امروز 10 اسفند 1398 (ه.ش) و 29 فوريه 2020 (م)
شماره مطلب :
38623
تاريخ انتشار :
17 مرداد 1398 ساعت 16:37:36
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
تعامل پلیس با اصحاب رسانه گامی موثر در ارتقا احساس امنیت است
 فرمانده انتظامی منوجان با تبريك روز خبرنگار گفت: ماموریت پلیس ایجاد نظم و امنیت و پاسداری از حقوق شهروندی است و اصحاب رسانه در این حوزه نقش کلیدی دارند. 
به گزارش  نسیم صبا:سرهنگ مجيد محمودي در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان خاطرنشان کرد: رسانه ها به عنوان مهمترین ابزار موثر بر افکار عمومی نقش مهمی در افزایش احساس امنیت در جامعه دارند که این رسالت سنگین در توسعه همه جانبه شهرستان موثر است.
وي افزود : بالا رفتن احساس امنیت، باعث رشد و پیشرفت فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی می شود چرا که امنیت، شرط اول سرمایه گذاری در بخش های مختلف است.
فرمانده انتظامی شهرستان منوجان با اشاره به موقعیت ویژه رسانه ها در رشد و توسعه پایدار جامعه ، خاطرنشان کرد: خبرنگاران به عنوان مهمترین ابزار موثر بر افکار عمومی نقش مهمی در افزایش احساس امنیت در جامعه دارند که این رسالت سنگین در توسعه همه جانبه شهرستان موثر است.
سرهنگ محمودي ابراز داشت: همکاری و تعامل رسانه ها و پلیس، باعث جذب نخبگان و سرمایه گذاران حوزه های مختلف به شهرستان می شود که زمینه ها و زیر ساخت های پیشرفت همه جانبه شهرستان و ایجاد محیطی امن و دلپذیر برای زندگی شهروندان را فراهم می کند.
وی با اشاره به نقش موثر رسانه ها در تولید و حفظ امنیت در جامعه تصریح کرد: خبرنگاران همراه و همپای پلیس، رسالت خود را در ارتقای امنیت با جدیت پیگیری کرده و در کنار پلیس در اکثر برنامه ها و عملیات های پلیسی حضوری مستمر و هدفمند دارند.
سرهنگ مجيد محمودي در پایان با قدردانی از زحمات اصحاب رسانه، خاطرنشان کرد : خبرنگاران وظیفه سنگینی در آگاهی بخشی به مردم و افزایش سطح امنیت در جامعه دارند و اميدوارم قلم آنها در راستاي اهداف متعالي نظام به كارگيري شود.
گفتنی است در پایان این جلسه هدایاي به رسم يادبود به خبرنگاران فعال عرصه نظم و امنیت اهداء شد.
 
نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba