امروز 7 مرداد 1395 (ه.ش) و 28 ژوئيه 2016 (م)
شماره مطلب :
9636
تاريخ انتشار :
20 شهريور 1392 ساعت 15:07:10
به اشتراک گذاشتن مطلب در شبکه های اجتماعی
افزودن به ليست علاقه مندي ها
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان
سردار چناريان: تشديد برخورد با اتباع افغاني غير مجاز در كرمان

سردار چناريان: تشديد برخورد با اتباع افغاني غير مجاز در كرمان

فرمانده انتظامي كرمان از تشديد برخورد با اتباع افغاني غير مجاز و قاچاچیان انسان در استان خبر داد.

به گزارش نسیم صبا:سردار چناريان ظهر امروز در مصاحبه خبرنگار اين پايگاه گفت: پليس استان در راستاي جلوگيري از شيوع بيماري وبا در شهرها، برخورد با اتباع افغاني غيرمجاز را تشديد مي كند.

وی ضمن تاکید بر تداوم اجرای‌ طرح برخورد با عاملان قاچاق انسان و اتباع بیگانه غیر مجاز اظهار داشت: توصیه می‌شود مالکان و صاحبان مشاغل و واحدهای اشتغال‌زا متوجه تبعات قانونی و اجتماعی بکارگیری نیروی کار غیر مجاز باشند.

سردار "چناريان" در همین راستا اضافه کرد: هم‌چنین هنگام در اختیار قرار دادن املاک و واحدهای مسکونی نیز باید وضعیت اقامت اتباع خارجی در استان مدنظر بنگاه‌ها و مالکان باشد.

وي تصريح كرد: با آن دسته از رانندگاني كه مبادرت به قاچاق انسان و سوار كردن اتباع خارجي غيرمجاز به ويژه اتباع كشور پاكستان و افغانستان مي‌كنند، به شدت برخورد مي‌شود.


مقام ارشد انتظامي استان با بیان اینکه نباید با رفتار غیر قانونی، موجب دل‌گرمی و امیدواری اتباع خارجه در استان شد، ابراز داشت: جلوگيري از مهاجرت غيرقانوني اتباع افغاني با هدف تأمین آسایش و آرامش عمومی و فردی شهروندان انجام مي گيرد.

سردار "چناريان" يادآور شد: ارتقای امنیت اجتماعی و ایجاد بسترهای مناسب برای فعالیت اجتماعی و اقتصادی در اقصی نقاط استان نیز در طرح مقابله با ورود اتباع خارجی غیر مجاز مدنظر است.

 

نظرات شما
نام فرستنده :
پست الکترونيک :
متن پيام :
آخرين مطالب مرتبط
شرکت هوش برتر
هرگونه کپي برداري بدون ذکر منبع غير مجاز مي باشد.
Copyright(C) 2013 Nasim Saba