراون احمق که کمال بی بندوباریست ولی توی ایران چرااینقدربایدبدحجابی باشه؟!مگه این کشوری اسلامی نیست؟!اگه آدم توی یک کشوراسلامی زندگی میکنه دیگه خیلی چیزهایی که غربی هابه اون میگن آزادی نبایدبگه چراکه فقط داردبااصالت ودین وایمان وازهمه مُهِمترباحقیقت آفرینش که همان کمال انسانیست جنگ میکند وکمال انسانی همان پی بردن به خدای باعظمت وپی بردن به خدای باعظمت لازمه اش این است که ازبایدهاونبایدهایش پیروی کنیم واین بایدهاونبایدهاراخداازطریق ائمه به مارسانده وماهم ملزم به انجام همه آنهاهستیم حالااگه کسی ازآن سربازمیزندمثل‌‌ افرادی درکشورخودمان یاکشور های غربی دلیل بردرست بودن‌آن نمیباشد امیدوارم که هرکسی که ازراه دینش گمراه گشته‌ راه درست راپیداکند وازشرِّشیطان محفوظ بماند وسلام علیکم ورحمة الله
نام فرستنده :
سحرجوون
افرین گلشیفته
نام فرستنده :
سودابه
پریسا خانم ظاهرأ شما هنوز به سن قانونی برای اظهار نظر نرسیدین که دیگران رو حیوان خطاب میکنین چون مطمئن رو اینطوری نوشتین (مطمعن‏)‏ ۰بیسوادی۰
نام فرستنده :
سما
واقعا که خانوادگی این کاره ان
نام فرستنده :
آرمینا
خاک بر اون سر بی حیات کننن ابرو ههمون رو بردی بااین.کارت الان جامعه غرب فک میکنه همه زنای ایرانی مث تو عقده ای بار اومدن که برن خودشونو برهنه کنن فک کردی هنر تو بخای به نمایش بذاری وجلب توجه کنی باید حیوون بازی دراری حیوونام از تو بهتر و کسایی که طرفداری گلشیفته رو میکنین درسته جو اونجا همینجوریه ولی خدا که میبینه به خدا اعتقاد ندارین یا دارین خودتونو گول میزنین باشه راه بازه برین خارج ور دل گلشیفته جونتون این دفه که خاس از اون عکسا بندازه شمام کنارش باشین شما ها ادم چقد بایذد احمق که از جو ایران خوشتون نمیاد برین خارج فک کردین با این افکار غلطتون به جایی میرسین واقعا که متاسفم ینی یعه ادم چقد باس احمق باشه که صفا سیتی تو دنیا رو به یه عمر عذاب بخره گلشیفته از همین الان دعا میکنم خدا عذابتو بیشتر کنه روانیه عقده ای
نام فرستنده :
مرجان
خاک برسربی غیرتت کنم بی حیای پرحاشیه کافر داعشی امیدوارم بمیری اگه تو بمیری یه ملت جشن میگیرن واقعا تو چه عذابی داری تو اخرت خدا میدونه چ جوری باید جواب نکیرو منکرو بدی
نام فرستنده :
پریسا
من مطمعنم که اونایی که حرفشو تایید میکنن عین خودش بی حیا هستن گناهکارن نفهمن بی عقلن دوستان چرا نمیفهمید با ابروی ایران بازی کرده خودشو لخت کرده اونوقت شما ازش طرفداری میکنین ؟! واقعا که ....صد رحمت به حیوون ، حیوون از شماها بافهم ترو باشعور تره .
نام فرستنده :
هانیه
فک میکردی که اگه اینکارو بکنی همه خوششون میاد ازت؟نخیر اتفاقا یه ملت تو رو ادم حساب نمیکنن واقعا صد رحمت به حیوون ،،حیوون از تو بافهم تر و باشعور تره بیچاره پدرمادرت از تو چی میکشن تو گه خوردی که اینکارو کردی تف به تو ابروی خودتو خانوادتم رفت بی حیا تو دیگه باید بمیری به درد مردن میخوری چون هیچ احد الناسی از تو گوساله خوشش نمیاد خیلی هم خوشحالیم که تو رفتی ایشاله هرچه زودتر خدا مرگتو برسونه
نام فرستنده :
هانیه
خاک تو سرت گلشیفته تو واقعا با ابروی ایران بازی کردی تو چ جوری باید جواب خدا رو تو اون دنیا بدی .درسته که تمام بازیگرا بی حجابن من به اونا کاری ندارم ولی تو به چه حقی این کار هارو کردی فکرمیکردی که اگه اینکارو بکنی همه خوششون میاد ازت ؟ نخیر ا
نام فرستنده :
الهه
گلشیفته نماد کشور ایران بود.ایکاش یک لحظه خودمونو روبه روی 175 شهدای غواص تصور کنیم و ببینیم چه حرفی برای گفتن داریم.اونها هم جوان ایرانی بودن گلشیفته و امثال اون هم جوان ایرانی!
نام فرستنده :
رضا
خوشگله شبیه هندیاس ولی اینجا میتونست بمونه خوب بود
نام فرستنده :
مهدی
خیلی گوشتلخه
نام فرستنده :
mehdi
این کار اون بی حیا این رو نشون مبده که خونوادش هم براش اهمیتی نداشته .واما شمایی که نظر میزارید:خفه شید اون به نظرات شما اهمیتی نمیده
نام فرستنده :
ثنا
گلشیفته با راه های بهتری هم میتونست بهتر بشه...
نام فرستنده :
مهدیه
اکثره کسایی که به گلشیفته تو این سایت ناسزا گفتن نوشته هاشون پراز غلط إملایی هستش۰طرف برداشته حمایت رو با هه دو چشم نوشته بعد به گلشیفته ناسزا میگه۰آخه بدبختا وقتی سواد نوشتن ندارین هنوز باید برین نهضت سواد آموزی پس ناسزا گفتناتون چیه
نام فرستنده :
مهدیه
میدونید چی باعث شده داعش بشه داعش؟ قساوت قلب۰شماها با هر گرایش سیاسی یا تفکری اگر میخواهید انسان باشید با قساوت درباره دیگران نظر ندید سعی کنید بیشتر قضاوت رو بذارید به عهده خدا۰وای از روزی که انسان قسی القلب بشه۰وای از اون روز۰
نام فرستنده :
درنا
ما چون جاش نیستیم هر نظری میدیم یا فوش میدیم اگه ماهم جاش بودیم انقد فشاره مالی یا هرچی دیگه شاید بد تر میکردیم دیگرانو منع نکنین
نام فرستنده :
رویا
خوب رک و راست گفته از حجاب بدم میاد دیگه ۰إنقد جرأت داشته که حرفای دلشو فریاد بزنه۰ریاکار نیس۰رک و راست حرفاشو بدونه پنهانکاری گفته ۰یکی خوشش میاد یکی خوشش نمیاد۰إنگار زوره إی بابا۰
نام فرستنده :
شلام
کلا خاک تو سره گلشیفته
نام فرستنده :
مهساجون
سلام عزیزان.این گلشیفته ابروی هرچی ایرانی برده.البته این جور ادما فقط میخوان عقده شون روخالی کنن.هه ابروی هرچی فراهانیه به باد فنا رفت........بای تاهای
نام فرستنده :
ستایش
گلشیفته اشتباه نکرده که جو اونجا اونجوریه افرین بهش تازه اون خیلی زحمت کشیده که به اینجا رسیده منکه خیلی دوستش دارم خیلی هم بازیگر قویه امیدوارم همیشه موفق باشه
نام فرستنده :
ولیعهد
من یکی از طرفدارهای گلشیفته هستم از هرلحاظ همایتش میکردم توجمع ولی گلشیفته بااین عکسی که منتشر کرد اعتمادبیشتر طرفدارهاشو ازدست داد من هنوز همایتش میکنم ولی دوست دارم که گل شیفته دیگه ازاین عکس ها نزاره وابرویک زن ایرانی زیر سوال نبره
نام فرستنده :
سارا
عاشق اون عکسشم که با کت و شلوار انداخته دستشم تو جیبشه
نام فرستنده :
پرستو
همه جای دنیا این کار منفوره! حتی بعضی حیوانات هم اینو میدونن! در کل با کار یه بی حیا آبروی ایران نمیره!
در ضمن در جواب کسی که میگه غیبته و تجسسه و اینا باید بگم کسی که از تکرار گناه یا ترس از فاش شدن و اصرار بر گناه ابایی نداره اضهار نظر درباره اون شخص غیبت نیست... و خدا هم از ریختن ابروی اون شخص ابایی نداره و اون دنیا همه چهره واقعیشون پوشونده میشه مگر این افراد که به شکل حیوان ظاهر میشن.
ولی خدا بدترین بدترین بدترین گناهارو هم میبخشه به شرط اینکه بر گناه اصرار نداشته باشی
گلیشیفته همیشه دوستت داشتیم برگرد تا چشم دنیا به این معصومیت خیره بشه....
موفق باشید و سربلند....
نام فرستنده :
اکی
این دستای استخونی مال گلشیفته نیست. دروغه محضه
نام فرستنده :
سارا
گلشیفته پر از انرژی بود۰بازم میگم زنی که دوسداره مثل مردا آفتاب به سر و بدنش بخوره خود فروش نیس اونیکه به جوارح زن زول میزنه ناپاکه۰من رفتار گلشیفته رو قضاوت نمیکنم چون در جایگاهی نیستم که بخوام قضاوت کنم۰گلشیفته یه دختره فعال و پر انرژی بود که حتمأ نتونسته بود جو ایران رو تحمل کنه من خودم چادری بودم ولی چادر واقعأ زندگی روزمره منو مختل کرده بود زمستونا چادرم میفتاد تو آب و گل و تابستونا خفم میکرد و اصلا وقتی چند تا کتاب توی دستم بود نمیتونستم اونو روی سرم نگه دارم یا چند تا کیسه میوه با خودم حمل کنم یه بار تصمیم گرفتم دیگه سر نکنم چون زندگیمو مختل میکرد ولی خانوادم خیلی إجبار کردن و من به حرفشون گوش نکردم بعد از اون إجبار من از حجاب زده شدم۰خواستم بگم اگه یه نفر راهشو اشتباه هم بره فقط با روی خوش میشه اونارو برگردوند ناسزا و إجبار نتیجه برعکسی داره بهترین کار اینه که یه مقدار تو حوزه خصوصی زندگی افراد دخالت نشه تا عواقب ناخوشاینده گسترده تری رو شاهد نباشیم۰ألان درسته خیلیا حجاب دارن ولی اینطوری نیس که با جون و دل حجاب رو قبول دارن بلکه با بعضی إجبارها و رفتارهای زشت تمایل به بی حجابی اونها متوقف نشده بلکه فقط به تعویق افتاده و اگر با رفتاری زشت با این انسانها برخورد بشه و تبدیل به یه عقده بشه این بی حجابیه به تعویق افتاده در بستری مناسب خودش رو نشون خواهد داد پس بهتره با رفتاری نیک از اونها بخواهیم حجاب رو که واقعأ زیباست داشته باشن نه با زور و تحقیر تا نتیجه معکوس نگیریم۰
نام فرستنده :
سارا
اصلأ میدونید چیه بعضی مردای ایرانی به آزادی زنا عادت ندارن و خفه شدن اونارو تو گرمای تابستون توی روسری و مقنعه رو یچیز عادی میدونن۰بیچاره ها تقصیری ندارن از بس که بار اسلامیت جامعه بیشتر به دوش زنا بوده زیادی دیگه پرو شدن و به خودشون جرأت میدن به هر بی حجابی مث این گلشیفته تهمت خودفروشی بزنن۰حالا چرا انقد به این خانم فحش میدن چون خیلی حق به جانب تشریف دارن چون به عنوان یه موجود زنده دوس ندارن زنای بیچاره هم یکم آزاد باشن ۰به جای اینکه چشماشونو درویش کنن قشنگ میرن عکسه لخت رو تا اون آخرش نگا میکنن اونوقت جالبه به خودشون نمیگن چشم چرون ولی به اون گلشیفته میگن خودفروش۰در حالیکه درسته به زن میگن حجاب داشته باش ولی به مردا هم گفتن چشماتو درویش کن۰پس اون مردایی که رفتن عکس لخت رو تماشا کردن بیخود میکنن به اون میگن خود فروش اگه اون خودفروشه که نیست شماها هم که تا آخره اون عکسو نگاه کردید چشم چرون و ناپاکید۰میرن تا ریزترین قسمتای عکسو نگا میکنن با اون چشمای دریده بعد اونوقت به اون میگن خودفروش۰زنی که میخواد مثل مردا آفتاب به موهاش بخوره خود فروش نیست اونیکه زول میزنه به جوارح یه زن نامحرم ناپاکه۰اسلام ناب که بهترین دینه به مردا هم تاکید کرده که به نامحرم نگاه نکنید۰
نام فرستنده :
اااااااااااااااااااا
همتون خفه شید کارخوبش رو کرد من که از این کارش خیییییییییلی خوشم اومد نشون داد یه ایرانی واقعیه
نام فرستنده :
سارا
قشنگ دقت کنید به حرفم:چرا بعضیا وقتی یه زن بی روسری یا بی حجاب میبینن اولین چیزی که به ذهنشون میرسه اینه که اون زن خود فروشه؟به نظرتون پوشش زنه مشکل داره یا ذهن بعضی آدما۰چرا فک نمیکنن که اون هم دوسداره آزاد باشه مثل مردا۰ولی چون بعضیا ذهن خودشون کثیفه و به زن فقط به دید کالا نگاه میکنن به یه زن بی حجاب تهمته خودفروشی میزنن۰خداوکیلی ذهن اونا مشکل داره یا زنی که گرمش شده ده دقیقه روسریشو دراورده۰با اینکه من خودم مومن هستم از قضاوت عجولانه درباره دیگران خوشم نمیاد۰
نام فرستنده :
زهرا
واقعا کارت بد بود
نام فرستنده :
بانو
به نطر من باید ببینیم هدفش چی بود ه بعدوقضاوت کنیم
نام فرستنده :
saba
نظرات متفاوتی از هموطن ها خواندم...در مورد کسانی که کار خانم فراهانی را تایید کرده اند باید بگویم لطفا با اندیشه صحبت کنید و بدانید جدای از دین هر انسان با شخصیت در هر جای دنیا با هر دینی چنین رفتارهایی را تایید نمیکنند و حرکت این خانم نشانگر بیماری جنسی است.و تایید کردن این حرکت نشانگر بیماری و ضعف شخصیت است.
نام فرستنده :
اااااا
خاک تو سرت بی جنبه
نام فرستنده :
Par.Par
سلام!
ازنظر من!ب ما هیچ ربطی نداره ک هرکسی کجا و چطوری زندگی میکنی چی میپوشه یا نمیپوشه!گلشیفته هم ادمه مثل ما ک هرکس تو هرموقعیت ی جور عکس العمل نشون میده!بهتره این عادت زشت رو کنار بزاریم و سرمون تو زندگی خودمون باشه!بزاریم مردم زندگیشون و بکنن!اونایی ک دم از خدا میزنین هم مطمعا باشین خدا نیاز ب وکیل وصی نداره!با اجازه !
نام فرستنده :
narges
اصن نه تنها گلشیفته بلکه اکثر بازیگرای ایرانی بااین حرفشون ابرور اسلام وتشیع رو می برن ولی عکسای لخت گلشیفته ادمو متاسف میکرد
نام فرستنده :
مریم
متاسفم برای افکار مسختون
زنده باد گلشیفته
نام فرستنده :
سالاد ماكاروني
شما زندگي نداريد اره كار بدي كرده واقعا بد ولي الان دارين غيبت ميكنيد و اندازه بي حجابي و غيبت و بد گويي چه جور جواب خدا رو ميدين ما كه از فردا خبري نداريم خدا خودش بزرگه ارزو ميكنم همه ما از توجه خدا محروم نشيم هميشه با ما باشه
نام فرستنده :
نادیا
گلشیفته آخر که میمیری اون دنیا میخوای چیکار کنی ؟!!!!!!!!!
برات خیلی متاسفم
نام فرستنده :
پاندرا
ببینین ما خودمون بیشتراز این حرفا که میگین گناه کردیم نمیخوام طرفدار گلشیفته کنم کار اون هم اشتباه است ، گلشیفته فراهانی تنها نیست که رفته خارج اون بنده خدا هم مثل دخترای دیگه رفت خارج بیخیال ول کنیین، شما ها حسودیتون نشه به یه دختر که رفته خارج
نام فرستنده :
فاطمه
از سگ پست تره ... درسته قضاوت با خداس ولی خدا قانون گذاشته در هیچ شرایطی نباید تن به هرزگی داد....خدا لعنتش کنه تازه هیچ جای توبه ای واسه همچین آدمی نیست توی فاضلاب گناه غرق شده.....
نام فرستنده :
مریم
عزیزم به خاطر آبروی خانواده ات این کارو نمیکردی
نام فرستنده :
نازنین
من تقریبا به طور کامل تمام نظرات را خواندم، در جواب آیه ای از قرآن کریم را میگویم ....
یا ایها الذین آمنوا اجتنبو کثیرا من الظن ان بعض الظن اثم و لا تجسسوا (آیه ی ۱۲ سوره حجرات)
ای اهل ایمان از بسیاری از پندارها در حق یکدیگر اجتناب کنید که برخی ظن و پندارها گناه است و هرگز از حال درونی هم تجسس نکنید.
پس بهتر است به جای قضاوت کردن دیگران خودمان را قضاوت کنیم چه بسا که خودمان بسیار بدتر هستیم ..
در ضمن علت کار خانم فراهانی تنها خودشان می دانند و دیگر اینکه متاسفانه در جامعه ما کمبود ها کم نیست و متاسفانه بعضی از همین بی بند و باریها موجب میشود تا جوانان نادانی اسیدپاشی را انجام دهند که خسارتی جبران ناپذیر دارد...اینجا میتونم قسمت زیبایی از رمان مومیایی رو بگم که میگه :
در کشور من ، چون من یک دخترم باید برای هر چیز کوچکی اجازه بگیرم .. چون دختر ها ضعیفند .. چون دخترها آسیب پذیرند .. چون دخترها ناموسند و ناموسها را باد در قفس انداخت تا دست گرگها به دامانشان نرسد .. چون در کشور من سنگ را میبندند و سگ را آزاد میگذارند ...
در ضمن سخنی از امام صادق (ع) هستش که بسیار زیبا است و آن این است که: اگر انسانی ، انسانی را به خاطر گناهی دیگر سرزنش کند نمیرد تا خود به آن گناه مرتکب شود ....نام فرستنده :
علی
خاک توسربی شعورت کنن که آبروخونوادتوبردی توجهان آخرت که سوختی حالیت میشه عوضی
نام فرستنده :
حمیده
درسته که قضاوتش باخداست.ولی گلشیفته یه هنرمندسینمای ایران بود.ازابتداکه نامدارنبود.اینومدیون بازی درکشورشه.
خب گلشیفته شمااگه بایه عده مشکل پیداکرده بودی گناه بقیه چی بود.اینهمه آدم که یه روزی بادلخوشی فیلماتودیده بودن یه وقتایی هم انتقادداشتی ولی صداشون درنیومد.حالاشمابخاطریه سری اعتقادات خودت ولجبازیات ماروفروختی .
حالااشکال نداره بازم ازت میخاهیم برگردی.
خب چی می شه برگردببین کی رادنمی ده.
توبرگرد...
نام فرستنده :
فاطمه
من واقعا قبلا از گلشیفته خیلی خوشم میومد اما الان ازش بدم میاد که با عکس برهنه اش فرهنگ ایرانیارو زیر سوال برد. گلشیفته ی فراهانی برو بمیر.
نام فرستنده :
فاطمه
کافیه پاشون برسه اروپا جایی غیر از ایران آنوقت دین و ایمان و خداااااا پر ینی چی متاسفم ...حرف همیشگیم آدمو سگ گاز بگیره جو نگیر. .....
نام فرستنده :
مریم
خودتون هزار غلط رو میکنین دنبال ناموس مردم میرید تجاوز مکنید چشمهاتون هیزه وشما زن هایی که در خلوت تن فروشی میکنید و به همسرانتون خیانت مکنید لطفا خفه شید
نام فرستنده :
نازنین
من که نفهمیدم بالاخره پدرش از کار دخترش راضیه یا ناراضی من منظور پدرش که گفت به من ربطی نداره رو نفهمیدم یکی ترجمه کنه واسم درضمن این گلشیفته قبلا هم بیحیا بود وقتی تو سینمای ایران بود با بازی در فیلم سنتوری صحنه های زشتی رو با بهرام رادان به جا گزاشت اونجا که دیگه خارجه جای خود دارد راستی این کار وحشتناک گلشیفته مقصری دارد که نویسندگانان فیلم های ایرانی و بزرگان دیگر در عرصه ی سینما اگر انها موقع فیلم درست کردن خدا را در نظر داشتن الان این وضع پیش نمی امد واقعا برای خانواده اش متاسفم اگر همون بار اول که گلشیفته اینطور بازی کرد جلوشو گرفته بودن الان دیگه جرات این کارو نداشت مقصر اصلی پدر و مادر گلشیفته هستن اگر از اول به او نماز خواندن و یاد خدا را به او اموزش داده بودند الان دیگر اینطور نمیشد و ابروی ما ایرانیان در اختیار یه علف بچه قرار نمیگرفت هنوز هم دیر نشده پدر و مادرش میتوانن او را به راه راست برگردانن هنوز هم او میتواند توبه کند خدا بسیار امورزتده و رحیم است
نام فرستنده :
متعصب
این خانم روح وروانش به هم ریخته است وگرنه به خاطر شهرت تنش را که در اختیار دیگران نمی گذاشت البته ما زنان هنرمند جلف زیاد داریم
نام فرستنده :
شقایق
آدم نمیدونه چی بگه.من طرفدارش نبودم ولی کلا زود قضاوت نکنین الکی هم گناهاشو نشورید.
نام فرستنده :
بنده خداانشاالله
من نظرم اینه که هرچی ام توجامعه مشکل داشته باشه دلیل براین نمیشه که بابرهنگی بتونیم مشکلی حل کنیم الحمدلله خدا هست اول بایدازاون کمک بگیریم بعد باراه حل منطقی وانتقادهای سازنده جامعه مونو بسازیم البته من به خودم نمی تونم اجازه بدم که به گلشیفته توهین کنم فقط خیلی ازاین موضوع ناراحت شدم بلاخره من ایرانی ام ومی دونم کمتر از چندسال دیگه گلشیفته دیگه زیبایی نخواهدداشت تا کسی تو غرب بهش افتخار کنه وبلاخره نهایتا بایدبره اون دنیا فقط دلم خیلی میخواد براش دعا کنم که برگرده از همه ایرانیای عزیزم میخوام براهمدیگه دعا کنیم تا پیش خداروسفیدباشیم وازنعمت هایی که خدابهمون داده استفاده کنیم.
نام فرستنده :
خظاب به همه
بدست آوردن شهرت , پول , زندگی مرفه در دنیا در مقابل از دست دادن عفت , پاکی , آبروی خود و والدین , آخرت

آیا این معامله می ارزه؟

ببینیم خدا چی میگه .....

( اولئک الذین اشترو ضلالة بالهدی , فماربحت تجارتهم و ما کانو مهتدین)
بقره 16
اينان گمراهی را به هدايت خريدند ، پس تجارتشان سود نکرد و در شمار هدايت يافتگان در نيامدند...

أُولَـئِكَ الَّذِينَ اشْتَرَوُاْ الْحَيَاةَ الدُّنْيَا بِالآَخِرَةِ فَلاَ يُخَفَّفُ عَنْهُمُ الْعَذَابُ وَلاَ هُمْ يُنصَرُونَ
بقره 86
اينان همان کسانند که آخرت را دادند و زندگی دنيا را خريدند. از عذابشان کاسته نگردد و کسی ياريشان نکند
..........

و اما درمورد توبه :
قُل يا عِبادِيَ الَّذينَ أَسْرَفُوا عَليَ أَنْفُسِهِم لاتَقنَطُوا مِن رَحمَةِ اللهِ إِنَّ اللهَ يَغفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعاً إِنَّهُ هُوَ الغَفُورُ الرَّحِيمُ وَ أَنِيبُوا إِلي رَبِّکُم وَ أَسلِمُوا لَهُ مِن قَبلِ أن يَأتِيَکُم العَذابُ ثُمَّ لاتُنصَرُونَ
«بگو اي بندگان من که بر خود اسراف و ستم کرده ايد! از رحمت خداوند نوميد نشويد که خدا همه گناهان را مي آمرزد، به درستي که خداوند بخشنده مهربان است. و به درگاه پروردگارتان باز گرديد و در برابر او تسليم شويد، پيش از آنکه عذاب به سراغ شما آيد، سپس از سوي هيچ کس ياري نشويد.»

نام فرستنده :
نيلو
خاك بر سر بي غيرتت كنن
تو اصلا ايراني نيستي
بي غيرت
نام فرستنده :
سینا
خب هر کس میدونه و اعمالش ولی در نهایت این جوونا دیگه جوونای قدیم باغیرت ایران نیستن
نام فرستنده :
دختراسپانیایی
برات مهم نیست
نام فرستنده :
ناشناس
خیلی بی ابرویی احمق برات متاسفام ابروی خانواده ات را برده ای
نام فرستنده :
هدیه
واقعا خیلی قیا فه ی بدی داری ابروی ایرانی ها رو بردی
نام فرستنده :
عسل
کارت اشتباه محض بود گلشیفته!خودتو با آنجلینا جولی و امثال اونا مقایسه میکنی؟؟؟؟؟؟؟
نام فرستنده :
مینا
افرین گلشیفته..خوب کاری کردی
نام فرستنده :
sajedeh
درسته که کارش خیلی زشت بود ولی ما خودمون تو جامعمون کلی مشکل داریم کسایی هستند که دارن از فقر تو ایران تن فروشی میکنن اونوقت همتون کلید کردید رو گلشیفته و خانوادش
نام فرستنده :
منتقد
کسی واسه این حرفا تره خورد نمیکنه چه گلشیفته....... چه دخترای جامعه خودمون که تو خیابون ده برابر بدتر ظاهر میشن / گلشیفته اون حراج میکنه خودش رو ،دخترای داخل ایران یه جور دیگه به نظرم این دو دسته هیچ فرقی باهم ندارن ......
نام فرستنده :
مرییخ
خاک بر سر
نام فرستنده :
یوسف
مگه تو ایران حجاب داشت مگه اینجا هرکاری دلش خواست نکرد از بیحجابی گرفته تاخیانت به سوهرش دیگه عقده چی داشت حتما باید ناموسش رو در اختیار اجانب میگذاشت برای پدری که نمیتونه ناموسشو پاک نگه داره متاسفم ایشون مرد نیستند چه جور دخترش رو با اون افتضاح بغل خارجیا میبینه میتونه بی تفاوت باشه لعنت به غیرتش که با دختر هرزه اش نام ایران را لکه دار کرده و خاک تو سر گلشیفته کثافت که داره تن فروشی میکنه بخاطر شهرت و خاک برسر طرفداراش اونا هم یه مشت بی شرف هستند مث خودش
نام فرستنده :
دل ارام
من دوسته گلشيفته هستم كسي كه.از هيچي خبر نداره بهتره حرف نزنه و خفه بشه .توي جامعه فقد زور گفتن بلدن.سگاي كثيف
نام فرستنده :
اهم اهم
خاک توسر گلشیفته وطرفدارای بیغیرت وبی ناموسشششششششششش
نام فرستنده :
دنیا
به نظرم گلشیفته کارخوبی نکرده چراوقتی ه ایرانیاآبروی یه نفرومیبرن کسی صداش درنمیادولی یه ایرانی یه کاربدمیکنه صدای جمعیت ایران خوب درمیاددیگه اون کارایی روکه میخواست کردآبروی ایرانم برددیگه کاریش نمیشه کردهرکسی جزای کارخودشومیبینه
نام فرستنده :
فاطمه
وقتی مشکل از خودمونه چرابقیه رو مقصر میدونیم کم کاری تو خودمونه بس کنین دس از سر پدرش بردارین زندگی هر کس بخودش مربوطه
نام فرستنده :
يك ايراني
اينقدر قضاوت نكنيد ادمها واسه هم ،اكر بدونيم ما در مقامي نيستم كه اينهمه قضاوت كنيم بخدااينهمه نظر نبود،خودتون را خيلي قوي ميدونيد ؟كمي خودتون را در ايينه نكاه كنيد
نام فرستنده :
یه نفر
ادمی که با دوتا عکس برهنه تنش رو به حراج میزاره یعنی هیچ ارزشی برای خودش قائل نیست.
نام فرستنده :
ناشناس
به نظرمن جزعقده ای بودنش چیزی دیگه ای نشون نمیده ابروی همه ایرانیاروبرد مخصوصا بازیش توفیلم افغانیا
نام فرستنده :
آتنا
دلم برای پدرش میسوزه که آبروش رفت اصلا اون موقع به آبرو فکر میکرده خیلی بی غیرته واقعا از همه خارجی ها متنفرم
نام فرستنده :
الناز
هرکاری میکنه ب هیچکس ربطی نداره
نام فرستنده :
نا شناس
اصلاً خودتونو ناراحت نکنید چون ایشون سر شناس بود این طور اعتراض می کنید اگه به پیرامون خودمون نگاه کنیم کلی از این جور عکسها از دخترایی که تو مملکتمون زندگی می کنند وجود داره که دست به دست میشه
نام فرستنده :
مریم
هیچکس ازدل اون خبرنداره چون انسان عاقل دست به این کارنمیزنه پس قضاوت به افریده اش بسپرید اوبهترین قضاوت کننده است
نام فرستنده :
بهناز
شما چه حوصله ای دارید میشینید نظر میدید اسن به ما چه ربطی داره اسن میخواد بره خودشو بکشه به ما ارتباط پیدا نمیکنه که خودتونو اینجا میکشید اه اسن ما نباید دخالتی کنیم درسته کار گلشیفته درست نبوده ولی دلیل بر این نیست که ما تو کارش دخالت کنیم
نام فرستنده :
وو
خخخخ
نام فرستنده :
flight
من چند جا خوندم که پدر گلشیفته خیلی از این بابت ناراحته و اونو دیگه فرزند خودش نمیدونه
اما باید بگم چندتا عکس توی جشنواره های خارجی از ایشون دیدم که نه تنها گلشیفته بلکه همسرش هم بی حجاب کنارش ایستاده بودن.خب اگه یکم زودتر رگ غیرتش بالا میزد
هیچوقت دخترش به این درجه از پستی نمیرسید
نام فرستنده :
آریایی
اونایی که طرفدارشن مث خودش بی حیا هستن یادتون باشه ما از نسل کوروش کبیر هستیم و خون آریایی توی رگهامون جریان داره
نام فرستنده :
قناری
سلام من با نظر خانم برومند موافقم وقتی که باید برمیگردوندنش این کارو بخاطر نظرات شخصی ونه بخاطر صلاح کشور نکردند وحالا که کار به روسوایی رسید باید پاسخگو باشند اگر از این کار بسیار متنفرم ولی به نظر اگر گلشیفه بخواهد باید او را به ایران برگرداند تا بیش از بازیچه ی دست دشمنان نباشد باید یادمان نرود خداوند بخشنده است س
نام فرستنده :
سارا
ما خودمون هزارتا گناه داریم چهار چوب خودمونو بچسبیم باد نبره
گلشیفته من خیلی دوست داشتمو و دارم ولی کاری کردی که باعث شرمندگی
ما ایرانیا شده
خدا هم من وهم شما رو هم امثال من و شما رو هدایت کنه
انشالله...
نام فرستنده :
....
هههههههههههههه
نام فرستنده :
یاس
خخخخخخخخخخخخخخ واقعا جای تاسف داره انشاالله خدا ب صراط مستقیم هدایتش کنه
نام فرستنده :
زهرا ش
متاسفم برای اون عده که میگن: به تو چه دلش خواست. ایشون یک فرد عادی نبودن که هر کاری خواستن انجام بدن!
میبایست برای خودش ارزش قائل میبود! گرچه این نوع رفتار به تربیت خانوادگی شون برمیگرده. ما که غرق مشکلات اقتصادی و غیره هستیم، دیگه این رفتارها چیه!
نام فرستنده :
دالي
بجه ها هر كسي اختيار بالا تنه خودشو داره بقول فرح بهلوي كه اين جمله به رسانه ها كفت
نام فرستنده :
مرجان
به نظر من خانوادشم براشون مهم نیست این سکوت در برابر کار دخترشون بیانگر خیلی چیزا است . به عنوان یک ایرانی واقعا براش متاسفم
توهین به ایرانیا ومسلمونا کرده فک کردین چرا 6امین زن زیبای جهان شده اصلا خوشکل نیست غربی چون باعث بی ابرویی ایران شده انتخابش کردن
نام فرستنده :
آیدا
عالی معترضانه دوراندیش
نام فرستنده :
ایینازز.
بابا بیخیال.ولش کنید هر کاری دوست داره بکنه.اما.......گلشیفته جونم یکم زیاد روی کردی.
نام فرستنده :
شیرین صفوی
دوکلمه ازمادر عروس بشنوید اونم از نوع اسراییلی
نام فرستنده :
ارشد جهنم
چه قدر دیوانه‌اید اگه راست میگید مردید درباره ناموس مردم حرف نزنید شاید جواب کارشو خودش تنها میدونه به منو تو چه
نام فرستنده :
عصبی
واقعا که جای تاسف داره پس آبرو شرف ایرانی چی میشه وخدا راه را به ما نشان داده وخدا که می تونه درباره مجازات اون .....داوری کنه
نام فرستنده :
فاطمه صادقی
گلشیفته هرکاری هم کرده باشه ما حق نداریم قضاوت کنیم چون قاضی فقط خداوند وبس.اما راجع به کسایی که این همه فحش دادن بگم فحاشی خودش گناهه قضاوت گناهه فقط لخت شدن گناه نیس .شما اول مواظب اعمال خودتون باشید بعد راجع به اعمال دیگران نظر بدید
نام فرستنده :
محمد حسن پور
خداوند تمامی طرفداران گلشیفته را با او در قیامت محشور کند
نام فرستنده :
شهید آینده
کاش قدرت انتقادات شما عزیزان در برابر بی حیایی و بی عفتی جایگاهی در مملکت داشت وقتی دانشگاه های ما مرکز دختران بی عفت است از مابقی چه انتظار است معلوم است عده ای از مسئولین عمدی در کار دارند و نگران فضاهای فرهنگی ما نیستند نامه 45 نهج البلاغه را بخوانید که چهار مورد سلامت فرد وجامعه را فرموده اند که یکی از آنها عفت است وماباید برای سلامت جامعه در این چهار نکته جهاد کنیم
نام فرستنده :
بهار
اگر اینهمه متعصب متحجر بدبخت توی جامعه نبودن که وضع جامعه ما اینطور تاسف بار نبود، شمایی که زندگیتون رو صرف گلشیفته فراهانی کردید، آیا تا بحال فکر کردید کشور ایران در همه چیز داره به آخرین کشور دنیا تبدیل میشه؟ آیا فکر کردین که با اینهمه اختلاص دارن مستقیم حق ملت ایران رو می خورن؟ آیا تابحال به یکی از معضلات و بدبختیهای الان ایران اعتراض کردید؟ یا فقط فضول مردمین؟
نام فرستنده :
محمد حسن پور
می خوام داستانی از قران بگم .
قوم بنی اسرائیل در زمان پیامبران الهی برای امتحان ماهیگیری شنبه انها حرام اعلام شد انها با کلاه گذاشتن این حکم را زیر پا گذاشتند
مردم در مواجهه با این موضوع به 3 دسته تقسیم شدند
1- انهایی که این حرام را مرتکب شدند
2- انهایی که بی تفاوت بودند واعتراضی به زیر پاگذاشته شدن حکم خدا نمی کردن
3- انهایی که ناراحت بودند اعتراض میکردندو بی تفاوت نبودند
بعداز پایان امتحان دو گروه اول مسخ شدند یعنی تبدیل به میمون شدندو بعد سه روز مردند
نام فرستنده :
ندونه...
سلام ،
چیزی درباره هنر اروتیک شنیدید؟
من هم قبل از اینکه بدونم این هنر در واقع چه مفهومی داره،کار گلشیفته به نظرم جالب نیومد،
البته در هر نوعی که باشه قضاوتش به من مربوط نمیشه(عمر کوتاهه و خداوند عادل تر از ماست)
این هنر با پورنوگرافی متفاوت و اتفاقا اشاره به این داره که زن به عنوان یک موحود زیبا و مستقل حق داره به خاطر زیباییش ستوده بشه و نباید صرفا با چشم یه ابزار و وسیله لذت جویی بهش نگاه بشه،
تا دیگه مجبور نباشیم برا محافظتش تو 7لابه لباس پنهانش کنیم،
چشم هارو باید شست....
بیایید زیبایی و ارزش بدن لطیف زن و درک کنیم و با عوض کردن نوع نگاه بگذاریم خانوم هامون هم از آزادی لذت ببرن،
بگذاریم خانوم ها که همبشه در حال لذت دادن بودن،بتونن در اوج زیبایی مالک تنشون و روحشون باشن،
اونا بدون ادعای برابری با هم برابر هستن،بی حجابن ولی آزاد و مشکلات اجتماعشون در ارتباط با مسایل جنسی بیشتر از ما نیست،
به عنوان یک زن مسلمون و محجبه کامل این و میگم،
بیایید سرامون و از تو برف در بیاریم،
اگر زیباست ستایشش کتیم،
اگر زشته نگاهش نکنیم...
این بهتر از اینکه فقط از زبونمون استفاده کنیم...
قضاوت وتحلیل و عقب ماندگی.........تا کی؟!!!!
نام فرستنده :
قاصدک
خدایا...اونایی که میگن قضاوت نکنین..خودشون بدتر ازهمه قضاوت میکنن..قلبم درد میگیره از این همه بی خیالی و به ما چه گفتنا..امام زمان مون رو برسون...
گلشیفته با تحربک مردا و اعتراض به نظام اسلامی مون حق الناس و زیر پا گذاشته....یه خائن تمام عیاره...خدا حق و ناحق رو بهمون گفته...پس میتونیم تا اونجا که یاد گرفتیم قضاوت کنیم..لعنت بر بی حیا..که زندگی هارو از هم میپاشونن...لعنت به مردای بی غیرت...
نام فرستنده :
سحر
واقعا بعنوان یه ایرونی متاسفم برات . میخواستی ایرانو بیابرو کنی خودتو بیابرو کردی
نام فرستنده :
بانوی ایرانی
اقای فراهانی خیرسرتون شما الگوی ما هستید با این طرز صحبتتون
هر کاری دوست دارید بکنید ، اما خواهشا یه کمی به صحبت هاتون فکر کنید .
نام فرستنده :
سپیده
خیلی بی حیا هستی حد اقل به خاطر خواهرت از این کارای اخیرت صرفنظر میکردی
نام فرستنده :
آلما
بیخودی ازش طرفداری نکنیدآبروی هرچی ایرانیه برده.یعنی زندگی توی ایران بدترازین ننگ بود؟نجابت زن ب حجابشه خودش باعث شده نجابت و حیای زن زیر سوال بره...
نام فرستنده :
فرشته
خاک تو سر احمقت گلشیفته
نام فرستنده :
رویا
این دنیا را همه ما ترک خواهیم کرد این گلشیفته است که تصمیم میگیرد چگونه زندگی کند اما امید دارم بخاطر پدرش راهش راتغییر دهد زندگی و آزادگی در رسیدن به مقام الوهیت و قرب الهی است دنیا ما را با این ظواهر فریب میدهد عزیزم شما متعلق به یک جامعه اسلامی هستی تو جوانی امید دارم در بهار زندگیت آبروی خود را پژمرده نکنی
نام فرستنده :
شهید
خدا لعنت کند طرفداران بد حجابی را که مایه ننگ هستند و اگر الگوی زنان ما حضرت زهرا سلام الله علیها بود به منتقدان خانم های لخت و بد حجاب اینچنین وحشیانه حرف نمیزدند و خود را زیر سوال نمیبردند
نام فرستنده :
جواد و شیرزاد
تف تو روحت بی نور دبنگ اخر شر مفو تفو لینگ دراز غازمل جرپن
نام فرستنده :
پرستو
به شماها باشه بايد به جرم داشتن و حمل آلت تناسلى بايد مورد غضب و لعن الهى قرار بگيريم و حكم سنگسار و جهنمو برامون ببرن...
ننگ بر اينمه جهل و نادانى !!!
نام فرستنده :
پرستو
اينقد كه شماها دم از دين و خدا ميزنيد و ادعاى خدايى مى كنيد خود خدا با همه خداييش نمى كنه !!!

آخه شماها كى هستيد كه به خودتون اجازه ميديد جاى خدا بشينيد و حكم صادر كنيد؟؟!! واقعا خداييد؟؟ پيغمبر خداييد؟؟ بهتون وحى شده؟؟ اجازه اين كار از كجا صادر شده؟؟ جزو اولياى الهى هستيد؟؟ علمشو داريد؟؟ شماهايى كه اگر باغچه زندگيتونو بيل بزنن پر از كرماى متعفنه... فك كردين مثل كلاغ نوك.به زمين كوبيدن به علامت عبادت كردن و موهاتونو پوشيدن ديگه خدا شديد كه درباره بنده خدا اينطورى قضاوت مى كنيد و حكم براش صادر مى كنيد. !!
شماها راس ميگيد بريد كلاتونو دودستى بچسبيد كه باد نبرتش ...
ننگ.بر شماها كه اينقد راحت بنده خدا رو لعنت مى كنيد، لعنت فقط براى شيطان مجازه نه هيچيك از آفريده هاى پروردگار اعم از جاندار و غيرجاندار...
جاى شكر و سپاسگذاريه كه شماها خدا نشديد وگرنه چه كارا كه نمى كردين!!! از داعش بدتر ميشدين...
نام فرستنده :
شهید
این که مملکت خودش مشکلات فراوان داره و مسئولین دزد و بی کفایت کم نداره کاملا درسته اما اینکه جلوی نظر دادن به مسایل ضد ارزشی را بگیریم کار درستی نیست اعترض به کار این خانم در حقیقت بیان و یادآوری حکم خداست درباره پوشش زنان و مسأله این مملکت با لخت شدن زنان به نشانه اعترض حل نمیشود بلکه انقلاب دیگری برای برگردادن انقلاب اصیل و مردمی را میطلبد واین کار هم هرده سال نیاز است والسلام
نام فرستنده :
مهربان
گلشیفته جان تویک انسان هستی توبه کن ازنو آغاز کن تواز جنس این موضوع نیستی
نام فرستنده :
توکتم
واقعا. شوکه شدم.
نام فرستنده :
فردین
اونایی ک ازش طرفداری میکنن مطمئن باشید خودشون هم ارزوی برهنگی اینچنین دارن ، عقده جنسی دارن .دختره اومده لخت شده جلو دوربین ک چی؟؟؟؟ کارشناسا غم رو تو چهره اش پیدا کنن؟؟؟ این تمدنه؟؟؟ اونی ک میگفت پسرها بیشتر طرفدار برهنگیشن واقعا مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟ بعد میایید میگید ارزش زن با مرد برابره. یه زن وقتی خودش ب نجابت خودش رحم نمیکنه از بقیه چ انتظاری میره؟؟؟؟ اونی هم ک میگه عکسشو نگاه کردید و ... ایا حتما باید نگاه کنیم ک بتونیم نظر بدیم؟؟؟ یعنی این همه اخبار کافی نیس؟؟ اصن دین رو هم بذاریم کنار ایا فرهنگ یه زن اریایی اینه؟در صورتی باید بگید قضاوت نکنید ک جرمش خصوصی باشه ولی وقتی یه چهره شناخته شده س یعنی یه نوع پرچم متحرکه.نماد و سفیر فرهنگ یه ملته چون تو دید رسانه های جهانه . ب ما ربط داره چون داره نجابت زن ایرانی رو زیر سوال میبره ... اکی؟؟؟؟؟؟
نام فرستنده :
سارا
دوست داشته اصن واااالا.....
نام فرستنده :
ثریا
توروخدا دست از قضاوت بردارید ؛درسته بدترین کار ممکنه به قول دوستمون ایمان۱۰جزء که ۹جزء آن حیاست اما قاضی همه ما خداست.
نام فرستنده :
ساناز
فرزااااااا اخه کار هرکی به خودش ربط داره دلیل نمیشه بیای فضولیه منو بکنی .. هه .. یه نفر لخت شد ایران بیدار شد ایرانو لخت کردن هیچکییییییی بیداااار نشددددد ..... لخت شد ک شد دوس داشت لخت شه این همه لخت شدن اینم روش گناه نکرد ایرانی شد ک ..... برید دنبال اعمال خودتون .. هرکیو تو قبر خودش میذارن
نام فرستنده :
عاصی
گلشیفته فراهانی من هم یک گناهکارم همین لحظه به قبر فکر کنیم به اینکه ممکنه اتش واقعی باشه میدونم ممکنه خیال عبسی باشه که این پیام و بخونی اما از خدا میخام توهم مثل من همین لحظه توبه کنی و در مقام جبران بر بیای پس باهم بگیم اسغفرالله ربی واتوب و الیه _بسم الله
نام فرستنده :
آیلا
اگر لخت بودن نشانه تمدن است پس حیوانات متمدن ترند...همین
نام فرستنده :
زینب
سلام
تا حدودی نظر هارو خوندم؛یه چیز برام جالب بود بعضی با فحش به فحش دادن دیگران اعتراض کرده بودن!!!
در ارتباط با گلشیفته،اگر به دید فردی باشه به هیچ وجه کارش به ما ربط نداره؛اما اگه این کارو به خاطر مسائلی که به اجتماع ایران مربوط میشه کرده،چون ماهم در این اجتماعیم به ماهم مربوط میشه
و در اون صورت باید بگیم شرمنده لطفا دفعه بعد خواستی اعتراض کنی،اعتراضت ی معنایی داشته باشه لطفا
به هر جهت اون هر کاری کرده خوب یا بد تموم شده رفته،ما که اینجاییم الکی حرکت اونو به هرچیزی بسط ندیم و نزنیم تو سرخودمون.اگر ما هم اعتراضی به هریک از مسائل اجتماعی داریم،راهکارش ارتباط بیجا دادن ب این موضوع نیست
نام فرستنده :
نگین
انقدر بدم میاد مردا راجع به زنا نظر بدن . چیه نکنه دلتون خواسته . نکنه از دستتون درد رفته . مثلا میخواین چی کار کنین . اگه دستتون برسه بهش میخواین روش اسید بپاشین اره؟ اون کارش هنوز به حق الناس نکشیده . اگه خیلی مردین برین جواب حق الناسی ای رو که تو مملکته اسلامیتون میشه بدین .
نام فرستنده :
ویولن
گلشیفته عزیز وقتی انگشتان هنرمندت برروی سیمهایم حرکت می کرد عاشقت شدم .چرا کلمه خوبی نیست فقط امیدوارم با همه هنرت مثل گذشته سعی در شهرت داشته باشی نه با بدنی که بسیار زود از دید افراد عادی می شوند. گلشیفته دگر پیش نرو توقف و دوباره اغاز کردن از هر نقطه عین عقل است فقط پیش نرو.به من بیندیش . .از طرف ویولن
نام فرستنده :
محدثه
اهای شمایی ک دم از ایمان میزنید خودتئن چرا چشماتونو ونمیپوشونید و بانگاهی شهوت انگیز مینگرید ای پسرایی ک کارتون شده اینکه ی چیز اغز ی دختر پیدا کنیدو هزغار اسم روشون بذارید من نمیگم گلشیفته کارش خوب بود اتفاقا ادم بنباید خودشو حلال چشمای هیز همه کنه ولی یادتونم نره قضاوت با خداس و هیثچکدوم ازما نمیدونیم اونجا چ خبره پس تا چیزی نمیدونید فش ندید
نام فرستنده :
نازلی
گلشیفته مدت ها توی ایران فعالیت هنری داشت و از موقعیت هنری پدرش استفاده کرد تا زودتر به شهرت برسه.حالا هم که به شهرت رسیده پشت به همه چیز کرده و رفته که از دور به ما بخنده.بعضی ها اظهار نظر مثبتی درمورد این قضیه دارن که باعث میشه ما که منتقد هستیم هم اظهار نظر کنیم.وگرنه چیزی که مشخصه نیاز به مطرح کردن نداره!!!!! فقط میخواستم بگم که اگر بنا به دوست داشتن باشه گلشیفته درایران محبوب تر بود پس نظرات مردم ایران براش اهمیتی نداره که اونطرف فعالیت میکنه. البته اینم بگم که الان دیگه افتخاری نداره که بخوایم ازش دفاع کنیم چون بازی توی فیلم های درجه چند خیلی هنر نیست!!!! اصلا میخواد شهرت جهانی داشته باشه که حتما نباید فیلم های ضد اسلامی و صحبت های ضد ایرانی بکنه!!!! اصلا مگه نمیشه بدون برهنه شدن شهرت پیدا کرد!!! این چیزی جز کمبود نمیتونه باشه.
نام فرستنده :
مهناااااز
خانم ها و اقایون لطفا هیچوقت قضاوت نکنین راجبه هیچ کس.. سرتون تو زندگیه خودتون باشه.. با این اوضاع گرونی من موندم چرا همه حوصلشون اینقد زیاده.. گلشیفته هنوزم محترمه.. تن ادمی شریف است به جان ادمیت..
نام فرستنده :
ایرانی
هنوز با میم مثل مادرت گریه می کنم من که فکر می کنم این یه توطئس برای خراب کردن تو گلشیفته بگو که درست فکر می کنم
نام فرستنده :
zeynab
@@
پيام بهزاد فراهاني به دخترش ،
"گلشيفته"
در صفحه فيسبوکش:
تو را دخترم نميخوانم ،
چرا که هنر را با عرياني اشتباه گرفتي .
تو را دخترم نمي نامم
چرا که هويت اريايي را در اندام لخت خود به سخره گرفتي
تو را چه بگويم که از هنر و فهم تنها حيواني ترين راه را براي اعتراض يافتي ،
فرزند فرهنگ باخته ام من برخودم لعنت فرستادم که يادم رفت برايت شاهنامه بخوانم ،
از کوروش وزرتشت بگويم ، لعنت به من که کنار بازيگري ،
بازي زندگي را يادت ندادم که چنين رسوايي را براي آريايي به بار آوردي ،
ديدن اندام عريانت ، زانوانم را لرزاند ،
فرزند ، چه بر سر هويت متعصب ايراني اوردي ،
کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بي رنگت ، در دستان مردم دست به دست نميشد .
کاش تو اعتراض باشرفت ميکردي . نه با اندامت ،
که فقط يک پدرو خرد کردي .

با من چه کردي
اي غريبه …!'
نام فرستنده :
هانیه
حالم از همه کسایی که فحش میدنو قضاوت میکنه بهم میخوره ادمای خودخواهه احمق چشمتونو رو همه چیز بستید ماهارو بیچاره کردید نمیبخشمتون ارادمونو زندگی جوونی ازمون گرفتید بخاطر خرافات
نام فرستنده :
سميرا
سلام
دوستان توجه داشته باسيد لطفاً
بضيا به گلشيفته بد بيراه گفتن و بعضيا ميگن بايد بي تفاوت بود چون ايشون آزاده يه عده هم ميگن ايشون بدليل اينكه قبل بهش سختگيري توحجاب شده اينكارو كرده.
حالا يه چيزي،اصلا سخت گيري ،اصلا بيكاري و يا هرچيز ديگه اي ايشون واقعا نميتونست جور ديگه اي اعتراض كنه مثلا اينكه ايران ونظامشو بد نشون بده اما عفت خوشو حفظ كنه يعني واقعا هيچ راه ديگه براي اعتراض نبود؟دوم يادتون باشه بي تفاوتي نسبت به باعث شده كه جامعه خرا بشه .همه گفتن به ماچه؟اگه همه به هم توجه داشتن بيان مي كردن كار خوب وبد چيه دنيا به خيلي اتز بدي ها نمي رسيد.
انشاءا...خدا همه مونو به راه راست هدايت كنه.
نام فرستنده :
پریوش
واقعا از انسانیت به دوره چقدر یک انسان میتونه بی ابرو باشه چقدر پست فطرت چقدر عقده ای و ضعیف ونفس چی میخواد بگه پستیشو جار بزنه هر بی نزاکتی که بود حداقل به خاطر فرهنگو ابروی کشورش یکم خودشو کنترل میکرد بدبخت یه همچین انگل هایی هزار بارم بمیرند کمه به پدر مادرشم خسته نباشی میگم برا این تربیت بی نظیرشون و جوابای منطقی که الان میدن
نام فرستنده :
مانا
حالا می فهمم خوشی زیر دل زدن یعنی چه آخه خلشیفته چه مرگت بود رفتی دنبال کثافتکاری
نام فرستنده :
تارا
بابا راست میگید خودتونو جمع کنید چیکار به رفتارای دیگران دارید؟؟؟؟؟؟؟جرأت میکنید درمورد این همه دزدی و فساد حرف بزنید ونظر بدید نه اینکه توکار مردم فضولی کنید.
نام فرستنده :
معترض
فکر میکنم فقط خودش دلیل این کارشو میدونه و بس
نام فرستنده :
ننننن
زندگی خیلی زود میگذره چشامامونو بازمیکنیم میبینیم دیگ نیستیمممم
نام فرستنده :
ناشناس
خاک تو سرت کنن اروی هر چی ایرانی بود رو ردی .خانوادت چ گناهی کردن اخه....
نام فرستنده :
یک مسافر
شاید ما انسانها روشنفکر بودن وازاد بودن رو دلیل بر این بدونیم ک دوست داریم طبق ائن رفتار کنیم اما هیچ فکر کردید یه بازیگر یه الگو ویه نمادی از خانواده اس نخیر این دلیل نمیشه که ما ادما واسه رفع عقده هامون چنین عکسی بندازیم بنظرمن این جمله درست نیست اما باخودتون فکر کنید که حیواناتم واسه خودشون نوعی بوشش دارندواقعا بنظرم اگه دوست داره ازاد باشه باشه چرا مثل یه شهروندمعمولی نیست اصلا این عکس با ازادی جور در نمیادعریان بودن نه با منطق غربی ونه با ازادی جور در نمیاددوست داره هرطورباشه اما نه تویه فضای عمومی اونم با برهنه شدن
نام فرستنده :
تبسم
ب نظرمن اگه این احمق این کارو نمیکرد هم ابروی ایرانی سر جاش بود هم ابروی خونوادش
نام فرستنده :
hassan.alipour
برپدرو مادر وجدو ابادش لعنت.پدرومادرش دروغ ميگند دائما براش تلفن ميزنند و پيشش ميرند بعد جانماز اب ميكشند.اينها شناگرهاي خوبي هستن ولي اب ندارند
نام فرستنده :
ب یک نــــــــــفر

ب نظرمن هرکسی اختیارات خودسوداره بدن خودش بدن خودشه ب من یاامثال من ربطیلنداره ک میخوادچیکارکنه ماانسان هازرنگ باشیم وکلاه خودمون روسفت بچسبیم✔✔✔
نام فرستنده :
سمیررررررررراااااا
میترسم دفعه دیگه میخواد چیکار کنه..به نظر من مشکل روحی روانی داره ....
نام فرستنده :
علیرضا
من متاسفم از تمامی زنان ایران که در پی این اقدام گلشیفته ساکت ماندند . ماهیت زن را تبدیل به یک کالا در دست کشوران غربی نمود .ای کاش زنان ایران میفهمیدند که حرمتشان را چگونه میشکنند .خدا لعنت کند تمام مفسدان و بی شرمان که اینگونه ابروی ایران وایرانی را میبرند
نام فرستنده :
مریم
واقعا برات متا سفم که عابرو ایرانی ها را بردی بیچاره پدر ومارت ازدست تو چی می کشیدن
نام فرستنده :
مریم
یک دختر نباید انقدر هم بیشور باشد.
نام فرستنده :
لیلا
بدی مردم ایران فضول بودنشونو این خانوم ازاد به دنیا امده حق انتخاب داره زندکیش اینه انتخاب کرده سرتون به زندگیتون باشه غیرتتونم نگه دارید واسع ناموستون اون پدر مادر داره
نام فرستنده :
شادی
دلش خواست لخت شه عکس بندازه چیکارش دارین بابا مگه ارث پدرتونو خورده فحش میدین هرکی یه اعتقادی داره
نام فرستنده :
نوشین
سلام.فقط میخواستم بگم که طبق گفته امام صادق هر مسلمون شیعه ای رفتار اشتباه کسی رو مورد قضاوت قرار بده از این دنیا نمیره مگر اینکه خودش هم به اون اشتباه مرتکب شه.پس اگه ادعاتون میشه شیعه ای هستین پس لطفا در مورد رفتار گلشیفته اینطور راحت قضاوت نکنید.چرا که شاید اگه خودتون تو شرایط اون بودید شاید بدتر از اون رفتار میکردید و شاید هم نه.الله اعلم.به هر وقتی این مطالب رو خوندم دلم برای کوتاهی افکارمون سوخت.لطفا زود قضاوت نکنید
نام فرستنده :
ناز خاتون
کارش به نظر یه جور لجاجت میاد در برابر اینکه مجبور کردنش تا حجاب داشته باشه شایدم دلیل دیگه ای داره اما فکر نمی کنم با این کارش آبروی ایرانی رفته باشه. مثلا مدونا یا بریتنی یا ...که خارجیا براشون می میرن خودشو لخت یا نمیه لخت کردن پس اگر با اینکار ما رو بی آبرو بدونن خودشونم باید بی آبرو بدونن.
نام فرستنده :
ف
گلشیفته فراهانی واسه اعتراضم ک بوده این کارو کروه درست. هرکسی ام تو قبر خود میخوابانند آت هم درست. ولی چرا من باید زخم به این خانواده بزنم.حرف های من چه زخمی دارد. وقتی این دختر خودش فکر خانواده اش نیست من چطور فکرشان باشم.اگر میخواست کسی در موردش قضاوت نکند این کار بی شرمانه را نمیکرد. با این کارش فقط خودشو زیر سوال برد و بس. مردمم حق دارن که نظرشونو میدن و قضاوت میکنن
نام فرستنده :
ناشناسس
فقط به خاطر لخت شدن کشور خارج رو به ایران ترجیه داد ای بدبخت احمق
نام فرستنده :
مهین
گلشیفته تو آبروی تمام ایرانی ها رو بردی و آبروی خانوادهاترو خدا لعنت کنه تو رو من خودم یکی از طرف دارای پدر نازنینت هستم تو این سالار رو کشتی
نام فرستنده :
آیسان
خااااااااااااااااااااااااک تو سرت بی ناموس این آدم هر مشکلی هم داشته باشه اصلا هر چی فرق نداره چی باشه این کارش منطقی نیست واقعا آبروی هر چی زن و دختر و مردم ایرانی بوده برده بیچاره خونوادش اگه یکم انسانیت تو وجودش داشت وقتی نامه ی پدرشو میخوند باید...
نام فرستنده :
تينا
به نظر من اول اينكه خيلي بي عقل بوده كه فقط به خاطر حجاب ايران هر چند كه مسيله بزرگيه هنرش رو ول كرده كه عقده اي بوده و واقعا اين نشان دهنده بيش از حد بي جنبه بودنشه واقعا براش متاسفم!!!!!
نام فرستنده :
سمانه
سلام هیچکس و هیچ مسلمانی نمی تواند مسلمان دیگر را قضاوت کند من یک دخترم که آبروی خودم برام مهمه و همین طور آبروی خانوادم لطفا با احساس و آبروی خانم فراهانی بازی نکنید اگر مسلمان هستین تاوان کار بد هر انسان را هر کسی خودش پس میدهد و هر کس را در قبر خود میخوابانند قضاوت نکنید و اگر نمی توانید تسکین درد خانوادش باشین زخم هم نباشین ملت حال امروز خانواده فراهانی می تواند عاقبت هر آدم مناع کاری باشد از خدا بترسید
نام فرستنده :
ورزشکار
سلام. درست کارش اصلا مورد تایید نیس اما هیچ وقت یه تنه به قاضی نروید
نام فرستنده :
كاظمي
اين زن توبه اش پذيرفته نمي شود فقط سنگسار فقط سنگسار فقط ستگسار بوي تعفنش عالمگير شده با آب كوثرم پاك نميشه
نام فرستنده :
بهار
کارای دیگران به شما چه راست میگید در مورد اختلاسای اخیر نظر بدین والا
زورتون نمیرسه ایشونو گذاشتید جلوتون اینم مثل خیلی های دیگه که اونورنو هزار تا بی حیایی میکنن خود دانند
نام فرستنده :
بهار
خوب کاری کرده همه شماهایی که دم از عصمت میزنید خدا میدونه در خلئت چه ها میکنید حداقل گلشیفته انقدر وجود داره که ظاهر و باطنش عیانه
مگر نه اینکه اکثر شما شبکه های من و تو و ماجراهاشو میدونید پس دم از ایرانی بئدن نزدید و باز هم اون آدمارو با اون کارای گندشون نگاه میکنید اصلن شما ها اگه حیا دارید چطور روتون شد عکسلشئ ببینید...
نام فرستنده :
eli
واقعا که...
نام فرستنده :
منا
ای کاش زن نبودم و ای کاش اینگونه از زن ایرانی بودن خودم شرمگین نمیشدم حیای یک زن ایرانی اصیل کجا رفته که به خاطر علاقه به بازیگری و مورد توجه واقع نشدن در کشور اینطور باید آبرو وحیثیت زنان و مادران ایران توسط یک زن ایرانی خدشه دار بشه کل دنیا به ما میخندن واقعا برای این خانم متاسفم .
نام فرستنده :
رز
آبروی زن ایرانی را بردی
نام فرستنده :
مرتضی
آبروی م مسلمانن و شیعه و افغانی های محجبه وباعفت را با فیلم روسپی افغان و فاحشه بودنش برده.ولی ما به عنوات یک مسلمان فقط نباید کار بد دیگران را بد ببینیم وبه وجود پر عیب و نقص خود هم نظاره کنیم وسعی کنیم آن عیبها رو رفع کنیم وبه خدا برسیم....
نام فرستنده :
دل آزرده
بدتراین هم توهمین ایران هست اماکسی خبر نداره
نام فرستنده :
غرىبه
به گلشىفته گىر ندىن برىن نگاهی به وضعیت حجاب بازىگراى داخلی بندازىن
نام فرستنده :
مهناز
الله اعلم.....خدا همه رو عاقبت بخیر کنه....
نام فرستنده :
MEHDI
خاک بر سر اونایی کنم که حق رو به زن بد کاره ایی چون گلشیفته می دید.......آبروی کشورمونو برده...............
واقعا دست مریضا به پدر و مادرش با این تربیت فرزندش.........خدا نسلشونو منقرض کنه..............
نام فرستنده :
مجتبی تهرانی
با این که ما نمیدونیم علت این کار چه بوده است ولی هرچی هم باشه نباید اینگونه عصمت بانوی ایرانیو پاین میاورد . خیر سرمون ما منتظران مهدی هستیم
نام فرستنده :
شیرین
نمیدونم واقعا شاید کارش درست نباشه. اما نگاهش بنظرم غمگینه . کاش ی دقیقه خودمونو جای اون بزاریم. احتمالا همین میشدیم یابدتر
نام فرستنده :
ریحانه
خدا بهتر می داند شاید مجبور بوده وشاید خودش خواسته ولی بازم ناراحتم که این کارو کردی
نام فرستنده :
فرزا
ساناز و شماهایی که طرفداری می کنید و بعضا حس شاعریتون گل می کنه شما دست کمی از گشیفته ندارید. اب نیس و گرنه شناگر خوبی هستید.
شما اسلام خانواده و وطنتون رو به هیچ و پوچ می فروشید.
ننگ بر چنین افرادی
نام فرستنده :
سهیلا

غلط کرده دختر بی صاحب
نام فرستنده :
یک دختر ایرانی
فقط کافیه یک زن ایرانی که معنی شرم رو میفهمه یه بار مصاحبه گلشیفته رو ببینه. گشیفته وقتی در مورد این رفتارش صحبت میکنه دایما میخنده..خنده هایی از روی خجالت.خنده هایی برای پنهان کردن شرمش.خنده هایی که هر زن ایرانی اونو میتونه بفهمه!
برای قضاوت کردن فقط خدا این اجازه رو داره.هرچند بعنوان یک زن ایرانی اون حق این رفتارو نداشت.چون اون فقط یک زن نیست.اون یک ایرانیه!!!!!
نام فرستنده :
خسته ام از بی فکران
اگر تک تک شما آدم های قرون وسطایی...میتونستین دربون مجله فیگارو بشین از سر و کول هم بالا میرفتین....لطفا انقدم فحش ندین اگه ادعای ابرو دارین ...هنوز سطح فکریتون به انگیزه کارش نرسیده..
نام فرستنده :
مهنوش
همچی میگین ابروی ایران رو برد ک انگار چه قدرکشور با.آبرویی داریم ...سطح افکار شما آبروی ما رو میبره.. همین ک انقد یک موضوع ن چندان مهم ناراحتتون کرده ینی اندازه یک گوسفند نمیفهمین..حاضرم صد تا مثل گلشیفته رو تحمل کنم ولی..آدمای تعصبی و گوسفند صفت مث شما ها رو تحمل نکنم....ایششش حالم بهم خورد
نام فرستنده :
ارام
سلام ما حق قضاوت نداریم به خدش ربط داره شما به فکر اعمال خودتون باشین
نام فرستنده :
نسترن خسته
معنی این کارشو سالها بعد میفهمید فعلا شعور و سوادتون در حد آموزه های اسلامیه متحجرای لعنتی بس کنید خرافاتو بدون تعصب مسایلو ببینید بدون تعصب فکر کنید
نام فرستنده :
ساناز
انقد سریع قضاوت نکنید
در تصویرش زنی لخت که غم از هر پیکسلش میبارد
رنگی نه سیاه و سفید
سیاه سفید نه خاکستری
با دستس که انگار انگشتهایش را شکنجه کردند
لبش چنان بسته است که انگار سالهاست باز نشده است
زنی عریان که هیچ سکسی نیست
حتی خیال اشعه ای از موهایش نمیگذرد
در چشمانش انگار غم عالم به امانت گذاشته
نگاهش مات است و غمگین
غمگین و حیران که چرا همسایه ها به پدر و مادرش نیشخند میزنندو رد میشوند ؟
غمگین که چرا بسیاری از هموطنان او را عریان میبینند ؟
عکسی پوشیده از هر اندیشه و هوس جنسی
این چشمهای ماست که دریده است
ذر ان عکس زنی قدرتمند میبینیم که میتواند لخت شود اما تحریکمان نکند
میتوتند رویمان را کم کند
نام فرستنده :
عسل
گلشیفته به عنوان یک انسان راهش راانتخاب کردو رفت چون بازیگر ایرانی بوده دلیل برابن نمیشه که هرکاری کنه فرهنگ ایران وزنان ایرانی زیرسوال برود بجای ناسزاگفتن ب گلشیفته فکری به حال عاقبت خودتون کنین ک قضاوت هایه بی جا میکنید
نام فرستنده :
عشق
ب خودش ربط داره فردا ک شمارو توی قبر اون نمیزارن
نام فرستنده :
یکی مثله همه
چه راحت تظر میدیم که یکی اونور ه دنیا لخت شده کسی که یه روز توو این کشور زندگی می کرد ولی حالا اونجاست یعنی اونجارو با تمامه فرهنگاش قبول داره بعد ما اینجا می گیم چرا...
سه هزار میلیارد,اسید پاشی,,پدیده شاندیز...چرا به این چیزی نمیگیم اینا که همینجان توو همین کشورن اینا یه ما ربط داره فقط لخت شدن تو خارج بی ناموسیه تجاوز تو کشور اسلامی چیه
نام فرستنده :
يك ايراني
از كوزه همان تراود كه در اوست !
بنظر من كسي كه بايد مورد سرزنش قرار گيرد فقط و فقط گلشيفته نيست هرچند كه لايق سرزنش كه چه عرض كنم بلكه مستحق آتش جهنمه !!!!!! مهم هم نيست كه اون اعتقادي به آخرت داره يا نه ! چون مطمئنم اعتقادي در كار نيست!
بنظر من اوني كه بايد سرزنش بشه و صد البته خداوند اين كار را با او كرد و به بدترين شكل ممكن بدست گلشيفته سرزنش شد ، پدر و مادر گلشيفته است . وقتي نوشته پدر گلشيفته و اظهار تأسف و ناراحتيش را در اين مورد خواندم فهميدم كه گلشيفته قرباني طرز فكر پدرش و مادرش شده است . آقاي گلشيفته بعد از اينهمه بدبختي هنوز هم متوجه نشده كه تمام مصائبش ناشي از بي ديني اش هست نه چيز ديگر!!!!!!!
آقاي گلشيفته تو بمان و زرتشت و آريايي بودنت!!!!!!!!!! تو كجا و معصومين ما كجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نام فرستنده :
فرناز
واقعاتعجب کردنم داره!کسی که در فیلم هایی مثل میم مثل مادر بازی کرده وهمه رو تحت تأثیر قرارداده حالا بااین کارمسخره اش ملت ایرانو تحت تأثیرقرارداده و متعجب کرده!!!
نام فرستنده :
لیلا
یعنی چی غیبت نکنیم وقتی میادعکس برهنشوبه همه نشون میده یعنی میگه در موردم حرف بزنین. بعدش میادمیگه هرجاهنجار داره هنجاراونجاهم اینجوریه. اخه خاک بر سر کجای دنیالخت شدن هنجاره ها
نام فرستنده :
ارامیس
تا به امروز ادمی بدبخت تر و احمق تر و بیچارگی گلشیفته ندیدم
حالا خوبه بر و رویی نداره و کسی حاضر نیس بیشتر از این باهاش باشه وگرنه الان هرروز فیلمای.... میداد بیرون
یک کلام.... واسش متاستفم
حد هم نداره
نام فرستنده :
ناشناس
من یکی از طرفدارای گلشیفته بودم ولی با این کاری که اخیرا کرده ازش متنفر شدم این هرزگی نه آزادی
نام فرستنده :
عسل
یعنی اینقدر غروردخترونت بی ارزش بوده که خودت رو تودستوپا بندازی برات متاسفم همچنین واسه بابات
نام فرستنده :
شهروند
لطفا بدون فکر حرف نزنید.اعتراض به چی؟ به دینمون ؟به اعتقاداتمون؟مگه این بازیگرهای فاحش دیگه چه ازادیی هایی میخوان ؟فراموش کردید الگوی ما فاطمه زهرا است.کجای دین ما اینو گفته
نام فرستنده :
الهام
اون واقعأ بی ارزشه خجالت داره اون فکر نکرد بااین کارش ممکنه زندگی چند نفرو به تباهی بکشه
نام فرستنده :
خودم
به نظر من وقتی باباش اینقدر بی غیرت و لآبالی فکرمیکنه ماها چرا کاسه ی داغ تر از آش بشیم هر غلطی که میکنه به خودشون ربط داره فقط واسه خودمون متاسفم که الگوهای کشورمون امثال بهزاد فراهانی و دخترشو و.... است
نام فرستنده :
مهلا
گلشیفته فراهانی بدون درنظرگرفتن نژاداریایی خودش وهموطنانش وفقط وفقط به خاطرخودخواهی وپشت پازدن به ایده ال های ملتی که همواره اونو حمایت کردن این کارسخیفو انجام داد وبه نحوی بازیچه کسانی شد که چیزی جز نابودی ایران را ارزو ندارند امیدوارم یه بدترین شکل ممکن به زمین بخوره
نام فرستنده :
غلام
بنام خدا سلام
نام فرستنده :
کارشناس
کادالفقر ان یکون الکفر... فقر فحشا می َآورد وووو و از این بگذریم گلشیفته کتک تحجر و افکارداعشی که در کشورمان حاکم است آن را می خورد . جهان سوم را خودمان درست کرده ایم با افکارمان با تنگ نظریهایمان ... میم مثل مادر از یادمان نرفته ... او می توانست میم مثل وطن را بازی کند خدا بر باعث و بانی آن کس که ایشان را از کشور متنفر کرد لعنت کند...
نام فرستنده :
مایده
کسی که حیا ند ارد ایمان ندارد.والسلام
نام فرستنده :
مهرى
دروغ نگىم رفته خوش باشه اعتراضى هم نبوده به خدا وعاقبتش هم فکر نکرده تازه اىران بود خوشگل تر بود شماهم اىن فکرو نمى کنىد ارزش حرف زدن نداره
نام فرستنده :
....
همین ملتی که میان مینویسن گلشیفته مرگ بر تو، تو آبروی مارو بردی و.... خودشون خبر ندارن که آبروریز اصلی مملکت ما خودشونن!! انقدر متعصبن که یکی کاری خلاف میل اونا انجام میده شروع میکنن به مرگ فرستادن و فحاشی! این حماقت ها و وحشی گریای خودشون سالهاست که آبروی مارو برده....
نام فرستنده :
...
گلشیفته مسلمون بود چون تو شناسنامش اینطور نوشته بودن! شما از اعتقادات اون چه خبر دارید که هی میگید یه مسلمون این کارو نمیکرد و... ایران و ایرانی اگه آبرو داشته باشه با این چیزا خراب نمیشه! شما برید خودتونو درست کنید که همین شماها با تعصبات مسخره و احمقانتون آبروی ایران و تفکر ایرانی رو میبرید
نام فرستنده :
تمنا
واقعا گلشیفته که ماجراش حرف زدنم نداره ولی خدا وکیلی شماهایی که انقدربدمیاین بیرون آخرش به کجا می رسید مگه یکی ودیدیدکه ازمرگ فرارکرده باشه که شما دومیش باشید واقعا قیامت خدا دیدنیه
نام فرستنده :
عجب
دلش خواااااست
نام فرستنده :
ناشناس
واقعا متاسفم برای کسانی که ازش دفاع میکنن...گلشیفته مرگ بر تو باد.
نام فرستنده :
بی نام
ب نظر من گلشیفته ارزش اینکه بیشتر از این وقتمون رو صرفش کنیم نداره
نام فرستنده :
عصباني
خاك بر سر روشعنفكرتون(!) كنن شما بريد فكري بحال عقب ماندگي فرهنگي ومذهبي و علمي واقتصاديتون كنين.فك كردن اگه لخت شن ديگه همه چي رديفه. خااااك.... با اين نظراي صدمن يه غازتون .دين و ايمون و همه چيتونو دادين...چي بدست آوردين؟؟؟؟؟؟؟؟
نام فرستنده :
دلارام
واقعا ک
نام فرستنده :
سیمین
صد بآر اگر توبه شکستی باز ا خداوند ارحم الراحمین هست اگه توبه کنه خدا میبخشه
نام فرستنده :
انا
"انا هدیناه السبیل اما شاکرا و اما کفورا "
نام فرستنده :
بي نام
ما راجبه كسي غيبت نميكنيم بشته كسي هم حرف نميزنيم اين نوشته هارو خود كلشيفته هم ميخونه بس غيبت به حساب نمياد.جرا بعضي ها ميخان انكار كنن.خوده بدره كلشيفته دخترش براش ديكه مهم نيس شماها جرا سنكشو به سينه ميزنيد.كسي كه عكسو ميزاره تو مجله يعني اينكه منو ببينيد.كسي از تو خلوتش ندزديده كه.واقعا شرم داره.متاسفم هم براي اون وهم براي كساني كه ازش همايت ميكنن يادتون باشه ابه ريخته رو هيج وقت نميشه جمع كرد.ابروي رفته ديكه هيج وقت برنميكرده.
نام فرستنده :
الی
ب نظره من هرکسی حق داره واسه سرنوشته خودش تصمیم بگیره و تصمیمشم برای خودش محترمه پس لطفا انقد دخالت نکنیت و به فکره زندگیه خودتون باشید.
نام فرستنده :
دریا
شما چی دارید میگید برا خودتون ؟ ببینید یکی تاچه حد میرسه که اینطور خودشو عرضه میکنه! هرچقدر هم بش فشار اومده باشه وبهش بی توجهی شده کارش بعنوان یک مسلمان اصلا درست نبود
نام فرستنده :
ب تو چ
اونایی ک میگن ابروی زن ایرانی رفت و ما از زن بودن خودمون خجالت میکشیم . شما چرا تو مملکت خودمون ی زنی بخاطر پول تن فروشی میکنه متاسف نمیشی؟ چرا ب زنا تجاوز میشه متاسف نمیشی؟ تو ایران مردا ب زور زنا رو لخت میکنن بهشون تجاوز میکنن اسید میپاشن حالا اون خودش دلش خواسته لخت شده ب توچ اخه؟ ب تو ربطی نداره تو ب اعمال خودت بچسب هرکی رو میزارن تو قبر خودش تو بیخودی جوش نزن والا با اون نوناشون!!!
نام فرستنده :
ب تو چ!
عاقا اصلا ب شما ک گلشیفته چیکار کرده تو مملکت خودمون روزی صدنفر تن فروشی میکنن دختر پسرا از زور گشت ارشاد میرن خونه خلوت میوفتن ب گناه جم کنید خودتو بابا همش چرت و پرت میگین
نام فرستنده :
ناشناس
او دوباره فیلم زندگیش رابازخوانی میکند ومن بسیار امیدوارم روز ی مادر میم مثل مادر خواهد شد زود قضاوت نکنید، خداوند هم گناهکاران هم پشیمانان را میبیند اورا به خدایش بسپارم ومسئول رفتارواخلاق خود باشیم برای هم دعا کنیم
نام فرستنده :
negar
چی میگین شما؟هرکسی حق داره راجعب زندگی شخصیش تصمیم بگیره....حالا اینکه این شخص بازیگربوده دلیل نمیشه که طبق خواسته ی ما عمل کنه ...اینکه چراوچطور و چیکارکرد به ماهیچ ربطی نداره
نام فرستنده :
فرید
بی حیایی یک نوع بلاست که دامنگیر اوشده که در دعاها میخوانیم خداوندا بلای ما را در دینمان قرا نده ..... چه بد عاقبتی.......
نام فرستنده :
آرزو
آقا یعنی راهی بهتر برای اعتراض نبود که گلشیفته این راه رو انتخاب کرد؟ تمام خواننده ها رو که اول انقلاب از ایران رفتن رو ممنوع الورود کردن گفتن جاتون اینجاس نیست آیا اونا هم میباس اینکار رو کنن؟ آره شرایط زندگی تو ایران سخته گرونی بیداد میکنه اما به نظر شما واقعا تو بقیه کشورا همه به خوبی و خوشی زندگی میکنن بدون اینکه سختی بکشن؟ تو اروپا پسر 16 ساله که پدرش خیلیم پولداره میره تو بار یا رستوران کار میکنه اما اینجا چی؟؟
نام فرستنده :
؟؟
به نظرم باید قضاوت را به دادار حق سپرد وبرای خود گناه نسازیم
نام فرستنده :
تبسم
به نظر من اولین اشتباه گلشیفته این بود که از ایران رفت،اگه اونجاهمچین اشتباهی کرده حتماً مجبور بوده،پس تا مطمئن نشدیم قضاوت غلط نکنیم
نام فرستنده :
shima
قضاوت رو به خدا بسپريد 😔
نام فرستنده :
مهری
این جالب نیس که همه پسرا یه جورایی تایید می کنن گلشیفترو،ولی دخترا برعکس،پسرا بایدم بد نگن،واقعا جالبه
نام فرستنده :
sam
کاش دین رو با تمام وجود میفهمیدیم ، اونوقت میتونستیم یه دیندار واقعی باشیم و در این صورت هر روز و هر روز جوونا به دین راقبتر میشدن تا اینکه از دین فراری بشن و از اونور بوم بیفتن. کاش جوونا با فرهنگ اصیل ایرونی آشنا میشدن تا به فرهنگ غرب پناه نمیبردن . کاش با هم مهربونتر بودیم و به جای قضاوت دیگران هر شب تو دادگاه وجدانمون خودمونو قضاوت میکردیم همونطور که از بزرگان دینمون یاد گرفتیم
نام فرستنده :
مریم
صدباراگرتوبه شکستی بازآی.
گلشیفته اگربرگردی تف بندازی توصورت غربیها ماهمه ملت ایران پشتت هستیم
نام فرستنده :
زهرا
اللهم عجل لولیک الفرج
نام فرستنده :
زهرا
اللهم عجل لولیک الفرج
نام فرستنده :
نفس
من نمیدونم چی بایدبگم شایدبی توجهی دیده که اینکاروکرده امابازهم کارش کاملااشتباهه
نام فرستنده :
زهرا
بخيال داداش
غيبت از زنا بدتر
دست بزاريم رو كلاه حودمون باد نبره
نام فرستنده :
اااا
انسان ها برای قضاوت کردن آفریده نشدن...
قبل از اینکه درباره راه رفتن کسی قضاوت کنید کمی با کفش های او راه بروید...

امیدوارم یه روزی گلشیفته پشیمان و ب ایمان خود برگردد
نام فرستنده :
زهره ثمر
هرچي فكر ميكنم نميتونم براي اين حركتش هيچ دليل قابل قبولي پيدا كنم، نشون دادن اعتراض، انتقام،عشق به هنر،.....راه هاي ديگه اي هم هست.چرااينجوري،مليت و مذهب و هنجار به كنار، خودش اگه در آينده پشيمون بشه، چطور ميتونه با خودش كنار بياد،مردمش هيچي چطور راضي شده خونواده شو در معرض اين همه انتقاد قرار بده، كه بيان به نون توي سفره و شيري كه خورده ناسزا بگن، اصلاً به پدرش فكر كرده؟اون لحظه اي كه پدرش اين عكسو ديده چي بهش گذشته؟؟؟كاش يكمي بيشتر فكر ميكرد
نام فرستنده :
زهره
وقتی بازى ميم مثل مادرو يادم مياد...
اونجايى که اونقدر غرق بازى بودى که شيشه روشکستى و دستت زخمى شد...
نقش مقدسى بود...
مسئله باورهايى هست ک خراب شد...
دوست دارم اگر ميخونى بگى..
چى واقعا ارزش خراب کردن باور طرفداراتو داشت?:(
نام فرستنده :
Tina
کاری که گلشیفته انجام داد روهیچ جوره نمیشه درستش کرد خیلی رو میخواد که هنوز ازخودشون دفاع میکنن ،با اینکارش آبروی هرچی زن هستش رو برد واقعا شرم آوره...
نام فرستنده :
ساحل
یه نفر لخت شد ایران بیدار شد...

ایران رو لخت کردند،هیچکس بیدار نشد..!

هه!
نام فرستنده :
نيايش
گلشيفته در ايران بسيار موفق وبسيار محبوب بود،اينكه تصميم گرفت از كشورش دل بكنه و تن به اينگونه كارهابد بسيار عجيبه وجاي كمي تامل داره
نام فرستنده :
حق
کی میشه اون روز بیاد که شاهد این همه نگاه به دیگری نباشیم و انگشتمون رو سمت خودمون بگیریم. کی میشه انقدر شعار ایران ایران ندیم! کی میشه خیلی راحت دهنمونو باز نکنیم و هرچی خواستیم ناسزا بگیم. اگر ایران این همه در خفقان نبود و همه حق آزادی بیان داشتند کمتر شاهد چنین عصبیتها همینطور چنین اعتصاباتی بودیم
نام فرستنده :
mina
قسمتی از شعری که در فیلم رسوایی شنیدم....

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی

هر لحظه به دام دگری پا بستیگفتا:شیخا هر آنچه گویی هستم

آیا تو چنان که مینمایی هستی؟
نام فرستنده :
پارسا
اینکه تو ایران تحویلش نگرفتن واینکه هنر و استعدادش تو ایران شکوفا نمیشد بهانه ست.... حیا و عفت و عزت نفس در وجود عر زنی است خصوصا زن ایرانی و مسلمان......
نام فرستنده :
پارسا
واقعادمتاسفم . تعداد بازیگرای هالیوودی که برهنه عکس دارن انگشت شمارن! اونوقت یه بازیگر ایرانی
نام فرستنده :
رسول
گلشیفته اصالت زن ایرانی را زیر سوال بردی .شرم و حیات کجا رفت خانم
نام فرستنده :
یک عاشق ویولن
گلشیفته یک هنرمند واقعی بود و من از این قضیه بسیار ناراحتم فقط می خواهم خواهش کنم بیش از حد او را طرد نکنید شاید بتوان جلوی بدتر شدن شرایط او را گرفت.گلشیفته به کشورت برگرد و مثل یک هنرمند زندگی کن جای توبه باز است.
نام فرستنده :
الی
کارش کاملا اشتباه بود تو آبروی هرچی زنه بردی با این کارت مارو خراب کردی ماهمه جوره حمایتت میکردیم اما با این کارت مجبوریم سرمون رو بندازغیم پایین چون حرفی برای گفتن نداریم زن ارزشش بالاتراز این حرفها بود
نام فرستنده :
لیلا
اینکه برهنه شده کار درستی نیس,اما قضاوت نکنید تو ی مملکت غریب شاید تهدیدش کردن شما چ میدونید
نام فرستنده :
علی
من خیلی ناراحت شدم خانم گلشیفته فراهانی خودش رو راهت فروخت به بیگانگان ای کاش توبه کند که در رحمت الهی همیشه باز باز است خداوند عاقبت همه مارو ختم بخیر کنه و دشمنان اسلام و نابود
نام فرستنده :
محسن
وقتی به یکی میگن گم شو برو بیرون توقع داری عکسش در حال عبادت پخش بشه! خدا با همه خداییش دین رو اجبار نکرده بعد به این میگن چون مادرت بهایی باید از این کشور بری! من میخوام بدونم سند ایران دست کیه کهاینحور حرفی به کسی میزنن این کار برای گلشیفته از خودکشی هم بدتره ولی داره بهش تن میده! تا بعدیا رو مثه این به سرشون نیارن! درود به منشور کوروش
نام فرستنده :
ا
واقعا از ایرانی بودنم بیزارم هم بخاطر جو حاکم بر آن وهم بخاطر مردم اهل کوفه اش.....
نام فرستنده :
مهسا
قضاوت هرچی چه بد چه خوب با خداست.وسلام
نام فرستنده :
زهره
با این وجود و همه اتفاقات
هنوز هم احترام به آقای فراهانی به عنوان پدر ایرانی و هنرمند ایرانی پا برجاست
براش آرزوی موفقیت میکنم و دل خوش
نام فرستنده :
maedeh
خاک برسر گلشیفته کنن,بی حیابی ابرو,احمقی هستی که ابرو زن ایرانی و بردی مرگ برتوباد,مگرپولی که اون هابه تو میدهن چقدرهست که به خاطرش تن فروشی میکنی واقعا من مونده ام که غیرتت اجازه داد که لخت جلوی دوربین وایستی!؟توف به غیرتت
نام فرستنده :
آنا
به نظر من گلشیفته یک پرچم و نمادی از ایران بود نباید با برهنگی که ناشی از خود باختگی بود رو این قدر واضح و قبیح در دید عموم قرار میداد برهنگی تمدن و روشنفکری نیست چون برهنگی ابشون برهنگی فکریست
متاسفم میشم وقتی عکس هاشو میبینم چون من بازیهای ایشون رو خیلی دوست داشتم
نام فرستنده :
محمد امین
شما نمیخوات در مورد گلشیفته نظر بدهید شما اگه ادمهای درست وخوب بودید اینطور عکس وفیلمهارو نمیدیدن هرکسی با کار خوب وبدش میمیره .شما خوب باشید برید بهشت کاری به گلشیفته نداشته باشید که داره چکار میکنه
نام فرستنده :
شیما
من واقعابرات متاسفم گلشیفته توایران بودی دوست داشتم حالا واقعا ازت متنفرم تو عفت ایرانی را زیرسوال بری بی حیا
نام فرستنده :
پرپرر
بنظر من بدترین کار ممکن رو کرده, آیا این درسته آدم آبروی خودشو بخاطر شهرتش ببره, بنظرم خیلی کمبود و عقده داشته, واقعا خاک تو سرش
نام فرستنده :
مرتضی
ما هیچ جوره نمیتونیم کار اونو توجیح کنیم دینمون اسلامه هممون شیعه ایم...این ادعامونه شیعه مهدی هستیم اگه بخواییم حمایتش کنیم ماهم تو گناه اون شرکت کردیم...به نظرمن اون دیگه ایرانی نیست...هرکس مسئول کارهای خودشه غربی ها همینو میخوان ک فک کنن ایران از کار گلشیفته ها متشنج میشه ولی سخت در اشتباهن
نام فرستنده :
هانى
کسايى ک از گلشيفته طرفدارى ميکنيد شماها خودتونم از جنس اون هستيد ک خواهان آزادى و لخت شدن هستيد,ما سياست,ايران,سختگيرياش همه رو کنار بزاريم به اين فکر کنيم ى زن چى داره برا حفاظت براى حيا برا اينکه يه حفاظ داشته باشه,پس خدا کجا رفته,به من اين کار گلشيفته خلاف ,خاک تو سر خانواده بى غيرتش ,لعنت ب شيرى ک تو دهنت گذاشتن,تو نمونه ايى از دختراى ايران بودى,ولى الان ازما نيستى ى آشغالى.عقده ايى.ايران بهترينارو داره و احتياجى ب تونداره کثافت
نام فرستنده :
چه فرقی میکنه
خاک بر سر گل شیفته وهمه کسانی که حمایتش میکنن
دختره بی حیا مگه گناه شاخو دم داره اصلا از گناهش که بگذریم شعور اجتماعی شخصیت زن ایرانی رو خراب کرد
خدا عاقبت هممون رو ختم به خیر کنه
نام فرستنده :
ناشناس
سلام تو مملکت خودمون انقدا هستن ک کارشون بدتر از کار گلشیفته به اعمال خودتون برسید کسی رو از رو ی عکس قضاوت نکنید درست قبرم طبقاتی شده اما هنوز تک نفرس خدا روزی هزارتا بدتر میبینه باز فرصت میده چه ملتی هستین با ی عکس انقدر سریع رنگ عوض میکنید تا چند وقت پیش میگفتید با بزرگترین بازیگر هالیوود بازی کرده افتخار میکردید الانم اون با شرایط خارج از کشور ایران زندگی میکنه پس ربطی به ماهیتش نداره
نام فرستنده :
آرام
گلشیفته بزرگ شده همین سیستمه.تربیت شده همین نظامه.دنبال ایراد ازاین دختر نباشید.بجای این قضاوتها چرا نسل جوان جمهوری اسلامی این شدونسل جوان شاه شد شهیدوغیرتمند
نام فرستنده :
نیلوفر - س
برای یه همچین بی شرمی هیچ دلیلی موجه نیست . فقط می خوام بدونم حیا جایی تو زندگی گلشیفته داره. ؟ مسلما نه ! بعدشه مگه خودش اقرار نکرده خانوادش مرتب میرن دیدنش
نام فرستنده :
مهیار
خودش عکسش رو تو مجله گذاشته که همه ببینند چرا برای ما متاسف هستی که عکس ها رو دیدیم
نام فرستنده :
.....
فعلا که دهن همتونو سرویس کرده این گلشیفته شما برید به دینتون برسیدوتو دینتون گفته گناهه این عکسای مبتذلو میبینید
نام فرستنده :
یک پسر
واقعا که واسه همتون متاسفم
نام فرستنده :
ندا
خانواده اش کاملا از خودش جدا هستن وربطی ندارن خودش باعث این همه بدبختیشه
نام فرستنده :
فاطمه
ایمان ده جزو دارد که ۹تای آن حیاست
نام فرستنده :
ناشناس
متاسفم که اسممونو میزاریم مسلمون و خیلی راحت قضاوت می کنیم و توهین می کنیم و غیبت می کنیم اونوقت کار زشت خودمونو نمی بینیم و برهنه شدن کس دیگرو می بینیم گناه کسانی که در مورد مردم در هر شرایطی اینگونه صحبت میکنن و توهین می کنن کمتر از اون شخص نیست لااقل اون با اینکارش به کسی ضرر نزده
نام فرستنده :
ناشناس
گلشیفته سخت دراشتباهه میشد جوردیگری هم اعتراض کرد واین تنها دهن کجی به مسولین نیست بلکه به خودوخانواده اش هم دهن کجی کرده است متاسفانه...
نام فرستنده :
ن
خاک تو سرش.کمتر بازیگرای هالیوودی و عریان میبینیم.بخاطر نشون دادن خودش حاضره هر کاری و بکنه حیوون.
نام فرستنده :
قاسمی
تف تو شیری که مادرش به حلقش ریخت و تف به نونی که بابای بی غیرتش به خوردش داد تف تف تف
نام فرستنده :
ناشناس ایرانی
گلشیفته فراهانی نماینده ی ایران نیست، آقای دکتر ظریف نماینده ی ایران است ...
ما ایرانی ها عادت داریم هر چیزی که خلاف اعتقادات خودمون هست رو محکوم کنیم ... در صورتی که هیچ کدوم هیچ اطلاعی از چیزی نداریم قضاوت میکنیم و همه چیز رو تفسیر به رای میکنیم... گلشیفته به نظر من داره به لبریز شدن کاسه ی صبر آزادی های بیان، پوشش و عملکرد آزاد اعتراض میکنه ... صدها هزار نفر بخاطر مسائل سیاسی، نوع لباس، ابراز نظر، خبرنگاری، داشتن سگ، و ... پاشون به زندان باز شده ... چرا کسی نمیفهمه ... گلشیفته داره انتقام خودشو از ایران میگیره و کسی نمیدونه چی بهش گذشته ...
نام فرستنده :
نرگس
سلام.این حرفایی که گلشیفته و اطرافیاش بخوان گناهو بندازن گردن کس دیگه ای مسخرس.چ ربطی داره.ما در طول زندگی با کسایی روبرو میشیم که بهمون دری وری میگن ما باس بریم ابروی خودمونو ببریم.این خیلی مضحکه که بگیم چون فلان شخص اون کارو کرده گلشیفته لخت شده.هر ادمی راه درست و غلطشو خودش انتخاب میکنه.گلشیفته هم خودش انتخاب کرده که لخت بشه و ابروی ایرانیا رو زیر سوال ببره.ما برای چی باید همچین بازیگر سست عقیده اییو جذب کنیم؟؟بازیگری که هیچ اعتماد به نفسی نداره که به حرف این و اون میزقصه باشه ارزونی هالیوود.هع.ولی کمه بازم اگه بگیم خاک بر سرش زن انقد سست و لاابالی.
نام فرستنده :
آرش

"به نظر من کار او نشانه ای از اعتراض دربرابر تمام سخت گیری های بی خود در بازیگری او بود"
نمیشد بدون این ادا اطوار اعتراضشو نشون بده
با یک ابداع واختراع در همون جایی که دوست داره زندگی کنه؟
نام فرستنده :
یک ایرانی
دعا کنید عاقبت بخیر از دنیا بریم.
نام فرستنده :
ناشناس
فقط میتونم بگم براش متاسفم ابروی هر چه زن ایرانی را برده و همینطور ابروی خانواده اش را خدابه راه راست هدایتش کنه
نام فرستنده :
شیما
بچه ها یادتون نره خدا عالم اسرار ه هیچ وقت زود قضاوت نکنین
نام فرستنده :
سعید
لطفا توهین های عجیب و قریب رو تایید نکنید نسیم صبا
نام فرستنده :
ايران
زن ايراني ارزشش بيشترازاينه که بخوادخودشوپيش يک سري حيوان برهنه کنه تاجلب توجه کنه،گلشيفته بااين کارش نشون دادکه مردم ايران وعقايدشون هيچ ارزشي واسش نداره
نام فرستنده :
افسوس
خاک عالم بر سرش به اینکه خانوادأش روفروخت بی برهنگی
نام فرستنده :
...
هرکسی توقبرخودش میخوابه
نام فرستنده :
فرشته
چنین ادم بی حیا و بی خدایی حرام زاده و حرام لقمست که با عرضه کردن خود افتخار میکنه
نام فرستنده :
آرشاویر
به نظر من این خانم داره با آبروی زن ایرانی بازی می کنه و داره ذهنیتی رو در مورد ایرانیا به مردم القا میکنه که اصلاً ذهنیت خوبی نیست،تصور اونا در مورد ایرانیا آدمای بی جنبه و عقده ایه که این جور تصورارو امثال گلشیفته بوجود آوردن،باعث تاسفه.
نام فرستنده :
ناشناس
درسته ازادی در ایران نیست اما آیامعنی ازادی برهنه شدن در ملا عامه؟ متاسفانه معنی آزادی رو غلط به ما فهمانده اند
نام فرستنده :
zizi
چی میگید برای خودتون تقصیر ماست که وقتیبار اول برگشت ایران ودر فیلم درباره الی بازی کرد باز ما ازخودمان راندیمش و دفعش کردیم معلومه با این همه بی تفاوتی توقع داریداز ایران نرود
نام فرستنده :
؟؟؟
واقعا خاک عالم فرق سرش کنن با اون پدرو مادر بی غیرتش کاش اونا هم از ایران بندازن بیرون نکبتا
نام فرستنده :
ع
یه انگله،خوشحالم که از ایران رفت
نام فرستنده :
گلاره
بیچاره پدر و مادرش باید تا آخر عمر شرمنده کارای دخترشون باشن.
نام فرستنده :
ممل
ون بی نظیره ماه توروخدا گناه داره گول خورده
نام فرستنده :
علي اکبر
به نظر من گلشفته يکي از بازيگران موفق سينما است ومن خيلي خوشحالم که او رفت در کشوري که آزادي واسه زن يا مرد محدود باشه برهنه شدن گلشفته قابل تعجب نيست اين چيزها به مرور زمان بيشتر هم خواهد شد
نام فرستنده :
آدم
سلام
خواستم بگم وقتی کسی و نقد می کنید یا تایید یذره به این فکر کنید که خدا چی می گه
متاسفانه ماها همه بدجور دل خدا رو می شکنیم آزادی خوبه ولی نه از نوع حیوانی
گاهی تو خیابون میریم بد نیس به اطراف نیگا کنیم هم خانوما هم آقایون بنظرتون وضع ظاهریتون شبیه ....
ببخشید دلم از خیلی چیزا گرفته کاش اماممون بیاد تکلیف معلوم شه
نام فرستنده :
...
ب نظر من گلشیفته تکرار نشدنیه اون ی باریگر فوق العاده اس..اماحیف ک رفت حالا چطو مهم نیس مهم اینه ک ما الان از داشتنش محرومیم
نام فرستنده :
مژگان
از نظر من خانم فراهانی واقعا نمونه بود.کسی ندیدش.اونم رفت تا به آرزوهاش برسه.از کجا معلوم شاید دزدیدنش.شاید تهدیدش کردن و هزار شایدها.ما قاضی نىستم.ما فقط به ظاهر آدمیم.شاید گلشیفته پاک تر از ما آدمای آدم نما باشه.
نام فرستنده :
یک زن
گلشیفته از انسانیت خارج شد و مانند حیوان خود را برهنه کرد اون هم فقط بخاطر دیده شدن!!!
اگر این تمدن بود حیوانات خیلی وقت هست که متمدنند...
متاسفم برای اونایی که کار گلشیفته رو تایید می کنن...
خداوند همه را عاقبت بخیر کند.
نام فرستنده :
ی زن ایرانی
اقا یا خانم ناشناس میدونی ایرانیا همیشه همینن یعنی هرکسی که از ایران بره حالا به هر دلیلی و هرکاری که بکنه از نظر ایرانیا ی ادم فاسد وفاحشه است ولی خود ایرانیا بااین همه فحشا و گناه های مثلا پنهانی پاک وقدیسن.من کاری ب کارگلشیفته ندارم ولی شاید دلایل اونم قانع کننده باشه.بجای اینکه یک طرفه قضاوت کنیم بهتره ب کارای خودمون فکرکنیم.امروز(بجز غیبت)چ کرده ایم ک فردا لایق زنده بودن باشیم
نام فرستنده :
بشرا
من‌‌خیلی‌دلم‌واسش‌می‌سوزه‌‌‌حس‌میکنم‌فریب‌خورده‌


نام فرستنده :
یک ایرانی
واقعاآدمهاارزششون انقدرپایین میارن تابه آرزوهاشون دراین دنیابرسن اهمیتی واسه کشورشون دینشون مردمشون قائل نیستن واقعاجای تاسف داره......؟؟
نام فرستنده :
سوسی
که دنیا ب خسران عقبا نیرزد/ب دوری ز اولاد زهرا نیرزد واااااااااااااااااااااااااااقعا متاسفم براش خاک تو سرش عقده ای جدا که بی حیا و بی شرمی
نام فرستنده :
ساغر
من که میگم زندگی گلشیفته از وقتی به خارج رفته به ایران ربطی نداره .
نام فرستنده :
نازنین
ابروی خودت رابردی حیف به حال بچه ات
نام فرستنده :
نیایش
تو ابروی پدر ومادرت را بردی
نام فرستنده :
دکتر حسین زاده
واقعا جای تاسف داره هم برای خود گلشیفته و هم جامعه ی سینمایی ما و هم خانواده روشن فکرش که از یک طرف بباشون تکذیب میکنه از طرف دیگه دخترش میگه خانواده ام یک سره اونجان پس از گندهایی که میزنی خبر دارن افرین برغیرت ایرانی
نام فرستنده :
علی رضا
به شما چه فضولی می کنید؟ هر کی رو تو قبر خودش می ذارن اون یک عقده ای که وقتی از ایران رفته داره عقدشو خالی می کنه
نام فرستنده :
جنی
‏‎ ‎من گلشیفته روخوشم میاداماواقعااینهمه فوش وشایعه
خوشایندنیست گلشیفته هم مثل
بقیه ایرانی ها.
نام فرستنده :
سحر
خواهشاسرتونومثل کبک زیربرف نکنیدبه اون بیچاره گلشیفته چیکاردارید.وقتی جامعه ما انقد ادماشو محدود نگه میداره باید منتظره همچین اتفاقاتی بود!!!!!!!!!! یه نگاه به جامعهایی دیگه بندازید کدومشو اینطوری بیجنبه بازی درمیارن.فقط کشورماست که باهرچیزی مثل ماهواره وغیره.......... تحت تاثیرقرارمیگیره.
نام فرستنده :
بهار
حیووووون صفت
نام فرستنده :
دیانا کاملی
واقعا تاسف برانگیزه این چه جور اعتراضیه دیگه
به قول ندا خانم احمقانه است
من که از این کارش نفرت دارم
بی شرررررم
نام فرستنده :
آناهیتا
به نظرم این شایسته نیست که نظرات ارسالی رو بعد از تایید تو سایت قرار می دین
کاملا خلاف آزادی بیان و عقیده است
نام فرستنده :
آناهیتا
من به خجالت کشیدم به عنوان یک ایرانی یک انسان و مهمتر به عنوان یک زن
چطور می شه حراج عفت و شخصیت رواعتراض نامید?!!!!!!!!!!!!!!
به بی حیایی یرچسب حرکت انقلابی زدن دیگه از عجایبه
نام فرستنده :
ندا
هیچ توجیهی نمی شه برا چنین حماقتی آورد

نام فرستنده :
رضا نوربخش
تو اشغالی هستی که بوش از بوی کند بدتر عقده ایی پاره
نام فرستنده :
ممممم
شاهین نجفی خون ندا فرار فراهانی از ایران دیگه واقعا این مملکته داریم همه اینا دارن اعتراض میکنن اما اعتراضشون صحیحه این جامعه نقاب اسلامی بودن داره ولی جز کصافت توش چیزی نیس
نام فرستنده :
یه معترض
شما که در بالا نظر دادی کاملا در اشتباهی کشور ما یک کشور اسلامی است نمیشه که هر چی بازیگر ها خواستند بگیم چشم تا نکنه از ایران برن اونا هم مثل مردم عادی عضو این جامعه هستن و باید تمام قوانین رو اجرا کنن چرا میگی به بازیگر ها گیر ندین . مگه فقط فراهانی و هدیه تهرانی و محمد رضا گلزار بازیگرن این همه جوون با استعداد انقلابی چرا فقط رو عده ای خاص تمرکز کنیم کشور ما به این بی حیا ها احتیاجی نداره اینا مایه ننگ مملکتن نه افتخار بزار برن دنبال برهنگی و غرب زدگی مگه از کشور ما چیزی کم میشه به جز چند تا آدم فاسد
نام فرستنده :
ناشناس
به نظر من کار او نشانه ای از اعتراض دربرابر تمام سخت گیری های بی خود در بازیگری او بود وقتی در ایران آرامش از او گرفتن به این نکته توجه کنید که او با همه ی پیشنهاد های بی حجابی در بازیگری رد کرد چرا واقعا چرا ازنظر برخی او را مقصراست اگربه جامعه بازیگری توجه بیشتری کنیم وطردشان نکنیم کسانی همانند فراهانی به پوچی ابدی نمیرسند چرادختری که از حقوق خود به عنوان یک ایرانی دفاع کرده الان به این وضعیت برسه من شخصا برهنهگی اورا خوشایند نمی دانم اما همیشه نباید یک طرفه قضاوت کرد خودما هم مسئول این حرکت ناخوشایند هستیم چرا ناخاسته دیگران رنج میدهیم جامعه ما مردمی نمونه در جهان محسوب میشود اما واقعا جای تاسف دارد که انسانی همانند فراهانی از فرهنگ اسلامی خود زده شود و آرامش با رها کردن تمام ارزش هایی که باتمام وجود پایبندش بود بیابد فکر میکنید فقط او از ایران زده شده نگاهی به بازیگران قدیمی بیندازید مثلا آقای شادمهر عقیلی چرا از ایرانمان رفت چون استعداد او را نادیده گرفتید چرا وقتی می توانیم شرایط پیشرفتشان را محیا کنیم بگذاریم از ایران رفته و در جای دیگر این صدا را شکوفا کند نمیخاهم بگویم چرا همش کار آنها را زیر سوال میبریم چرا توجه نمیکنیم این فقط چند نمونه از فرار هم وطنانمان است پشت پرده ها را کی میخواهیم ببینیم بازیگران دیگرمان خیلی هم خوب نیستند اگر به فیلم های ایرانی که در ماهواره پخش میشود ولی در ایران خودمان پخش نمیکنند توجه کنیم واقعیت میبینیم چرا این فیلم ها در ایران بازی میشود چرا بازیگرانمان این فیلم های ...را بازی میکنند مثلا آقای حسینی و خانوم مریلاو... را دیدم ایشان بازیگر محبوب من بودن اما وقتی در مهمانی یکی از اقوام فیلم... را دیدم دیگر ازجامعه ی بازیگریمان زده شدم شخصا عاشق هم وطنان بازیگری هستم که نه تنها از حقوق بازیگری خود دفاع میکنند بلکه حاضرند ماه ها بیکار بمانند اما اینطوری وارد دنیای کار بازیگری نشوندبه امید بهتر سازی دنیای بازیگری روز خوش
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba