امروز 19 فروردين 1399 (ه.ش) و 7 آوريل 2020 (م)
شماره مطلب :
39173
تاريخ انتشار :
05 اسفند 1398 ساعت 14:27:13
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
تکریم ارباب رجوع در اولویت کار دستگاه قضائی است
 

تکریم ارباب رجوع در اولویت کار دستگاه قضائی است

 رئیس دادگستری شهرستان شهربابک با تاکید بر اینکه تکریم ارباب رجوع و مراجعین به دادگستری در اولویت کار در دستگاه قضائی قرار دارد گفت: مردم در ساعات اداری به راحتی به مسئولان قضایی دسترسی دارند و تکریم ارباب رجوع از نقاط قوت و سرلوحه کار دادگستری این شهرستان است.

به گزارش نسیم صبا از ایرنا، رمضان آقامحمدی افزود: برخورد قضات و کارکنان اداری سیستم قضائی شهربابک با ارباب رجوع خوب و کارگشاست و ما تلاش می کنیم در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های رئیس محترم قوه قضاییه و با تأسی به شهید بهشتی حرف ارباب رجوع را بشنویم.

رئیس حوزه قضایی شهربابک عملکرد زیر مجموعه های دادگستری این شهرستان را مثبت ارزیابی و تصریح کرد: تلاش کارکنان این مجموعه در تمام بخش ها قابل ستایش و تقدیر است.

رئیس حوزه قضایی شهرستان با اشاره به اینکه امنیت شهربابک در سطح مطلوبی قرار دارد ادامه داد: امنیت این شهرستان در استان کرمان و کشور مثال زدنی است.

آقامحمدی سطح امنیت بالای شهرستان شهربابک را نتیجه اهل فرهنگ و قانون مدار بودن مردم و نقش مثبت نیروی انتظامی و دادستانی عنوان کرد و افزود: امنیت در هر جامعه ای نقش تعیین کننده دارد.

وی بیان داشت: امنیت در حوزه هایی مانند رفاه عمومی، جذب سرمایه گذار و جذب توریست بسیار موثر است و شهربابک از نظر امنیت در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد.

رئیس حوزه قضایی شهربابک اعتماد و اطمینان مردم به نیروهای انتظامی، نظامی و اطلاعاتی را در تحقق مقوله امنیت بسیار تاثیر گذار دانست و تاکید کرد: نقش مردم و فرهنگ بالای آنها در تامین امنیت مایه دلگرمی است.

رئیس دادگستری شهربابک گفت: ما هم سعی می کنیم در حد رعایت انصاف مراجعین را راهنمایی کنیم اما وظیفه اصلی ارائه مشاوره بر عهده واحد ارشاد و معاضدت است.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
یک شهروند
سلام تکریم ارباب رجوع را باید پرسنل دستگاه قضا از .مسول دفتر وهمکارانش دربازپرسی شعبه 6 دادگاه انقلاب در جاده تهران یاد بگیرند.احسنت
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba