امروز 10 اسفند 1398 (ه.ش) و 29 فوريه 2020 (م)
شماره مطلب :
38612
تاريخ انتشار :
06 مرداد 1398 ساعت 20:45:05
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
جشنواره گردو در بافت برگزار می‌شود
 

 

جشنواره گردو در بافت برگزار می‌شود

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار بافت از برگزاری جشنواره گردو در بافت خبر داد.

به گزارش نسیم صبا:مجتبی افشار در جلسه کارگروه توسعه صنایع دستی و گردشگری شهرستان بافت اظهار داشت: باید ببینیم در حوزه گردشگری کجا هستیم و آیا در صنایع دستی و عشایری پیشرفتی داشته ایم و در ثبت ملی برندهای بافت در حوزه گردشگری کجا هستیم

وی با بیان اینکه باید از این فرصت برای خدمت به مردم استفاده کنیم، گفت: باید به مراکز اقامتی نظارت شود که قیمت‌ها و بهداشت آنها مناسب باشد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار بافت با اشاره به اینکه باعث گردشگری برای بافت درآمدزایی داشته باشد، افزود: مناطق گردشگری شهرستان بافت سر و سامان داده شده و عوارض در مناطق گردشگری از گردشگران گرفته شود.

افشار با بیان اینکه ظرفیت صنایع دستی در شهرستان مورد غفلت واقع شده است، بیان کرد: مدیری خوب است که در اداره اش تحول ایجاد کند.

وی با اشاره به اینکه اوایل شهریور ماه جشنواره گردو در شهرستان بافت برگزار می‌شود، افزود: باید کارگروه تشکیل شود تا سند گردشگری چهار فصل شهرستان را تدوین کند.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار بافت عنوان کرد: همایش غارشناسی در بافت با توجه به وجود چندین غار در این شهرستان برگزار شود.

محمد صادقی رئیس اداره عشایری شهرستان بافت در ادامه این جلسه گفت: مشکل راه منطقه گردشگری بُندر گوغر حل شده است ولی متأسفانه موضوع سرویس بهداشتی و زباله‌های آن بلاتکلیف است.

علی علی ملایی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافت هم در این جلسه گفت: متأسفانه در غارهای شهرستان حادثه به وجود می‌آید و باید مدیریت شود و هلال احمر آمادگی آموزش کمک‌ها اولیه به مسئولان بومگردی را دارد و متأسفانه بعضی تصمیماتی که در جلسه‌ها گرفته می‌شود اجرا نمی‌شود.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba