امروز 10 اسفند 1398 (ه.ش) و 29 فوريه 2020 (م)
شماره مطلب :
38607
تاريخ انتشار :
06 مرداد 1398 ساعت 20:37:09
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
چالش های حوزه گردشگری کرمان شناسایی و رفع شود
 

 

چالش های حوزه گردشگری کرمان شناسایی و رفع شود

 سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان بر لزوم شناسایی و رفع چالش های حوزه گردشگری این استان تاکید کرد.

به گزارش نسیم صبا: فریدون فعالی در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه تابستان بیان داشت: معتقدم باید اطلاع‌رسانی در طول سال و به وسیله تبلیغات به صورت مستمر و مداوم در خصوص رونق گردشگری استان کرمان انجام شود تا بتوانیم استان کرمان را به مقصد گردشگری تبدیل کنیم.

وی با بیان اینکه نباید برنامه‌ریزی‌ها به صورت مقطعی و محدود باشد، افزود: برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته باید برای همه ایام سال باشد و به ایام خاصی محدود نشود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: باید اهداف و استراتژی‌های ستاد سفر مشخص باشد لذا ارائه خدمات انتظامی، ترافیکی، حمل و نقل، امداد و نجات و.... از جمله اهداف این ستاد هستند.

فعالی یادآور شد: باید به چالش‌های پیش روی استان در ارتباط با بحث گردشگری پرداخت لذا معرفی ظرفیت‌های گردشگری و توانمندی‌های استان در این راستا به شیوه‌های جدید از اقدامات انجام گرفته در خصوص فعال کردن ظرفیت‌های گردشگری استان است.

وی گفت: در طول محورهای مواصلاتی شهرستان‌های استان تابلوهای گردشگری وجود ندارد که باید در این خصوص با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای نصب تابلوهای گردشگری در محورهای مواصلاتی مذاکراتی صورت گیرد.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba